Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / [анкета] -= Ro-Ni CS 1.6 WarCraft 3 RespaWn = предложение - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] -= Ro-Ni CS 1.6 WarCraft 3 RespaWn = предложение
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
lisko
Sat Sep 08 2012, 07:01
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Извинявам ти се, не си мангал, ама предложението ти не става.
Най-отгоре
Speedee
Sat Sep 08 2012, 09:51
speedee
Регистриран потребител #6691
Регистриран: Sun Aug 05 2012, 23:59
Град: ШАБЛА
съобщения: 21
Аз съм ЗА, също като Фастър и аз искам да се вдигне рейтинга на сървъра и да влизат хора не само за вдигане на левелите! Играл съм с такива плъгини и съм останал с добро впечатление..
reD sHocK*;]

Аз съм против.Това за скиновете мисля, че не е кой знае какво и може би само ще товари машината.Това за гранатите също съм против.Ще замразят 1 после 5 човека него стрелят или се скриват и му мятат НЕ-та.Като хнс ще е направо..


До колкото си спомням ако метнеш такъв флаш и до него има повече от 1 играч те се замразяват всички, а не само 1 както каза ти.
Най-отгоре
l0r
Sat Sep 08 2012, 11:10

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Защо във всяка една тема, било то анкета, или някоя "настройка" така да го наречем, вместо да пишете по темата един казва "не", друг казва "да" и почвате да се карате помежду си.
Не може ли всеки да си изрази мнението без да започне да се закача с другите?!?!
Какъв ви е проблема?!?!?!

Относно по темата:
Против съм. При положение, че класическият лър (който се играе от близо 3 години, може и повече да е) - не се пълни.
Тая гъзарийка да пълни респауна.
Друг пример - Според мен тея сървъри са най - изчистените и нормални на фона на други вериги, където ги блъскат с разни си гъзарийки и неща, които не са нужни.
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sat Sep 08 2012, 12:53
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Shar написа ...


Относно по темата:
Против съм. При положение, че класическият лър (който се играе от близо 3 години, може и повече да е) - не се пълни.
Тая гъзарийка да пълни респауна.
Друг пример - Според мен тея сървъри са най - изчистените и нормални на фона на други вериги, където ги блъскат с разни си гъзарийки и неща, които не са нужни.


И ти си прав,но погледнато от друга страна сървърите в други вериги са пълни само,защото ги има тези гъзарийки...
По темата оставам безмълвен.
Най-отгоре
ei,mishki
Sat Sep 08 2012, 13:42
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
не, че много разбирам, но съм сигурен, че фрийза няма да е проблем и смятам, че трябва да бъде одобрен поне за изпробване. като му свикнат ще им е тъпо без него. а и гоуст е напълно прав. повечето от тия който играят цс ТРЯБВА да ви е ясно, че са под 16 дори под 14. за това не одобрявате нещата защото ги виждате от вашата гледна точка, а не от на децата. те са малки и ги влекат интересните работи новите и т.н. за това другите сървъри са фулл, а вашите не, защото ги пазите "чисти" и празни.
Най-отгоре
Уебсайт
lisko
Sat Sep 08 2012, 13:52
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
Но тогава ще загубите едните и ще се мъчите да спечелите 12 годишните.
Най-отгоре
Speedee
Sat Sep 08 2012, 15:29
speedee
Регистриран потребител #6691
Регистриран: Sun Aug 05 2012, 23:59
Град: ШАБЛА
съобщения: 21
ей мишки, Аз съм на 14 и не ме влекът особено тия "гъзърийки" .. Но всеки с вкуса си за мене няма значение дали ще е с тези плъгини или без важното е да са пълни сървърите . Но също подкрепям и Лиско, защото трябва да останат и старшите админи според мен те са по-важни...
Най-отгоре
InFeCTeD
Sat Sep 08 2012, 17:08
Регистриран потребител #6429
Регистриран: Wed Apr 25 2012, 08:55
Град: Видин
съобщения: 143
Джо Бръзия, тук не става дума за "старшите админи" да остават, а да се привлекат нови ИГРАЧИ. Колкото до флашката, да сте обърнали внимание че имате само HE-граната ?
Колкото до скиновете, съм съгласен, само и единственно, ако са платена шукария.
Моят глас е : Против.
Най-отгоре
fearleSS
Sat Sep 08 2012, 17:42
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Добре да предположем че скиновете ще се плащат, първо трябва да са евтини най-много 1,20 и то поне за месец. 2-ро понеже са доста скинове, до колкото си спомням са: Суперман, Devil, Ангел, Афро и много други, да позволява да използваш голяма част от тях..А това са флаш-а може много лесно да се сложе понеже е CSDM, трябва просто да влезе в определен файл не съм точно сигорен кой е csdm.cfg или нещо подобно и на реда където е добавен HE-h, да се добави f-Flash и готово...
Няма смисъл да се караме и т.н..Всеки има правото да си изкаже мнението, всеки има своя гледна точка. Това е от мен, лек ден
Най-отгоре
ei,mishki
Sat Sep 08 2012, 18:20
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
става въпрос за фрийз граната(замразяваща), а по въпроса за скиновете може да е по същия начин както и женския скин се слага. само, че след изпратено съобщение с определен код. който вероятно ще се дава на админ и т.н., но това едва ли ще бъде одобрено според мен.
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System