Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 DeathMatch / Чсист DeathMatch или BattleFiled кое да бъде ?? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 DeathMatch
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Чсист DeathMatch или BattleFiled кое да бъде ??
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
admin
Sun May 05 2013, 22:20

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
да се върна в бг , и ще ги направя,
другата седмица ще стане ! и плъгните ги има . ще гледам да оптимизирам нещата
Най-отгоре
l0r
Mon May 06 2013, 03:25

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Аз лично предпочитам класическия ДМ - Без никакви плъгини (почти), освен за ранк, топ, произволно съживяване и т.н....
Най-отгоре
4eburat0r
Mon May 06 2013, 12:46
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Варианта с 2-та е най-оптимален според мен - ако има ресурс и време.
BF мода е много зарибяващ (има форма на развитие посредством значките и скилловете от тях), както и превземането на временните бази.
Класическия DM също е интересен и (ако има ресурс за два сървъра) е по-добре класическия да няма много плъгини (все пак е класически), а те да са в BF.
Относно възраждането на сървърите - добре е да се направят свежи промени в най-играните 5 сървъра (Класик/Пейнт/Уар/Гън/ДМ) и да се вкара един от най-играните в момента модове (да се напълни един сървър (освен класика както е сега), като е пълен докато чакат играчите ще цъкат в другите модове). Последното комбинирано от добре направен клип включващ по малко игра в избрани модове може да привлече „свежа кръв” тук.
Поздрави.
Най-отгоре
IrritanT
Mon May 06 2013, 15:24
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
УУУУУУУУ !!!!!!!!

Май забравихте, че когато имаше обикновен ДМ сървър нямаше жива душа там. Чак имаше ботове за да показва, че има хора, а когато се добави БФ2 мода сървъра се пръскаше по шевовете.

Против съм мода да се сменя.
Против съм да се пускат два сървъра. Ние единия не можем да напълним, а вие 2 искате.

ПП: Може да се реснат значките и пр.

BF2 FTW !!!!!


&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon May 06 2013, 15:27 ]
Най-отгоре
HaeMHuK.Ha.cM1pTTa*
Mon May 06 2013, 15:27
Kamkata
Регистриран потребител #5655
Регистриран: Fri Oct 28 2011, 13:51
Град: Pernik
съобщения: 29
И аз предпочитам класически ДМ , но може би с някой хубави плугина като при ХС да презарежда автоматично и да дава по 10 ХП и някой други плугини .....
Най-отгоре
iNSUFFZ wOw~
Mon May 06 2013, 17:04
T."iNSUFFZ" Manolski
Регистриран потребител #6954
Регистриран: Wed Jan 02 2013, 14:03
съобщения: 99
IrritanT написа ...

УУУУУУУУ !!!!!!!!

Май забравихте, че когато имаше обикновен ДМ сървър нямаше жива душа там. Чак имаше ботове за да показва, че има хора, а когато се добави БФ2 мода сървъра се пръскаше по шевовете.

Против съм мода да се сменя.
Против съм да се пускат два сървъра. Ние единия не можем да напълним, а вие 2 искате.

ПП: Може да се реснат значките и пр.

BF2 FTW !!!!!


&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

Ъ, да не говориш без да знаеш..преди да се пуснат дъстовете, футбола, пейнта, тва дето се гонят не го знам какво е и още куп други модове нямаше БФ2, а в ДМ едвам се намираше място да се играе, в момента мода не ни е виновен въобще, просто Ро-Ни си умря като верига..покажи ми един сървър освен класика който да е удрял 20/20 скоро
Най-отгоре
IrritanT
Mon May 06 2013, 18:15
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
iNSUFFZ wOw~ написа ...

IrritanT написа ...

УУУУУУУУ !!!!!!!!

Май забравихте, че когато имаше обикновен ДМ сървър нямаше жива душа там. Чак имаше ботове за да показва, че има хора, а когато се добави БФ2 мода сървъра се пръскаше по шевовете.

Против съм мода да се сменя.
Против съм да се пускат два сървъра. Ние единия не можем да напълним, а вие 2 искате.

ПП: Може да се реснат значките и пр.

BF2 FTW !!!!!


&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

Ъ, да не говориш без да знаеш..преди да се пуснат дъстовете, футбола, пейнта, тва дето се гонят не го знам какво е и още куп други модове нямаше БФ2, а в ДМ едвам се намираше място да се играе, в момента мода не ни е виновен въобще, просто Ро-Ни си умря като верига..покажи ми един сървър освен класика който да е удрял 20/20 скоро



А ти осъзнаваш ли, че само пейта го има сигурно повече от 3 години т.е. ти говориш за ДМ-то, което е било тогава, а аз говоря за 2-3 месеца преди да сменят мода на БФ2, което беше преди около година може и повече... усещаш ли разликата? И не ми казвай, че не зная,защото не си спомням да съм те виждал да играеш тука, когато се смени мода(наясно съм, че си стар играч, но тогава не посещаваше сървърите)

Няма да коментирам останалото, което написа.
Най-отгоре
PB *_*
Mon May 06 2013, 18:20
SeLecTeD + | ... P@intB@ll Hell yeah, I'm ready to play
Регистриран потребител #3709
Регистриран: Fri Apr 23 2010, 23:12
Град: Sofi@ Jungle-Divoto zove...
съобщения: 90
off//

Показвам ---> link 18/18, че няма повече слотове

Сега ще кажа и защо Пейнта пак започна да се пълни.
Когато не се правят дори малки промени, нещата омръзват. Нормално!
Преди точно месец Ирритант направи дискусия в Скайп наречена Paintball MANIA.. време е за завръщане !!!!!
В тази дискусия бяхме всички стари и нови, редовни и вече не толкова играчи в Пейнта.

Няколко дни дискусията беше безкрайно оживена за това, КАК да се размърдат нещата и да излязат от калта.
Благодарности към Главните, много бързо бяха добавени нови карти избрани от нас играчите,
по-рядко крашване на сървъра и други на пръв поглед незначителни неща.
Това доведе до завръщането на няколко култови за сървъра играчи,
което пък от своя страна доведе други стари играчи и т.н и т.н.

С това искам да кажа, че за 2 седмици резултата беше, на моменти естествено - 18/18.

Вие си направете сметката същата формула може ли да се използва и за други сървъри,
които са в това състояние.
Най-отгоре
Watch me!
Mon May 06 2013, 20:18
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Специално за гост мода на рони беше един от малкото такива въртяха се 4-5 мапа по цял ден но сървърът беше ФУЛЛ 24/7 имаше админи и се поддържаше от тях сървара но 1 ден имаше тема за малкото мапове имаше предложения и бяха добавени от там на татък сървара замря секи ден по-малко и по-малко хора докато не умря тотално сета от време на време влизат някои стари играчи и се събираме за по 2-3 часа да поцъкаме .и в хнс-то до колкото помня беше ФУЛЛ и war3 изобщо всичко беше пълно.проблема вече незнам каде е
Най-отгоре
I see dead people!
Mon May 06 2013, 20:30
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Проблема е, че Counter-Strike 1.6 замира. Хората минават на по-качествени First Person Shooter игри и просто бройката на играчите намалява постепенно и не може да остане незабелязно. Спрете да спамите по темата излишно, нека видим какво ще стане с класически Deathmatch сървър, не мисля, че е проблем главния да върне BattleField 2, ако не се получи и готово.


&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by I see dead people!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon May 06 2013, 20:30 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System