Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / Предложение за нов раздел и предложение за нов сървър! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: За форума
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение за нов раздел и предложение за нов сървър!
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
ZFPuhi
Sun Jun 26 2011, 01:12
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Значи сега предложение за нов раздел 'иди дойди' да разбера,но когато искате нов сървър кажете просто и спокойно нещо от сорта на ' статистически погледнато в Warcraft TFT Respawn не се играе почти никога, само ако Нормалният не работи се играе и не се пълни даже.Предлагам този сървър да се замести с Нов който е :......' Защото само да се правият сървъри и да седят празни ми се струва тъпо.По-добре и по-реално погледнато ще е за доброто ако не чак толкова активните сървъри който са над 80% от времето празни да бъдат заменени или спрени.
Вие искате, но и вие не знаете какво.Когато някой изложи идеята си за нов проект трябва да има доводи към това не просто да каже ' предлагам да се сложи това ' никой няма да му обърне внимание на предложението дори да го сложи на бил-борд.
Затова примерно както имате предложение за нов Мод / Сървър седите и гледате (или вадите от някъде статистика) всичките сървъри за поне 1 седмица и виждате най-долните сървъри който не са доста често посещавани и пускате предложение те да се заместят с нещо ново което би привлякло повече хора към сървърите.

Това е от мене засега.
Най-отгоре
Уебсайт
The_Legendary_Unknown
Sun Jun 26 2011, 01:21
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
спорет мен ще е хубаво да се изчистят тези сървари които не се цъкат да се оправят играните сървари (лаг плугини и другите там глупости) и чак тогава да се адднат нови съравари .
Най-отгоре
JuJko0
Mon Jun 27 2011, 23:58
Регистриран потребител #5034
Регистриран: Thu Jun 23 2011, 01:41
съобщения: 7
ZFPuhi написа ...

Значи сега предложение за нов раздел 'иди дойди' да разбера,но когато искате нов сървър кажете просто и спокойно нещо от сорта на ' статистически погледнато в Warcraft TFT Respawn не се играе почти никога, само ако Нормалният не работи се играе и не се пълни даже.Предлагам този сървър да се замести с Нов който е :......' Защото само да се правият сървъри и да седят празни ми се струва тъпо.По-добре и по-реално погледнато ще е за доброто ако не чак толкова активните сървъри който са над 80% от времето празни да бъдат заменени или спрени.
Вие искате, но и вие не знаете какво.Когато някой изложи идеята си за нов проект трябва да има доводи към това не просто да каже ' предлагам да се сложи това ' никой няма да му обърне внимание на предложението дори да го сложи на бил-борд.
Затова примерно както имате предложение за нов Мод / Сървър седите и гледате (или вадите от някъде статистика) всичките сървъри за поне 1 седмица и виждате най-долните сървъри който не са доста често посещавани и пускате предложение те да се заместят с нещо ново което би привлякло повече хора към сървърите.

Това е от мене засега.

Ти чуваш ли са к`во говориш?!!?! Но както и да е. Нека някой главен да погледне темата.
Най-отгоре
ZFPuhi
Tue Jun 28 2011, 02:30
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
JuJko0 дръж се по-прилично защото иначе никой няма да ти обърне внимание и да чувам се какво говоря защото все още мисля че имам конституционното право на ' свободна реч ' което съм изразил в по-горният ми пост.Пак ще повторя няма смисъл да се правият 100 сървъра в който 40 от тях да влизат хора от порядъка на над 10 човека а другите 60 да седят празни, когато се види че един сървър с определен мод не е достатъчно примамлив и не влизат много хора той трябва да се промени или да се спре и да се пусне друг мод на негово място на тази машина.
Най-отгоре
Уебсайт
JuJko0
Thu Jun 30 2011, 19:10
Регистриран потребител #5034
Регистриран: Thu Jun 23 2011, 01:41
съобщения: 7
Не си играл този мод :]
Най-отгоре
ZFPuhi
Fri Jul 08 2011, 15:45
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
JuJko0 може да не съм го играл може и да е хубав, ако искаш на PM дай сървър да погледна този мод.
Подкрепям мнението да се сложи един раздел ' Предложения '
Най-отгоре
Уебсайт
feelinginside
Fri Jul 08 2011, 15:47
Регистриран потребител #4881
Регистриран: Thu May 19 2011, 14:02
съобщения: 34
А според мен Митев да направи един ркон сървър с ркона само в сигурни админи като Зико предатора батал и такива стари кучета.Сървъра да е за 11 човека на принципа на unacs сървърите без лаг без хакери 5в5 постоянно пълно.Според мен ще е добре но кой да слуша :д
Най-отгоре
ZFPuhi
Fri Jul 08 2011, 15:52
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
feelingside според мен ще е добре да се пусне 1 ОРИГИНАЛЕН сървър за 5v5 или Respawn за да видиш какво е игра
Най-отгоре
Уебсайт
feelinginside
Fri Jul 08 2011, 15:58
Регистриран потребител #4881
Регистриран: Thu May 19 2011, 14:02
съобщения: 34
Моето предложение да не е да пуснат фалшив сървър... И знам кво е игра не се притеснявай за мен
Най-отгоре
l0r
Sat Jul 09 2011, 01:36

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Phobia написа ...

unman написа ...

да беше дал някакво инфо за мод-а

дай линк към самия мод


link ето линк направо към мода

<VeCo>'s Zombie BaseBuilder Mod
Версия: 2.9.fixed.2
Автор: <VeCo>
Категория: Геймплей
Модификация: Counter-Strike (CS)


Описание:
Това е зомби мод, в който хората строят бази, за да се крият от зомбитата.



ПП:Информацията е копирана от link


....Бля бля бля...

Добре бе фоби.. ти напрао ме вкара в първи клас (не че разбирам от модове).
АКо има навитаци... нека главните да погледнат.


[ Редактирано Sat Jul 09 2011, 01:38 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System