Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / Картите в Paintball - предложения, дискусии и т.н. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Картите в Paintball - предложения, дискусии и т.н.
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
l0r
Sat Apr 06 2013, 01:26

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Модератора много ги "дере" заради това....
Най-отгоре
M&M
Sat Apr 06 2013, 16:32
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
И аз мисля като грим по добр е без тея
По-добре тези карти да се махнат :
e_aztec3
de_cbble
de_dust2_2006
de_dust4ever
можеби бих добавил и инферно към списака.
дъст 1 и 2 са доста праволинейни мапове според мен трябва да останат.
Ирка знаеш кои мапове ще предложа аз
ето линк за снимки да видат сички ти знаеш ирка че даже сме играли на тея мапове за пробата мишо ти дани
1.fy_rambohulk
link
2.gg_old_dust
link
Аз лично съм играл на тея 2 мапа и е беше лудница тва беше много одавна първият ми досек до пб мисля че ще им харесат ако не ше се махнат дайте даги пробваме, е 2 месеца седеха цс картите дайте да сложим тея 2 та да видим играчите ко ще кажат !
Най-отгоре
ExcisioN
Sat Apr 06 2013, 17:57
..
Регистриран потребител #5771
Регистриран: Fri Nov 18 2011, 21:43
Град: Бургас
съобщения: 48
Мисля, че маповете които Ментала предложи са наистина добри..Играл съм ги в gg сервери и мисля , че добре ще си допаднат на PB..Мапът, който Ред предложи също съм го играл на gg,Хубав е, но не знам дали ще го харесат..Другите мапове,които говната предложи *Мерси за което*, нещо не ми допадат много много.. Или поне мисля, че няма много да се харесат...Макар,че има 1-2 добри.. А тея мапове май по-добре ще е да се махнат..
de_aztec3
de_cbble
de_dust2_2006
de_dust4ever
de_inferno


Също така след кратка проверка мисля, че и този мап е добър..Не съм играл на него и не знам дали не е като шарена*Като си CT да си набутан*,но от пръв поглед ме впечатли link

[ Редактирано Sat Apr 06 2013, 17:58 ]
Най-отгоре
IrritanT
Sat Apr 06 2013, 21:00
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
IrritanT написа ...

Govnata написа ...

надявам се този път да помогна повече
1. link
2. link
3. link
4. link
5. link
6. link
7. link
8. link
9. link
10. link
П.С.мисля че повечето мапове ги е нямало или всичките.които ви харесат да ги добавят


1 - Имаше я в предния ти пост.
2 - Има я в сървъра.
3 - Преглеждана карта. Решихме, че е доста малка и затова не я добавихме. Нека други да дадат мнението си за нея.
4 - Преглеждана карта. Имаше някакъв бъг. Мисля, че сървъра, в който я тествахме, crash-ваше от нея.
5 - Нямам спомен да сме попадали на тази карта, но така като гледам от снимките е доста тъмна и няма да се хареса.
6, 7, 8, 9 - Ще дам мнение за тях, когато ги прегледам по-обстойно(т.е. в игра/New game), което ще стане, предполагам, по-късно днес. Така по снимките нищо не ми говорят.
10 - Трябва и тази да я прегледам, но по снимките ми се вижда тъмна.




^ Допълнение
5 - Ако не беше толкова тъмна щеше да е добро допълнение.
6 - Ужаст... ;д Бутони, копчета, ръчки, бомби, води, тунели...
7 - Г/д същата работа като горната
8 - Не можах да го подкарам тоя map, излиза ми error. Ако някой има късмета да го разгледа нека каже какво мисли.
9 - Равностойна е и няма забутани места. Единственото, което не ми харесва е, че има някви реки, но това не е такъв проблем.
10 - Равностойна и не много тъмна. Мисля, че ще се хареса. Нека и другите да кажат какво мислят за тази.

@ogame/MentalMan
Хаха... ти ще доживееш ли да ги видиш тия двете карти в сървъра? :д Казал съм ти, че и на тях ще им дойде времето, няма се плашиш.

@Excision ;]]
Картата ми се струва хубава.

@reD sHocK*;]
Все още ми е чудно как така не ме погнахте с факли и вили за дето казах да я махнат. ;дд Ще поправя тази грешка.


----

Писал съм на Митев да махне classic картите и да върне fy_snow да се показва в votemap-а в края на map-а.

[ Редактирано Sun Apr 07 2013, 13:13 ]
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Sat Apr 06 2013, 23:33
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Сега остава само да се назначи човек да пуска сървъра когато е спрял и сме готови за боя..
Най-отгоре
IrritanT
Wed Apr 10 2013, 18:06
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Изчаках няколко дни за нови предложения, но след като няма такива ще се заема с тестването на тези, които са обещаващи, а те са:

paintball_fabi - link
aim_aztec_paintballa - link
pb_de_dust2_2009 - link
pb_fast - link
pbee_neon - link
pb_killskill - link
paintball_azurro2 - link

Мисля, че бройката е добра(дори и да не се добавят всички) за да освежат сървъра. Предполагам тази събота и неделя ще успеем да ги тестваме.

Следните карти са пратени на Митев и се очаква в най-скоро време да бъдат качени:

aim_aztec_temple_t0ms - link
fy_rambohulk - link
gg_old_dust - link
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Wed Apr 10 2013, 20:37
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Драскай ЛС или пиши в темата когато ги сложат, че аз рядко влизам в пейнт, няма лошо и да се разнообрази малко с respawn ^^ [DeathMatch Paintball]
Най-отгоре
IrritanT
Wed Apr 10 2013, 21:16
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Хрумна ми, че може да се пусне respawn pb, когато се чудех какво може да се промени по сървъра, но смятам, че няма да е добре да променяме сървъра, който е в момента, а да се пуска друг пейтбал няма смисъл тъй като в момента не можем да напълним един, а какво остава за два. А и, предполагам знаеш, имаше опит по едно време за такъв сървър и не се получи.
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Wed Apr 10 2013, 21:23
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
Ще помисля повечко над въпроса какво може да се подобри в пейнта, мисля пак да го почвам активно..
Най-отгоре
admin
Thu Apr 11 2013, 13:57

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
качих 2 от 3
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System