Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Несправедливи админи... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Несправедливи админи...
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
RealSlimShady
Wed Mar 20 2013, 20:27
Регистриран потребител #6904
Регистриран: Fri Nov 23 2012, 00:35
съобщения: 5
от около една седмица започнах отново да цъкам War3FT-то и съм меко казано "разочарован". Първо всеки 2-ри играч е администратор, който се прави на господ. Онзи ден играхме на fy_snow и там имаше един админ, който имаше нон-стоп гранати и всичките все на Orcish. После пък имаше един друг админ, който не мога да си спомня как се казваше, но постоянно ме гагваше, за всяка 2-ра моя дума, дори да не е обида.. същият този админ беше много слаб играч, а от неговия отбор имаше едно AFK, и всеки път когато убиех тоя админ, той slay-ваше AFK-то, за да не взема фраг. Онзи ден влязох във сървъра и имаше един играч с моя ник (Real Slim Shady) и за мое "щастие", C2H5OH беше в сървъра също, но не направи абсолютно нищо... Вчера като играхме на един ацтек и имаше хакер, а той пак беше там и пак не направи нищо.. Днеска се прибирам, пускам си цс и като влизам във warа и гледам, че съм гагнат за 7 часа, за което си нямам и идея и в сървъра също влезе и "Love, Peace and Muscles" и понеже ме убиваше много пъти и почна да ми вика, че съм слабак и тем подобни. Не че е от значение, но нямаше как да му кажа че имам 150 пинг и той се мести на квадратчета, но уви взех му няколко рунда подред и той се ядоса и започна да ми вика саднат педераст.. направете нещо по въпорса, щото за това сървърите ви седят празни
Най-отгоре
puFi_mIx
Wed Mar 20 2013, 20:47
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
Глеам нема линкове .. доказателства ти тряят
Най-отгоре
Battleman
Wed Mar 20 2013, 21:20

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Може да ти прозвучи игнориращо и грубо, но, както каза Пуфи, без доказателства, твоето мнение е като глас в пустиня.
Най-отгоре
l0r
Wed Mar 20 2013, 21:36

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Аз съм тоя, който те гагваше, а ти беше тоя който ръсеше думи като "копеле" и взаимоотношения със майки (за това майче те гагна алкохола), до колкото си спомням.
И не се прави на "цвеке за мирисане", защото си подобния случай като rUMEN! (rmn и там другите му никове), даже и малко се опреличаваш на fyb.
Най-отгоре
AnalogEggBox*
Wed Mar 20 2013, 22:03
shitloads of gnarlical awesomeness
Регистриран потребител #2375
Регистриран: Mon Sep 28 2009, 19:55
съобщения: 97
Мчи и аз им влизам с непознати никове и ги гагвам когато псуват, мамчат и си мислят, че няма админ.

[ Редактирано Wed Mar 20 2013, 22:05 ]
Най-отгоре
PuLeN nEpOkIz
Wed Mar 20 2013, 22:15
Гост
Еми ключа и нема ко се занимавате колеги няма доказателства и останалите колеги казаха как стоят нещата
Най-отгоре
pep0
Wed Mar 20 2013, 22:21
Регистриран потребител #7027
Регистриран: Tue Mar 05 2013, 16:00
Град: Търговище / Русе
съобщения: 6
ето го и нашия peace love and muscles реди ме още и се радвай че несам ти качвал и другите обиди

link

не е кой знае какво но най-редовно ме реди с думи от сорта на тези от скреена

[ Редактирано Wed Mar 20 2013, 22:23 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Wed Mar 20 2013, 22:23
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
l0r написа ...

даже и малко се опреличаваш на fyb.

Моля,моля...FYB си е класика
Иначе нека се изчака малко да видим дали ще бъдат представени доказателства.
Най-отгоре
IrritanT
Wed Mar 20 2013, 22:25
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
RealSlimShady написа ...

Първо всеки 2-ри играч е администратор, който се прави на господ. Онзи ден играхме на fy_snow и там имаше един админ, който имаше нон-стоп гранати и всичките все на Orcish.

Еййй, аз защо нямам такива екстри? :д
Nick-а на така наречения админ, разбира се, е мистерия, нали?

ПП: Амин!
RealSlimShady написа ...
После пък имаше един друг админ, който не мога да си спомня как се казваше, но постоянно ме гагваше, за всяка 2-ра моя дума, дори да не е обида.. същият този админ беше много слаб играч, а от неговия отбор имаше едно AFK, и всеки път когато убиех тоя админ, той slay-ваше AFK-то, за да не взема фраг.

Виждам, че l0r е поел "отговорността" за gag-овете, но нещо не ми се вярва тук да говориш за него, защото той не спада точно в категорията "слаб играч" (Само да не се възгордееш, рибо )
Колкото до това, че е slay-вал AFK само за да не ти даде frag... доста изкривено тълкуване на нещата... Най-вероятно играча е бил последен от отбора си и го е slay-нал най-много 1-2 пъти преди да го kick-не или прехвърли spectator.


RealSlimShady написа ...
Онзи ден влязох във сървъра и имаше един играч с моя ник (Real Slim Shady) и за мое "щастие", C2H5OH беше в сървъра също, но не направи абсолютно нищо...

И тъй като nick-а ти е толкова рядко срещан и оригинален админа трябваше веднага да се сети, че копират ТВОЯТ(Да не започвам с това колко е твой..) nick. Разберете бе, хора, в CS няма такова животно като МОЙ nick. + Няма как админите да знаем дали играча, който се подвизава под този nick е Пешо, Гошо или комшията им Драган, нали?

RealSlimShady написа ...
Вчера като играхме на един ацтек и имаше хакер, а той пак беше там и пак не направи нищо..

Демото беше интересно, благодаря, че го сподели с нас!

RealSlimShady написа ...
Днеска се прибирам, пускам си цс и като влизам във warа и гледам, че съм гагнат за 7 часа, за което си нямам и идея и в сървъра също влезе и "Love, Peace and Muscles" и понеже ме убиваше много пъти и почна да ми вика, че съм слабак и тем подобни. Не че е от значение, но нямаше как да му кажа че имам 150 пинг и той се мести на квадратчета, но уви взех му няколко рунда подред и той се ядоса и започна да ми вика саднат педераст..

Gag-а може да е следствие на смяната на IP-то ти(ако си с динамично)
Тоя "Мускула" няма да го коментирам... няма к'во да им се връзваш на такива, а камо ли да им се обясняваш.

RealSlimShady написа ...
направете нещо по въпорса, щото за това сървърите ви седят празни

Трябва ли да заплатим нещо за професионалния анализ или ни правиш приятелска услуга?

[ Редактирано Wed Mar 20 2013, 22:26 ]
Най-отгоре
CHe!
Thu Mar 21 2013, 00:56
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Real, днес влиза в класик и ми иска скайп-а на ГЛАВНИЯ. На въпроса защо му е, отговора беше:
"Всички админи са олигофрени и ме гагват постоянно."
Не ги е срам ...
И после ме пита защо съм го гагнал ... Предлагам да направим речник на всички обидни думи, които не е желателно да се използват в сървърите. Явно на някои хора им е трудно да бъдат културни ...

[ Редактирано Thu Mar 21 2013, 01:01 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System