Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Гръмотевици около заложниците ... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Гръмотевици около заложниците ...
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
l0r
Mon Apr 04 2011, 21:58

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Както обичам да казвам комерсяла си е комерсял, най - много се харесва той на хората, така че дъст ГО ГО ГО!!!

Относно по тема и такива работи незнам, защото от по - горните постове хора, които малко ги затапят или незнаят какво да напишат се обръщат към правописа.Кой му е зор светкавици ли са или гръмотеци.... ае малко поне приемете, че някой леко ви е затапил.

По - добре я заключвайте или да е махнете, вече с "assault is gone"

[ Редактирано Mon Apr 04 2011, 21:59 ]
Най-отгоре
Pslx0
Mon Apr 04 2011, 22:51
Регистриран потребител #4621
Регистриран: Sun Dec 26 2010, 20:57
съобщения: 8
Awake And Alive написа ...

Ами аз съм съгласен с disturbed.dll мисля че е справедливо , +тва ако е възможно да се махант ограниченията за катерене на мапа т.е на азтек горе по ръбовете може да се качи ъндеад ? на инферно в малак тунел пак може ? това са направени с цел неща , на д2 при ст горе по ръба към ярд. ... нека е забранено само порта на хуманите в облаците ... иначе като може да скочи ъндеад както и останалите раси с socks , помислете в/у темата и надявам се , че ще ви допадне идеята ми



+1 добра идея
Най-отгоре
4o4ko`Baby
Tue Apr 05 2011, 12:33
Регистриран потребител #4658
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Little New York City
съобщения: 15
Cobalt написа ...

Както обичам да казвам комерсяла си е комерсял, най - много се харесва той на хората, така че дъст ГО ГО ГО!!!

Относно по тема и такива работи незнам, защото от по - горните постове хора, които малко ги затапят или незнаят какво да напишат се обръщат към правописа.Кой му е зор светкавици ли са или гръмотеци.... ае малко поне приемете, че някой леко ви е затапил.

По - добре я заключвайте или да е махнете, вече с "assault is gone"



Хах колега айде не говори, защото никой не е затапвал или още по малко аз искам да затапя някой! Да смешно е когато едно копютърно човече не става от стола си да не прави разлика между гръмотевица и светкавица. Айде не издребнявай в темата, само защото съм го отбелязал. Не ти прилича на тема за светкавица или гръмотевица. Да обръщам се към правописа, защото масата от подрастващото поколение не занят какжо е български език на кирилица, но виж пък за сметка на това знаят какво е българският на латиница! Така че не ми говори кой кого е затапил и кой не! Нека обсъдим проблемите по картите, както направих аз в по-горен пост. Обсъдих правописа и писането, но и дадох отогвори, а с твоя оффтопик . . . няма смисъл, но не се коси във всеки форум има по един, който си пее на глас! И в този ред на мисли, не мисля, че темата трябва да бъде заключена, в частно на това, че се обсъждат други проблеми, относно катеренето.

По темата: Аз съмщо мисля, че НЕ трябва да са забранени катеренията по мапа при положение, че всеки може да се качи. Ако искате да спрете катеренето премахнете sock-а
Най-отгоре
Disturbed.dll
Tue Apr 05 2011, 14:28
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Това с катеренето винаги е било проблем. Маса хора искат да е позволено, другата половина не. До колкото си спомням на азтеk по ръба като се качиш и скочиш бъгва и лесно можеш от един скок да видиш горе долу кои къде е ? Но в крайна сметка тези места едва ли ще се отворят така де ще бъдат позволени. Ето link за повечко инфо, скоро ще добавим и de_piranesi.

[ Редактирано Tue Apr 05 2011, 14:30 ]
Най-отгоре
Awake And Alive
Tue Apr 05 2011, 17:08
Awake And Alive
Регистриран потребител #4660
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Перник
съобщения: 50
cs-4o4o написа ...

Cobalt написа ...

Както обичам да казвам комерсяла си е комерсял, най - много се харесва той на хората, така че дъст ГО ГО ГО!!!

Относно по тема и такива работи незнам, защото от по - горните постове хора, които малко ги затапят или незнаят какво да напишат се обръщат към правописа.Кой му е зор светкавици ли са или гръмотеци.... ае малко поне приемете, че някой леко ви е затапил.

По - добре я заключвайте или да е махнете, вече с "assault is gone"



Хах колега айде не говори, защото никой не е затапвал или още по малко аз искам да затапя някой! Да смешно е когато едно копютърно човече не става от стола си да не прави разлика между гръмотевица и светкавица. Айде не издребнявай в темата, само защото съм го отбелязал. Не ти прилича на тема за светкавица или гръмотевица. Да обръщам се към правописа, защото масата от подрастващото поколение не занят какжо е български език на кирилица, но виж пък за сметка на това знаят какво е българският на латиница! Така че не ми говори кой кого е затапил и кой не! Нека обсъдим проблемите по картите, както направих аз в по-горен пост. Обсъдих правописа и писането, но и дадох отогвори, а с твоя оффтопик . . . няма смисъл, но не се коси във всеки форум има по един, който си пее на глас! И в този ред на мисли, не мисля, че темата трябва да бъде заключена, в частно на това, че се обсъждат други проблеми, относно катеренето.

По темата: Аз съмщо мисля, че НЕ трябва да са забранени катеренията по мапа при положение, че всеки може да се качи. Ако искате да спрете катеренето премахнете sock-а



Алоо шефе !? Цитирам : Да обръщам се към правописа, защото масата от подрастващото поколение не занят какжо е български език на кирилица, но виж пък за сметка на това знаят какво е българският на латиница!

Цитатът не е променян от мен !

Погледни само твоят пост и виш колко правописни и наблягам ЕЛЕМЕНТАРНИ грешки имаш ! аз ги преброих 7.

И ти си седнал да пишеш за правопис ? и да пишеш Българи с малко б ? Боже господи , виж сега мойто момче , всички пишат на бързо , никой не следи да не изпусне запетайка , Недай боже некой бутон от клавиатурата да откаже и да е пропуснал 1 буква , и ти като феята на буквичките коментираш всеки 1 пост , а пишеш Българи с малко "б" ... забога приятел като си седнал да обсъждаш правописа на останалите , следи твоят да е изряден !

По темата ами бъга на ацтек над вратата е найстина гаден , но мисля че след като Valve са решили ,че ще може да се качва там , значи не би трябвало да е забранено , все пак решават главните админи !


п.п Все пак след като аз съм направил темата мисля ,че аз съм човека който може да пожелае да се заключи или някой от Модераторите ако прецени ,че фуллдиме а не 4o4o пишещия с цифри ! 4=Ч 6 = Ш 1= Ъ

п.п2 Ако трябва ще сменя името на темата !


[ Редактирано Tue Apr 05 2011, 17:13 ]
Най-отгоре
Battleman
Tue Apr 05 2011, 17:43

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Присмял се Сульо на Пульо.
Най-отгоре
4o4ko`Baby
Tue Apr 05 2011, 20:08
Регистриран потребител #4658
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Little New York City
съобщения: 15
Battleman написа ...

Присмял се Сульо на Пульо.



хахахахаахаха awake не си интересен моето момче!
А така! Прочети поста на battleman и после ми говори български с какво Б се пишело . . . многознаещият. Нямах предвид изядените букви или разликата между фонетика на 7, windows, vista и linux! Другия път преди да ми се правиш на всезнаещ, без да си компетентен, а аз незнам дали си такъв, но явно, вземи отвори речника, че да излежда по-достоверно! А защо не пък да си пишеш на английски, виж него не го знам толкова добре (без лоши чувства, обичам да си споря, особено когато някой греши и се опитва да ме убеди в грешката си!)

По темата: Valve не са решавали дали да се вижда или не, а дори и да са го решили, war мода е една доста по-нова епоха в CS-a!


Едит: България се пише с главно Б, защото е собствено име, а български, българин, българщина и т.н. се пишат с малко б, защото са нарицателни! Пише го във всеки речник, бил той професионален учителски или не!

[ Редактирано Tue Apr 05 2011, 20:14 ]
Най-отгоре
Awake And Alive
Tue Apr 05 2011, 20:19
Awake And Alive
Регистриран потребител #4660
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Перник
съобщения: 50
cs-4o4o написа ...

Battleman написа ...

Присмял се Сульо на Пульо.



хахахахаахаха awake не си интересен моето момче!
А така! Прочети поста на battleman и после ми говори български с какво Б се пишело . . . многознаещият. Нямах предвид изядените букви или разликата между фонетика на 7, windows, vista и linux! Другия път преди да ми се правиш на всезнаещ, без да си компетентен, а аз незнам дали си такъв, но явно, вземи отвори речника, че да излежда по-достоверно! А защо не пък да си пишеш на английски, виж него не го знам толкова добре (без лоши чувства, обичам да си споря, особено когато някой греши и се опитва да ме убеди в грешката си!)

По темата: Valve не са решавали дали да се вижда или не, а дори и да са го решили, war мода е една доста по-нова епоха в CS-a!



Това ,че обичаш да спориш си е лично твой проблем !

Относно постът на Battlemen прочети си го и ти

Според мен това което ти правиш ,е пълна глупост !

Да седнеш да коментираш всеки 1 пост в който е збъркано нещо или да допуснем ,че е направена правописна грешка , ем шанз бе мен , лично аз понякога дори пиша с диалект и кво от това ? това е форум бе приятел !

Ясно и ти си от типа хора разбиращи от всичко , който никога не грешат или нещо такова ...

Ясни сте ми и ти и тоя Gilty ли там както беше ... , винаги има вариант за нещо , винаги знаете , а всъщност нищо не знаете ..

та се сетих за 1 фраза . Цитирам :

Аз знам , че нищо не знам , но това което аз знам , вие и това не знаете !!



п.п Плс ако не е проблем , викайте ключара !

[ Редактирано Tue Apr 05 2011, 20:22 ]
Най-отгоре
4o4ko`Baby
Tue Apr 05 2011, 20:27
Регистриран потребител #4658
Регистриран: Mon Mar 28 2011, 21:36
Град: Little New York City
съобщения: 15
Добре бе някой да те е осъдил, за това, че не пишеш правилно или пишеш на диалект? Диалекта също е форма на език! Относно българският и CS-a знам, понеже играя от 12 години и . . . .понаучил съм го ако не възразяваш!

Айде да си остранем приятели и с добри чувства, не да се правим на големи във форумите (в частност и аз)

Най-отгоре
l0r
Mon Apr 11 2011, 13:41

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Направо темата да се заключва, защото от тема за ablility минах ме на правописни грешки.... Не че ви съдя (както горния пост "диалекта си е форма на език) хайде.... GL % HF.

[ Редактирано Mon Apr 11 2011, 16:19 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System