Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Защо в Гоуст мода няма хора ? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Защо в Гоуст мода няма хора ?
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
zazsad
Sat Jun 02 2012, 16:03
Martin
Регистриран потребител #6528
Регистриран: Sat Jun 02 2012, 13:40
съобщения: 10
Рони гоуст мода си остава най-добрия,но защо в него няма никой,а в иплей е пълно ? (
Най-отгоре
WGP | SsS
Sat Jun 02 2012, 16:35
Site --> link
Регистриран потребител #5789
Регистриран: Sun Nov 20 2011, 23:58
Град: Sofia
съобщения: 50
Публиката ни е на възраст и ни харесва повече the real thing ^^ Иначе сериозно, с активността на част от сървърите се чудя защо ги има и няма ли да е по-добре да се махнат, ако трябва 2-3 и да се направи един, който е със супер дупер популярен мод, уви аз само класик си знам, така че мнението ми не знам колко тежи.
Най-отгоре
Уебсайт
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sat Jun 02 2012, 16:41
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
WGP | SsS написа ...

Публиката ни е на възраст и ни харесва повече the real thing ^^ Иначе сериозно, с активността на част от сървърите се чудя защо ги има и няма ли да е по-добре да се махнат, ако трябва 2-3 и да се направи един, който е със супер дупер популярен мод, уви аз само класик си знам, така че мнението ми не знам колко тежи.

Е те и преди си играеха хора на възраст в Ро-Ни ама гоуст мода беше пълен.А относно иплей...техния гоуст мод е ташак работа.Не знам как някой би се излъгал да играе там.
Най-отгоре
laykata®
Sat Jun 02 2012, 16:42
Spam will never die
Регистриран потребител #6141
Регистриран: Tue Jan 31 2012, 20:09
съобщения: 138
WGP | SsS написа ...

Публиката ни е на възраст и ни харесва повече the real thing ^^ Иначе сериозно, с активността на част от сървърите се чудя защо ги има и няма ли да е по-добре да се махнат, ако трябва 2-3 и да се направи един, който е със супер дупер популярен мод, уви аз само класик си знам, така че мнението ми не знам колко тежи.



Напълно те подкрепям !
Имаше много предложение за нови сървъри ....Например едното предложение беше за ЗМ и Зм-то е много популярен мод както и за джаилбреак имаше Имаше и още много други предложения joda тези почна на да следва форума както и батълбота ако искат може да ги намерят и да пуснат вместо празните сървъри 2 3 нови сървъра
Най-отгоре
NightRipper
Sat Jun 02 2012, 17:09
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
От както iPlay създадоха своя Ghost Mod сървър, от тогава хората в нашия Ghost Mod започнаха да се изпаряват. Може би се чудите каква е причината? - сега ще ви обесня.
Може би причината е това, че техните съвръри непрекъснато подлежат на обновяване, като се слагат нови плъгини, нови карти и прочие. От както играя в нашия Ghost Mod сървър (около година и половина / две) нищо не се е променило, с изключение на това, че бяха добавени малък брой нови карти, за което сме благодарни, но за две години това изобщо не е достатъчно!

Относно това, да се премахне Ghost Mod сървъра и на негово място да се добави друг мод - твърдо ПРОТИВ! Причината, поради която имам негативно мнение относно премахването на Ghost Mod-a е, че има изключително малко количество сървъри с такъв мод - около 4-5 сървъра (даже и толкова няма). Какво ще правят хората, които обожават този мод, когато той изчезне? - ще спрат да играят CS, което ще бъде много жалко за тези играчи, които са "пристрастени".

Заключението ми към тази тема най-вече се отнася към главните - да се направят новости по сървъра, които ще бъдат от значение и които ще подобрят геймплея и емоциите между играчите.



[ Редактирано Fri Jun 15 2012, 01:19 ]
Най-отгоре
Уебсайт
d1r3c7
Sat Jun 02 2012, 17:12
Регистриран потребител #6309
Регистриран: Wed Mar 21 2012, 00:09
съобщения: 3
zazsad няма хора в сървъра заради такива като тебе дето псуват като каруцари играят софт в iplay съм те банвал на 10 пати за софт и обиди ...
П.П. Такъв играч като тебе трябва да бъде банат с пълна забрана за игра в сякакъв вид сървари.Защото ти си едно малко саднало детенце .

Поздрави d1r3c7.

[ Редактирано Sat Jun 02 2012, 17:16 ]
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sat Jun 02 2012, 17:23
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
NightRipper написа ...

От както iPlay създадоха своя Ghost Mod сървър, от тогава хората в нашия Ghost Mod започнаха да се изпаряват. Може би се чудите каква е причината? - сега ще ви обесня.
Може би причината е това, че техните съвръри непрекъснато подлежат на обновяване, като се слагат нови плъгини, нови карти и прочие. От както играя в нашия Ghost Mod сървър (около година и половина / две) нищо не се е променило, с изключение на това, че бяха добавени малък брой нови карти, за което сме благодарни, но за две години това изобщо не е достатъчно!

Относно това, да се премахне Ghost Mod сървъра и на негово място да се добави друг мод - твърдо ПРОТИВ! Причината, поради която имам негативно мнение относно премахването на Ghost Mod-a е, че има изключително малко количество сървъри с такъв мод - около 4-5 сървъра (даже и толкова няма). Какво ще правят хората, които обожават този мод, когато той изчезне? - ще спрат да играят CS, което ще бъде много жалко за тези играчи, които са "пристрастени".

Заключението ми към тази тема най-вече се отнася към главните - да се направят новости по сървъра, които ще бъдат от значение и които ще подобрят геймплея и емоциите между играчите.



Ей това е

[ Редактирано Fri Jun 15 2012, 01:21 ]
Най-отгоре
dijkstra
Sat Jun 02 2012, 18:45
Регистриран потребител #5174
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 14:06
съобщения: 73
Изтърка се този мод за мене... Добрите играчи не влизат и не става никаква игра и постепенно затихна... Няма нищо общо с обновленията. Може би трябва да се ресне топа, че да влязат ранкърчетата.

ПП. zazsad внимавай как се държиш в сървъра! Не за първи път ти е да лефтиш преди да умреш и после да ме псуваш на админ чата
Най-отгоре
SoundB0y
Sat Jun 02 2012, 21:07
SoundB0y
Регистриран потребител #5178
Регистриран: Fri Jul 29 2011, 12:48
съобщения: 121
След като спрях да играя cs (аз играех само в ро-ни) посещаемостта на сървърите главоломно падна. Защо ли?
Най-отгоре
Watch me!
Sat Jun 02 2012, 21:37
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
NightRipper написа ...

От както iPlay създадоха своя Ghost Mod сървър, от тогава хората в нашия Ghost Mod започнаха да се изпаряват. Може би се чудите каква е причината? - сега ще ви обесня.
Може би причината е това, че техните съвръри непрекъснато подлежат на обновяване, като се слагат нови плъгини, нови карти и прочие. От както играя в нашия Ghost Mod сървър (около година и половина / две) нищо не се е променило, с изключение на това, че бяха добавени малък брой нови карти, за което сме благодарни, но за две години това изобщо не е достатъчно!

Относно това, да се премахне Ghost Mod сървъра и на негово място да се добави друг мод - твърдо ПРОТИВ! Причината, поради която имам негативно мнение относно премахването на Ghost Mod-a е, че има изключително малко количество сървъри с такъв мод - около 4-5 сървъра (даже и толкова няма). Какво ще правят хората, които обожават този мод, когато той изчезне? - ще спрат да играят CS, което ще бъде много жалко за тези играчи, които са "пристрастени".

Заключението ми към тази тема най-вече се отнася към главните - да се направят новости по сървъра, които ще бъдат от значение и които ще подобрят геймплея и емоциите между играчите.



+1 и пак искам да става яката игра преди пращах смс защото нямаше място за игра а пък сега какво стана няма дори и 1 човек


[ Редактирано Fri Jun 15 2012, 01:22 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System