Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / Няколко предложения за сървъра. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Няколко предложения за сървъра.
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
reD sHocK*;]
Fri Aug 10 2012, 12:51
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Айде и тая тема да разтегнем на 7-8 страници и да водим излишни спорове.Ментал, изобщо не съм споменавал, че не ме кефи бомбата или че няма хора в сървъра, защото има С4.Това че си играел по-дълго от мен пб и да е вярно няма нищо общо с темата ми.И тук става въпрос за ПЕЙНТБОЛ сървъра.К'во намесвате класика.Вие казвате, че ако опитам да заложа С4 горе ( на супер пб ) все ще има някой добър играч, който да чупи "онова" горе.По тази логика и все ще има някой добър играч, който да залага бомбата и да я опазва.На castle много пъти съм виждал как ламерите само търсят бомбата и се чудят къде да я заложат.Аз имам няколко предложения пък вие коментирате само за С4.Ама вие ботяги като можете само с бомбата.И само се оправдавате, че пумпалите се крият.Много интересни хора сте.И преди отново да напишете още някой тъп коментар се замислете няколко пъти.Аз спирам, че ми писна вече..
Най-отгоре
IrritanT
Fri Aug 10 2012, 14:18
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Не знам кога ти порасна толкова работата и за тебе всички станахме "ботяги", но ще трябва да изтърпиш и моя "тъп" коментар.
Хрумнало му от кой знае къде, драснал два реда предложение и вече ние сме длъжни да го приемем иначе мненията ни са тъпи и автоматично ставаме "ботяги". Всеки, чието мнение си определил като "тъпо", знае много повече за сървъра от теб и техните мнения могат да са много други неща, но не и тъпи или безсмислени. Според мен предложението ти е тъпо, а не мненията на хората, които са против него. Знаеш ли какво става, когато на картата няма c4 или заложници и времето за рунда изтече? -Нищо. Въпреки, че времето е изтекло рунда си продължава докато не умре и последния играч от някой отбор. Само трябва да влезе някой по-слаб играч или някой, който за първи път вижда PB и да реши да клекне някъде. Рунда може да продължи половин map. Ето защо е необходимо c4. Въпросът не е в това кой къде може или не може да заложи бомбата, а в това, че дори някой да реши да чакали и да бави играта рунда все ще свърши без значение дали е заложена бомба или не. Но щом си толкова сербез да го махнат тогава да го махат и да видим кой ще се окаже прав... няма к'во да споря с нахалници дето се мислят за много повече от хора, които поддържат сървъра много отпреди те да разберат за него.
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Fri Aug 10 2012, 14:30
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
КЛЮЧ!
Най-отгоре
PraCTiCaL
Fri Aug 10 2012, 15:50
Регистриран потребител #5259
Регистриран: Sat Aug 13 2011, 14:44
съобщения: 45
"Ботяги" ,наричаш хората ,заради които влизаш в този сървър ,колко смешно . Не знам ,аз си изказах мнението и за рунда Ирри е прав. И аз имам едно предложение , да се прекръсти името на reD sHocK*;] Paintball Server . Явно благодарение на него сървъра имаше такава голяма посещаемост......
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Fri Aug 10 2012, 17:08
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Хах какъв извод .Продължавайте може да станат 10 страници
Най-отгоре
Pavka
Fri Aug 10 2012, 18:32
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
Ако ще и 100 да станат. Доста се ''осра'' с това ''ботяги''. Изпусна се нещо. Или и те полетя над небето ?
Като четох постовете на Ирритант , Ментала и бота Съни, разбрах че всъщност ц4 е важен елемент и в пейнтбола. Поне така има възможност да се свърши рунда, когато играят хора , които от скоро цъкат цс и не разбират.Рунда става дълг и те прибягват вече до ц4.
Иначе аз искам да попитам нещи малко off topic : Наистина какво стана с пейнтбол сървъра ? Вече ако се съберем повече от четирима души , купон вдигаме.. Преди не можех да вляза около час , защото почти винаги беше пълен. Забелязах, че и с Ghost-a е така. Тъжна работа . Едно нещо горе-долу можех да играя ( говоря за пейнтбол-а ) , а вече няма с кого да го играя Не е като класика

[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 18:33 ]
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Fri Aug 10 2012, 20:21
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Гоуста много отдавна е празен.А пейнтбола може би, защото е лято и хората са почивка.
Най-отгоре
PraCTiCaL
Sun Aug 12 2012, 20:29
Регистриран потребител #5259
Регистриран: Sat Aug 13 2011, 14:44
съобщения: 45
Павка ,сладуран такъв, пейнтбола беше пълен преди когато се събирахме и ставаше ташака . Дори лято сега влизат някакви световно безизвестните звезди ,дето се мислят за добри ,а повечето от по-старите играчи спряха да влизат Но има надежда след 4 месеца може да се съберем или като си взема по-хубав нет ;д
Най-отгоре
lisko
Sun Aug 12 2012, 21:13
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Гоуст мода си изгуби играчите на които се крепеше и затова сега е празен.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System