Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / Постоянното бъгване на сервера - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Постоянното бъгване на сервера
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
ExcisioN
Sat Mar 16 2013, 23:26
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Момчета, това вече почна да става постоянност..През ден сервера крашва...И ако сте забелязали това винаги става в почивните дни *петък,събота,неделя*, не че в делничните работи постоянно...PB-то не е от най-редовно посещаваните сервери, и ако крашва така, може да загуби ценни играчи..Не ви се карам или нещо от сорта..Просто трябва да се разбере от какво е това крашване .. Защо е толкова редовно...И ако може да се оправи!!!

Поздрави
Най-отгоре
I see dead people!
Sun Mar 17 2013, 15:18
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Classic - 1 също така crash-ва постоянно, но изглежда или не знаят къде е проблема или просто не им се занимава...
Най-отгоре
ExcisioN
Sun Mar 17 2013, 18:11
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Разликата приятелю е, че Classica е винаги full.. А в PB-то редовните хора даже и на пръсти не се броят ..Също забелязвам, че когато крашне класика, някой казва в чата и след 20 минути пак е пуснат.. А ПБ-то когато крашне, поне един ден не работи.. Което е кофти..А и също съм забелязал, че от порядъка на 3-4 месеца в сервера не влизат нови играчи.. Може би няква релкамка трябва да направим някъде.. Ако струва от порядъкът на един СМС, моля някой да ми пише на ЛС и аз ще платя.. Защото направо ми тежи на сърцето като го гледам празен сервера
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Sun Mar 17 2013, 18:24
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Че то Пейнта си крашва от както го сложиха (моля ви се не коментирайте че съм нов играч..мога да докажа обратното) някъв бъг трябва да има, крашва даваш ретри до 2 минути те вкарва : )
Най-отгоре
ExcisioN
Sun Mar 17 2013, 18:26
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Говоря за съвсем различно нещо.. Този краш става когато хвърлят граната в края на рунда.. Да сервера се пуска след 5 минути знам... Аз говоря, че сервера спира*Не знам крашват ли го , бъгва ли се .. Не знам.. ама спира и не работи с дни
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Mon Mar 18 2013, 15:23
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Не мисля, че спирането на сървъра е заради краш.
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Mon Mar 18 2013, 16:19
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Ако метнеш пиратка в края на рунда и си я метнал където трябва следващия рунд е автоматично твой :>
Най-отгоре
ExcisioN
Mon Mar 18 2013, 20:09
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
iNSUFFZ нито те знам какъв си или от колко време играеш*но щом така казваш да кажем , че ти вярваме..*.. Но изобщо не говориш по-темата.. Аз се оплаквам от това, че сервера спира и не работи с дни..Ти влизаш и ми говориш за мятането на граната в края на рунда и рестартирането на сервера..Аз говоря за съвсем отделно нещо..Не знам краш ли е или какво е, но това че сервера спира за голям интервал от време,не е нормално ..Иронията е, че не е спирал от както пуснах темата *когато беше спрян* и ако не спре в следващите дни значи тази тема е безсмислена.. ОСВЕН темата за реклама

[ Редактирано Mon Mar 18 2013, 20:10 ]
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Mon Mar 18 2013, 21:35
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Ехм, той пейнта си крашва понякога..играл съм в различни пейнтбол сървъри и не съм попадал на сървър който да не спре поне за 3 минути, това колко време е спрян зависи от това кога ще се сети някой да го пусне пак, аз мисля че крашовете са си от самия мод .. на въпроса от колко време съм тук..с конкретност не мога да кажа ама ако си стар играч съм цъкал с ника HeatoN
Най-отгоре
ExcisioN
Tue Mar 19 2013, 19:44
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Значи сервера спира от само себе си и когато това се случи ни трябва някой главен за да го пуска , така ли ?Което е много гадно, защото админите не могат постоянно да следят..? Еми то тогава няма ли как да бъде премахнато или коригирано ? .... А за Рекламата на сервера нищо ли няма да бъде предприето ??
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System