Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / Ro-Ni Pro Classic - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Shame on you !
Fri Jan 27 2012, 08:21
shameonyou
Регистриран потребител #5538
Регистриран: Thu Oct 06 2011, 18:54
Град: Шумен
съобщения: 39
На мен ми се вижда интересно,но такъв вид "отсяване" и аз не виждам как ще се получи..Ако може да се направи примерно нали самия сървър и отделно в ро-ни класика да се трупат некви точки при направен кил и да се взимат при умиране и при определен брой точки да можеш да се connect в тоя "про" сървър .. или нещо от тоя род,а и ще е по-надъхващо за по-слабите и мидъл плеърите това, от колкото топ15 примерно.За мен тая тема трябва да се види от соак,защото ако някой може да го направи,това ще е той,като имам в предвит д-бана примерно.

[ Редактирано Fri Jan 27 2012, 08:23 ]
Най-отгоре
evil3nemy
Fri Jan 27 2012, 08:38
| Old WaRrIoRS | - Ev!L En3mY
Регистриран потребител #4915
Регистриран: Sat May 28 2011, 14:12
Град: Монтана
съобщения: 115
ProFi ~ написа ...

На мен ми се вижда интересно,но такъв вид "отсяване" и аз не виждам как ще се получи..Ако може да се направи примерно нали самия сървър и отделно в ро-ни класика да се трупат некви точки при направен кил и да се взимат при умиране и при определен брой точки да можеш да се connect в тоя "про" сървър .. или нещо от тоя род,а и ще е по-надъхващо за по-слабите и мидъл плеърите това, от колкото топ15 примерно.За мен тая тема трябва да се види от соак,защото ако някой може да го направи,това ще е той,като имам в предвит д-бана примерно.


Така ще стане ранкаджииско и ще се загуби кефа от играта ...
Най-отгоре
mTs | fu ck you bitch
Fri Jan 27 2012, 14:40
Гост
ProFi ~ написа ...

На мен ми се вижда интересно,но такъв вид "отсяване" и аз не виждам как ще се получи..Ако може да се направи примерно нали самия сървър и отделно в ро-ни класика да се трупат некви точки при направен кил и да се взимат при умиране и при определен брой точки да можеш да се connect в тоя "про" сървър .. или нещо от тоя род,а и ще е по-надъхващо за по-слабите и мидъл плеърите това, от колкото топ15 примерно.За мен тая тема трябва да се види от соак,защото ако някой може да го направи,това ще е той,като имам в предвит д-бана примерно.


за фрагове и дума не може да става. щото ще клякат и ще си направят убииствата и после ще ги гоня от Про сървъра щот не могат да играят. щом има хора който разбират, ако могат да направят някакъв плугин за Асисти. в смсл най-полезен играч. наи много хора уцелил наи много дмг направил наи много бомби взел наи малко са го хитвали. наи малко патрони изхабил, наи точен, но не и точно за убииства. в про сървъра ЩЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА СКИЛЛС (УМЕНИЯ) а не 100 късметлииски наакани фрага
Най-отгоре
KWAK KWAK-
Fri Jan 27 2012, 15:26
Регистриран потребител #5053
Регистриран: Mon Jun 27 2011, 14:06
Град: България
съобщения: 10
кои беше Ти ,че не помня.Ще ги гонил хаххаха
Най-отгоре
mTs | fu ck you bitch
Fri Jan 27 2012, 16:25
Гост
моля, да не се обаждате в темата ми, ако няма да говорите по нея, ако някои нещо ЛС, щот вече почвате да ме дразните и ще хвърчат майки и бащи.
Най-отгоре
KWAK KWAK-
Fri Jan 27 2012, 16:54
Регистриран потребител #5053
Регистриран: Mon Jun 27 2011, 14:06
Град: България
съобщения: 10
в нета сички сме силни..написах коментара защото се зимаш много на сериозно
Най-отгоре
Hustle..
Fri Jan 27 2012, 16:58
Регистриран потребител #6059
Регистриран: Tue Jan 17 2012, 19:03
Град: Shumen
съобщения: 36
Маики и бащи ... ти си истински мъж !!! Иначе темата ти си я бива
Най-отгоре
mTs | fu ck you bitch
Fri Jan 27 2012, 21:32
Гост
KWAK KWAK- написа ...

в нета сички сме силни..написах коментара защото се зимаш много на сериозно


ми аз пък с коментара си не исках да кажа, че аз ще ги гоня буквално, а че това искам да гласят правилата. а относно твоя коментар, ти като искаш не се взимаи на сериозно.

[ Редактирано Fri Jan 27 2012, 21:35 ]
Най-отгоре
l0r
Sat Jan 28 2012, 03:04

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
DSGL ! написа ...

Първо ще те помоля да си смалиш долния "нецензурен" подпис.
Не може да се отделят по-добрите играчи от "по-неорентираните". Твърдя че по-слабите играчи правят дори играта по интересна, а ако искаш да се развиваш професионално играй 5ци, направи си клан и етц, сървъра е за забавление и неангажираща игра/макар някой път да не си личи/. За рекламата не се безпокой, достатъчно хора знаят кои са "ро-ни".


Най-отгоре
I'm Perfection!
Sat Jan 28 2012, 16:49
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Стига простотии, "[censored]" не знам какво про си ти..
И аз не съм добър ? Няма да ме допускаш в тоя "про" сървър ли ? Аз съм твърдо против такъв сървър !
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System