Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Surf / Хакери - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Surf
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Хакери
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
mirko123
Thu Dec 23 2010, 12:33
Гост
оправете си сърварите пълни са с хакери и в същтото време има недостик на админи преди седмици пуснах тема за хакер които е редовен играч и до сега не съм го виждал без хак а вижте какъв отговор получих "защтото трябва да има постояно един админ с права за бан онлайн в сървара. ??? Ще кажа нещо което Soak го каза преди време вие какво искате да седим по цял ден в серверите а вие да си ходите по кафета и по гаджета ??" трябжа да има постояно админи защтото има хакери и това им е работата на админите а не да си ходят по кафета и по каджета затова си гледаите работата "контролираите хакерите"
Най-отгоре
I'm Perfection!
Thu Dec 23 2010, 12:54
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
3начи сега мирко.
1.Влизаш в консолата пишеш record hakera (пример)
2.След като си събрал достатъчен материал влизаш отново в консолата и пишеш stop
3.И така демото,което си направил се запаметява в папката ти cstrike
4.След това пишеш в консолата amx_showip за да видиш ИП-то на играча,който е нарушил правилата и снимаш с копчето Prnt Scrn след това влизаш в пайнт и поставяш снимката
5.Влизаш тук link качваш снимката,взимаш линка и го поставяш в форума
6.Влизаш тук link качваш демото,взимаш линка и го поставяш в форума
7. link това е темата,където да поставиш линковете
По просто от това немога да ти обясня.

[ Редактирано Thu Dec 23 2010, 12:54 ]
Най-отгоре
mirko123
Thu Dec 23 2010, 13:04
Гост
тва го знам но се немога да го хвана но неможели по начесто да влизат админи защтото аз се лутам в форума от 2 седмици дайе повече а единственото което искам е да играя ЦС без някои да ми пречи (хакер)
Най-отгоре
NightRipper
Thu Dec 23 2010, 13:54
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Еми тогава когато ти направи съмнение хакера - излез от играта и качи автоматичното демо със име ".....-Ro-ni-demo.dem" и го качи в сайта
Най-отгоре
Уебсайт
MMG
Thu Dec 23 2010, 17:07
Striker
Регистриран потребител #4291
Регистриран: Tue Aug 03 2010, 21:22
Град:
съобщения: 102
mirko123 написа ...

оправете си сърварите пълни са с хакери и в същтото време има недостик на админи преди седмици пуснах тема за хакер които е редовен играч и до сега не съм го виждал без хак а вижте какъв отговор получих "защтото трябва да има постояно един админ с права за бан онлайн в сървара. ??? Ще кажа нещо което Soak го каза преди време вие какво искате да седим по цял ден в серверите а вие да си ходите по кафета и по гаджета ??" трябжа да има постояно админи защтото има хакери и това им е работата на админите а не да си ходят по кафета и по каджета затова си гледаите работата "контролираите хакерите"


Ей Мирко и админите са хора ся извинявай много ама никой няма да кисне по цял ден заради цс...
Ти добре ли си?!!!
Най-отгоре
Уебсайт
mirko123
Thu Dec 23 2010, 18:08
Гост
unman написа ...


лол с риск да получа наказание

ще кажа че ти си най-големия зомбиран маняк

не всички им се седи постоянно на компютрите

смахнати хора...

и от къде го реши това unman?
а за мнението на Unbelievable, работата на админите в даден сървар е да го подържат, а това жключва да следят за хакери и да ги наказват а в Ro-ni surf несъм виждал админи от много време и никои не следи за хакери с тоз играч с които имам проблем играе от много време редовен е и досега не съм го виждал без хак и не е изял още бан но ако искат главните админи да не им е толкова натоварена работата да потурсят малко админи които да контролират хакерите в сърварите
Най-отгоре
PsIx0
Thu Dec 23 2010, 18:40
Гост
аз предлагам мирко да го направите админ в всички survari ... ще ги исчисти да знаете няма да има HACKERI но и играчи няма да има наи вероятно ..
Най-отгоре
doob
Thu Dec 23 2010, 19:12
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
аве хора не го разбирате ..пича казва че няма никфи админи в тоя сървър а не че ги няма постояно .. ко смахнати хора е unman .. първо му изчети темата после пиши .....
Най-отгоре
NightRipper
Thu Dec 23 2010, 22:19
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Unbelievable написа ...

mirko123 написа ...

оправете си сърварите пълни са с хакери и в същтото време има недостик на админи преди седмици пуснах тема за хакер които е редовен играч и до сега не съм го виждал без хак а вижте какъв отговор получих "защтото трябва да има постояно един админ с права за бан онлайн в сървара. ??? Ще кажа нещо което Soak го каза преди време вие какво искате да седим по цял ден в серверите а вие да си ходите по кафета и по гаджета ??" трябжа да има постояно админи защтото има хакери и това им е работата на админите а не да си ходят по кафета и по каджета затова си гледаите работата "контролираите хакерите"

Охоо аз постоянно съм в сървара (Ghost Mod) стига тати да не ми се скара и да ме изгони иначе гледам максимално да стоя он-лайн...ако не ми каже нищо цял ден съм пред компютъра и ако има проблеми (специялно за Ghost Mod) драскайте по скайпа и влизам

Skype : damn_im_good_96
Ей Мирко и админите са хора ся извинявай много ама никой няма да кисне по цял ден заради цс...
Ти добре ли си?!!!

Най-отгоре
Уебсайт
NightRipper
Thu Dec 23 2010, 22:21
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Unbelievable написа ...

mirko123 написа ...

оправете си сърварите пълни са с хакери и в същтото време има недостик на админи преди седмици пуснах тема за хакер които е редовен играч и до сега не съм го виждал без хак а вижте какъв отговор получих "защтото трябва да има постояно един админ с права за бан онлайн в сървара. ??? Ще кажа нещо което Soak го каза преди време вие какво искате да седим по цял ден в серверите а вие да си ходите по кафета и по гаджета ??" трябжа да има постояно админи защтото има хакери и това им е работата на админите а не да си ходят по кафета и по каджета затова си гледаите работата "контролираите хакерите"


Ей Мирко и админите са хора ся извинявай много ама никой няма да кисне по цял ден заради цс...
Ти добре ли си?!!!


Охоо аз постоянно съм в сървара (Ghost Mod) стига тати да не ми се скара и да ме изгони иначе гледам максимално да стоя он-лайн...ако не ми каже нищо цял ден съм пред компютъра и ако има проблеми (специялно за Ghost Mod) драскайте по скайпа и влизам

Skype : damn_im_good_96

Edit: офф божеее какво обърках....изтрийте ми предишния пост сори ...

[ Редактирано Thu Dec 23 2010, 22:22 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System