Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Jump / [анкета] New Kreedz Mod. Предложение! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Jump
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] New Kreedz Mod. Предложение!
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
EuphoriA
Tue Mar 12 2013, 21:33
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
Искате ли сървъра да бъде обновен с нов кз мод ?
Да!

Не!

Предложението ми относно сървъра е да се обнови Мод-а тъй като досегашния е доста остарял и е некомфортно за игра, при положение, че вече има 2-3 по-нови поколения Крийдз Мод.
С новия си идват и екстричките .. вече няма да го има бъгването на маповете и с /menu ще могат да се правят Checkpoints, а не както е до сега с бинд ..
Също така, лага ще намалее и ще има нова статистика, която ще отчита както Drop Jumps, такa и всички Duck Jumps ^^

Команди, който може да пишете в чата и в конзолата;

/checkpoint, /cp - запазва чекпойн
/gocheck, /gc - отиваш на чекпойнт
/start, /st - Телепортирате се до Старт бутона
/stuck, /back - Връща ви до предишен чекпойн
/godmode, /god - Дава ви Godmode, не умирате при падане
/noclip, /nc - дава ви noclip, така че можете да се лутате из мапа ;д


Линк за Download

Също така смятам да поработя върху добавяне на нови мапове в сървърите ( Climb и Bhop ).

[ Редактирано Tue Mar 12 2013, 22:56 ]
Най-отгоре
Life is GooD
Tue Mar 12 2013, 22:06
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Абе да ти кажа изброениете подобрения са добри,обаче тва checkpoints-а кво му е ? много по бързо си праиш checkpoita когато имаш бинднато копче..не мислиш ли че съм прав??ако има вариянт да може и с бинд и с menu ще е екстра ама си мисля че тоя мод,сегашният си е перфектен.Относно маповете съм с теб,щото има толкова кофти и не желани мапове че вече и аз взех да избягвам jump сървърите....
Най-отгоре
EuphoriA
Tue Mar 12 2013, 22:40
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
Life is GooD написа ...

Абе да ти кажа изброениете подобрения са добри,обаче тва checkpoints-а кво му е ? много по бързо си праиш checkpoita когато имаш бинднато копче..не мислиш ли че съм прав??


На мен лично ми е много по-удобно да правя с 1 и 2 .. вместо да биндвам копчета, тъй като играя и други модове, класик .. и вече всяко копче има своята функция в играта ми .. а така не ми се налага да си размествам биндовете и вместо да пиша /tp2-3-4 , просто пишеш /stuck и те връща на височината от която си паднал преди да направиш заветния чекпойнт ..
Най-отгоре
Battleman
Tue Mar 12 2013, 23:09

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
//off

Можеш да си направиш отделни cfg-та за Classic, HnS, Bhop, KZ и т.н.

Пример: Ако искаш cfg за класик, правиш си настройките и биндовете и след това во конзолата: writecfg classic.

Пример 2: Ако искаш cfg за крийдз, правиш си настройките и биндовете и след това во конзолата: writecfg kz.

После си зареждаш cfg-та през конзолата: exec classic.cfg / exec kz.cfg
Най-отгоре
Life is GooD
Wed Mar 13 2013, 19:34
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Battleman написа ...

//off

Можеш да си направиш отделни cfg-та за Classic, HnS, Bhop, KZ и т.н.

Пример: Ако искаш cfg за класик, правиш си настройките и биндовете и след това во конзолата: writecfg classic.

Пример 2: Ако искаш cfg за крийдз, правиш си настройките и биндовете и след това во конзолата: writecfg kz.

После си зареждаш cfg-та през конзолата: exec classic.cfg / exec kz.cfg




Ето ти едно чисто,просто и лесно решение на проблема,надявам се че ще ти допадне ,и пак да ти кажа checkpointa става много по бързо с биннднато копче от колкото през menu-то .
Най-отгоре
Watch me!
Thu Mar 14 2013, 07:18
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
За нови карти аз съм много за.и в climb и Bhop защото някои са много стари а има карти които са за 3 мах
Най-отгоре
EuphoriA
Thu Mar 14 2013, 11:49
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
Life is GooD написа ...

Battleman написа ...

//off

Можеш да си направиш отделни cfg-та за Classic, HnS, Bhop, KZ и т.н.

Пример: Ако искаш cfg за класик, правиш си настройките и биндовете и след това во конзолата: writecfg classic.

Пример 2: Ако искаш cfg за крийдз, правиш си настройките и биндовете и след това во конзолата: writecfg kz.

После си зареждаш cfg-та през конзолата: exec classic.cfg / exec kz.cfg




Ето ти едно чисто,просто и лесно решение на проблема,надявам се че ще ти допадне ,и пак да ти кажа checkpointa става много по бързо с биннднато копче от колкото през menu-то .




Dобре, това го разбрах .. Идеята ми е да се сложи МОД , който е ново поколение и да се махне сегашния, който е на 3-4 години .. И без това КЗ сървърите в България са малко, защо да не спечелим от това ?
До тук в темата е писал само един от играещите, но тези, с който играя и си говоря в сървара искат да има обновяване както на картите така и на мод-а ..
Мисля, че няма какво още да се бавим, имам всичко необходимо вече.. и картите ..и мод-а ..
Нужно е само одобрението на Главните
Най-отгоре
l0r
Fri Mar 15 2013, 13:55

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Извинявай, но не разбирам какъв е този мод. Нещо като jump сървърите ли е?
Ако можеш обясни ми.
Най-отгоре
EuphoriA
Fri Mar 15 2013, 15:44
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
l0r написа ...

Извинявай, но не разбирам какъв е този мод. Нещо като jump сървърите ли е?
Ако можеш обясни ми.



Да, това е мод за кз и бъни-хоп сървъри.. Искам да обновя сървърите и за това събирам гласове тук. Ако се съберат достатъчно желаещи, надявам се ще играем в по-хубави стрвъри : )
Най-отгоре
Jodoso/Кънчев
Fri Mar 15 2013, 18:12
evilman92
Регистриран потребител #5132
Регистриран: Mon Jul 18 2011, 17:31
Град: HIGH city
съобщения: 129
Имаш ПОЛОЖИТЕЛНИЯ ми глас за климба, защото като има нови карти 100% ще се пълни както преди
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System