Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / [анкета] -= Ro-Ni CS 1.6 WarCraft 3 RespaWn = предложение - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] -= Ro-Ni CS 1.6 WarCraft 3 RespaWn = предложение
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
~~~~~~Faster~~~~~
Fri Sep 07 2012, 18:14
Гост
Харесва ли ви предложението?
ДА

НЕ

Така на кратко играх в един респалн няма да казвам имена и прочие просто нашия респалн много рядко има хора или поне аз срещам рядко та да си дойдем на думата:
ако се приеме това предложение ще съм ви благодарен да е само за респалн за да е по различен от сървара "майка".В този в който играх аз имаше някакъв мод чрез който можеш да имаш индивидуален скин например можеш да си:дявол,Дарт Вейдър,супермен и мн други...това е едното готино нещо дето видях другото е че имаше две гранати като едната беше обикновена а другата замразяваше противника.Видях че тяхният сървар имат успех и е пълен и реших да ви предложа и на вас може това да ни доведе много нови играчи.
link
link
П.П.Винаги предпочитам Ро ни пред другите вериги вие сте номер 1
Най-отгоре
fearleSS
Fri Sep 07 2012, 18:54
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Едно голямо ЗА, това за хац превлича вниманието и е интересно. За замразяващата \\\"граната\\\"- фллаш, ще промени играта, може наистина да се привлекат много хора, като видят нещо различно и свежо..Защо да не се тества така? Може пък да има голям успех
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Fri Sep 07 2012, 19:12
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Аз съм против.Това за скиновете мисля, че не е кой знае какво и може би само ще товари машината.Това за гранатите също съм против.Ще замразят 1 после 5 човека него стрелят или се скриват и му мятат НЕ-та.Като хнс ще е направо..
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Sep 07 2012, 20:42
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
1во, скиновете е добра идея, но като се има в предвид машините на ро-ни ( или интернета им ) не знам от кое е проблема, наистина няма да върви добре играта. ( може да ги сложите чрез смс, ще се срещат по рядко и ще са си заплатили за лага които причиняват )

2ро за фрийза също е добра идея и няма да лагва на никои. некомпетентното мнение на редшок няма ка кда не присъства тук. той е винаги против всичко. хейтър от класа. а колкото до самия фрийз, е много много много добра идея. 5 ще стрелят по 1. ти в час ли си? нали и ти имаш фрийз ? може ти да си от тия 5 дето стрелят по 1. точно за това е якото, че всички ще го имат. ще привлече още хора и ще се хареса на тия който си играят там и сега.

НЕ играя в този сървър, бях помолен от човека който прави темата да си изкажа мнението.

peace
Най-отгоре
Уебсайт
~~~~~~Faster~~~~~
Fri Sep 07 2012, 20:44
Гост
ei,mishki благодаря
Най-отгоре
lisko
Fri Sep 07 2012, 21:04
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Тоя сървър седи, само за да може да се вдига по-бързо лвл за в3. Даже в доста от случаите хората които играят в него се наговарят да се колят, защото ехп започва да вали. Тая граната освен да скове играта друго няма да направи. Достатъчно е, че го има тъпия буустър.
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Sep 07 2012, 21:27
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
едва ли сървъра седи за това, а щом не ви харесва буустъра, защо не предложите да се махне?
Най-отгоре
Уебсайт
lisko
Fri Sep 07 2012, 21:36
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Ми щото само на мен не ми харесва. Седя си със снайпера и някакъв бързак с автомат взема да жъне. Пък ако е хюмън е най-весело. Но тоя сървър си е за вдигане на левел.
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Fri Sep 07 2012, 23:36
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
ei,mishki написа ...

1во, скиновете е добра идея, но като се има в предвид машините на ро-ни ( или интернета им ) не знам от кое е проблема, наистина няма да върви добре играта. ( може да ги сложите чрез смс, ще се срещат по рядко и ще са си заплатили за лага които причиняват )

2ро за фрийза също е добра идея и няма да лагва на никои. некомпетентното мнение на редшок няма ка кда не присъства тук. той е винаги против всичко. хейтър от класа. а колкото до самия фрийз, е много много много добра идея. 5 ще стрелят по 1. ти в час ли си? нали и ти имаш фрийз ? може ти да си от тия 5 дето стрелят по 1. точно за това е якото, че всички ще го имат. ще привлече още хора и ще се хареса на тия който си играят там и сега.

НЕ играя в този сървър, бях помолен от човека който прави темата да си изкажа мнението.

peace

Изглежда пак трябва да изкажа "некомпетентното" си мнение..Не знам кога стана толкова важен, ама точно тук твоето мнение е некомпетентно.Това, че съм бил хейтър и съм бил против всичко изобщо не е вярно ( изглежда е нямало какво да напишеш и си идрънкал това )Изобщо не ме трогваш Играя в този сървър, а ти който не стъпва в сървъра казваш на кого мнението е некомпетентно.
До фастър имам да кажа 1 нещо.Може да си дал някакво си предложение, но не означава че когато някой е против трябва да му се дървиш.
Лиско си е прав..
ае gl hf

[ Редактирано Sat Sep 08 2012, 11:52 ]
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Sat Sep 08 2012, 03:03
Гост
>>До фастър имам да кажа 1 нещо.Може да си дал някакво си предложение, но не означава че когато някой е против трябва да му се дървиш.
Лиско си е прав..<<
за кое е прав лисчо да ме нарича мангал ли?
А?
не ме коригирай за теб нищо не съм казал че си против ясно ми е че всеки си има мнение но не обичам да ме наричат мангал
И щом си админ на лар кажи ми колко често има много народ в респална поне аз се опитвам да съживя интереса на хората а не просто да си гледам че седи празно
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System