Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 DeathMatch / Anti camping - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 DeathMatch
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Anti camping
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
~~~~~~Faster~~~~~
Sat Dec 01 2012, 20:00
Гост
Добър вечер!
Тази темa е предназначена най-вече до уважаемите главни администратори,но разбира се и останалите потребители са добре дошли да си изкажат мнението,но ви моля да няма излишни спамове и да се пише само за идеята!
И така предлагам следният плъгин:
link
Ето за какво служи:
Този плъгин не позволява т.н. лагеруване(каширане, кошониране, скатаване, чакъленето) на едно място във даден сървър.
Сега ще ви кажа как се стигна до това предложение:
От адцки много време се се каня да го предложа,но си казвам нека да има свобода в сервера обаче то при някои играчи тая свобода ти иди в повече и ти дига нервите както и на останалите играчи които са дошли да играят а не да седят на едно място и само да чакат да изкочи някой,че да го гръмнат или да седят на респалн местата и да трепят когато се съживи някой от там.
Уважаеми главни администратори моля Ви наистина да си помислите добре над това предложение да се понамали така нареченото лагеруване.Този плъгин няма да ги спре но и няма да им позволява да седят дълго на една и съща позиция и се надявам нещата да се променят видимо в сервера нека това предложение да не се счита само за дм сервер нека и играчите които също не харесват лагеруващите и в другите сървари на веригата си изкажат мнението и да кажат къде още е нужен този плъгин.
Това е от мен.
Моля главните или поне някой от тях който и да е просто да ми пише като коментар тук или лс за решението си за плъгина какво мислят те по въпроса.Вашето мнение е важно за мен.
Благодаря за вниманието!!!
~~~~~Faster~~~~~
Най-отгоре
alabala
Sat Dec 01 2012, 20:50
Регистриран потребител #6520
Регистриран: Wed May 30 2012, 15:46
съобщения: 15
Да и на мен ми е направило такова впечатление за тва кампене. И няма да сгрешите ако сложите плугина
Най-отгоре
Pavka
Sat Dec 01 2012, 21:22
Gravity is a myth,the world sucks.
Регистриран потребител #4946
Регистриран: Sun Jun 05 2011, 00:01
Град: de_paintball,София
съобщения: 137
Отчасти те подкрепям. Тия дет стоят на едно respawn място целия мап са много досадни наистина. Смешни са, а се мислят за големите играчи. Но доста няма да са доволни ако се сложи тоя плъгин, защото играят с awp и като се заседят малко и започва да им отмерва и на тях, че чакалят и следователно умират( или там каквото става). Затова съм 50/50.
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Sun Mar 03 2013, 20:04
Гост
Нека напиша нещо,че да изкочи темата малко по-нагоре,че се забрави колеги не сте я заключили явно изчаквате още мнения
Който играе в този сервер нека си даде мнението

[ Редактирано Sun Mar 03 2013, 20:05 ]
Най-отгоре
CHe!
Sun Mar 03 2013, 21:02
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
В ДМ трябва да има кампметър!
Най-отгоре
l0r
Sun Mar 03 2013, 23:53

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Аз съм "За", само за тези който седят на едно място и гледат към спаун точките, където може да се съживи някой. Наистина е изключително тъпо.
По относно авп кампинга - времето се увеличава много по - малко като има малко движение, пък и този камп метър може да се настройва. Не мисля това да е проблем.
Най-отгоре
4eburat0r
Mon Mar 04 2013, 10:00
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
ЗА, все пак има разлика между играчи с AWP и чакали с AWP - играчите са си динамични и не се застояват особено на 1 място - едва ли ще ги сбърка плъгина.
Най-отгоре
CrazY
Mon Mar 04 2013, 10:20
Регистриран потребител #1529
Регистриран: Wed May 06 2009, 15:33
съобщения: 297
Едно ЗА и от мен. Това е ДМ - търчиш, стреляш и мреш кат` куче
Иначе, съмнявам се, че сериозните играчи ще ги е еня особено дали го има плъгина. Виж, младите "професионалисти", от друга страна, ще им се ... разнобрази животът, да го кажа по-меко.
Peace ^_^
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Tue Mar 05 2013, 14:46
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Не го подкрепям, има хора които играят с АВП-та други които дебнат зад ъгъла с ножа за значки..има карти които просто не позволяват постоянно да се търчи наляво надясно, за пример една доста играна карта дъст2х2 къде да ходим , контрите си пазят базата терорите са или на стълби или в дупката или на А да чакат някой да излезе.. голямо не от мен.
Най-отгоре
~~~~~~Faster~~~~~
Tue Mar 05 2013, 16:06
Гост
Да точно на тоя мап се обивате да с*рете няма мап на който да не може да се обикаля не ми ги говори на мен тия И ако четеше добре коментарите щеше да прочетеш тези:
"4eburat0r:ЗА, все пак има разлика между играчи с AWP и чакали с AWP - играчите са си динамични и не се застояват особено на 1 място - едва ли ще ги сбърка плъгина."
"l0r:Аз съм "За", само за тези който седят на едно място и гледат към спаун точките, където може да се съживи някой. Наистина е изключително тъпо.
По относно авп кампинга - времето се увеличава много по - малко като има малко движение, пък и този камп метър може да се настройва. Не мисля това да е проблем."
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System