Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / Предложение - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Pavka
Sat Feb 18 2012, 23:37
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
Такаааам!Влизам в ПБ-то сега и гледам , че човек от силен клан(който играе редовно) играе срещу някакви пълни ботове, които не знаят даже как да си изчистят оръжието.ОК! Но той на всичкото отгоре доста лукав се оказа.Когато започне всеки рунд се кръства Die Now ( примерно ).Убива 2-3 и преди да свърши рунда ( изпокрил се някъде ) той маха интервалчето и ника става DieNow.Така фрагчетата отиват към този ник, а не към този с интервала и така той прави доста ''забележителен'' статс в топчето.Ако пък го убият не сменя никчето и така минава между капките!Е бива бива да си такъв ранкер ама то е жалко!ОК примерно играеш в класик от по-силния отбор ала бала т'ва нормално всеки си решава от кой да бъде.Верно, че всеки е бил ранкер през част от периода в който е играл цс ама тва просто е жалко...
Предложението ми е в Пб-то да се сложи системката като при Класика да ти се сменя ника в началото на рунд-а.Така играча няма как да предвиди дали ще успее да убие 2-3 или ще умре веднага.

П.П : Сега забелязах, че ако си спец и си промениш ника и тогава влезеш в началото на рунда ти го сменят.Иначе ако играеш вече доста рундове номерчето минава....

[ Редактирано Sat Feb 18 2012, 23:48 ]
Най-отгоре
PraCTiCaL
Sat Feb 18 2012, 23:57
Регистриран потребител #5259
Регистриран: Sat Aug 13 2011, 14:44
съобщения: 45
Това сигурно пак е някой псевдо играч ,който се мисли за велик. В ПБ -ранкери много,добри играчи малко (те си знаят кои са) . Доколкото знам и преди имаше индивиди ,които сменяха ник да правят статс за топа. Това са комплексарчета ,които се кефят когато играят срещу слаби , а дойде ли добър играч лефтват ....Няма смисъл да изброявам имена ,защото няма да имам достатъчно място

[ Редактирано Sat Feb 18 2012, 23:58 ]
Най-отгоре
CHe!
Sun Feb 19 2012, 00:36
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Аз доколкото знам и в класик ти се сменя името ако си жив ...
Най-отгоре
Pavka
Sun Feb 19 2012, 00:41
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
CHe! написа ...

Аз доколкото знам и в класик ти се сменя името ако си жив ...

Да, но примерно само в първите 20 сек някъде после май не става...
P.P. Ако греша се извинявам, не играя класик често, а в редките случаи, в които играя, не сменям ник..

CHe! : Грешиш, но все пак ако има вариянт, нека помислят за това.

[ Редактирано Sun Feb 19 2012, 00:46 ]
Най-отгоре
- 1nv1[N]c1bL3 -
Sun Feb 19 2012, 00:58
- 1nv1[N]c1bL3 -
Регистриран потребител #4615
Регистриран: Tue Nov 23 2010, 12:03
Град: Силистра
съобщения: 127
А бе аз предлагам да се сложи в всички сървъри, където се стреля или по точно където има топ15 и ранк, като в уара! Да не може да се сменя ника докато си вътре. Трябва да реконнект, че да си смениш ника ! Така си е най-добре според мен.
Най-отгоре
I'm Perfection!
Sun Feb 19 2012, 01:26
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
- 1nv1[N написа ...
c1bL3 -]
А бе аз предлагам да се сложи в всички сървъри, където се стреля или по точно където има топ15 и ранк, като в уара! Да не може да се сменя ника докато си вътре. Трябва да реконнект, че да си смениш ника ! Така си е най-добре според мен.

+1 И аз съм на това мнение, а аз такива "прота" пипна ли ги, лошо им се пише. Ще разберат откъде изгрява слънцето...
Най-отгоре
Pavka
Sun Feb 19 2012, 10:37
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
Да, и аз се сетих сега за това. Доколкото си спомням и във Ghost-a беше така.
Най-отгоре
KnIgHt ;]]]
Sun Feb 19 2012, 11:11
KnIgHt ;]]]
Регистриран потребител #5189
Регистриран: Sun Jul 31 2011, 18:33
Град:
съобщения: 68
- 1nv1[N написа ...
c1bL3 -]
А бе аз предлагам да се сложи в всички сървъри, където се стреля или по точно където има топ15 и ранк, като в уара! Да не може да се сменя ника докато си вътре. Трябва да реконнект, че да си смениш ника ! Така си е най-добре според мен.

Да това е доста добра идея
Най-отгоре
IrritanT
Sun Feb 19 2012, 11:17
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Аз съм против като цяло да не може да се сменя ника, защото точно в PB-то много често ми се налага да влизам с друг ник за да гледам някой, тъй като ако съм с моя ник още от влизането ме зачукват с "hi irri" или почват да ме занимават с някакви глупости и не ме оставят да си spec-вам на спокойствие. И не мога да разбера какво толкова ви пречи, че играят за ранк и си сменят ника. Голямата работа.. завиждате ли им, или ко? Просто ги оставете и им се смейте, че се мислят за добри, а всъщност са доста жалки.
Най-отгоре
Pavka
Sun Feb 19 2012, 11:32
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
IrritanT написа ...

Аз съм против като цяло да не може да се сменя ника, защото точно в PB-то много често ми се налага да влизам с друг ник за да гледам някой, тъй като ако съм с моя ник още от влизането ме зачукват с "hi irri" или почват да ме занимават с някакви глупости и не ме оставят да си spec-вам на спокойствие. И не мога да разбера какво толкова ви пречи, че играят за ранк и си сменят ника. Голямата работа.. завиждате ли им, или ко? Просто ги оставете и им се смейте, че се мислят за добри, а всъщност са доста жалки.

Ами шибано е разбира се...Влизам гледам че от Т са се набутали 2-3 силни и влизам CT където са по-слаби ( от 1-2 дни играят пб примерно ). Убия ги 2-3 пъти писва им че не могат да вдигнат ранкчето, отидат спец и остават ботовете от отбора на Т.Ако пък успеят да ме убият или още някой хоп пак сменят никчето набързо и ранкчето се вдига пак ''мистеризоно''... На всичко отгоре пълнят сървъра..Оня ден 2 часа не мога да вляза в ПБ-то и кат вляза - хоп, гледам уж силните се набутали спец щото има някой наистина добър който им преебава играта срещу ботовете...
Най-ясният пример е тоя от Drugan-a TheSomeOne познат още като sad ;] ... Влизам аз да поцъкам срещу него хоп - убия го веднъж отива спец и стои така 2-3 мапа докат на мен ми писне и лефтна...След малко влизам пак - той пак се набутал да играе срещу ботчетата.. и така тази безкрайна въртележка..
Да им завиждаме? Напротив те са жалки както ти каза, но преебават играта.. Какво, да играя срещу хора ,които играят в сървъра от 5 дни и не знаят как да си изчистят оръжието..
Прав си, че като влезеш в ПБ-то с обичайния си ник всички почват с тва hi irri и тем подобни.. Ами влизай от начало с друг измислен ник както правиш и после, като искаш да си играеш с обичайния ник, излез, смени го те през тва време ще са минали 10 сек, през които те киква ако пак влезеш.. Или да стане възможно някак си само за админите да си сменят ника, когато поискат за да спецват и т.н.



[ Редактирано Sun Feb 19 2012, 11:40 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System