Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Оплакване от админ z_i_k_o - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от админ z_i_k_o
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
IrritanT
Wed Jul 10 2013, 19:17
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Yanislava написа ...

Така така...Никога не съм писала теми отностно някого и не искам да се карам с никого и да го правя още пък по-малко..мислиш ли,че ако исках нещо нямаше още преди 8-9 месеца от както играя тук да го сторя?! БЪДИ СИГУРЕН ЧЕ ЩЯХ ДА ПИША! Но това не е нищо,след като админ (колеги,приятели по чашка и т.н.) се подминават и остават ненаказано защо и някой който не е приятен на аудиторията да си каже собственото мнение ? За причина "lamming" се наказва понякога и с перманент,за причина "псуване" също,за причина "дигни после в скайпа" това е причината поради която преди получих АЗ перманентен бан а дори и не можах да играя както трябва,но както и да е минало нали и админите много добре го помнат (има контретни лица).Ще кажете сигурно "по преценка на админа е това" ами ДА донякъде сте и прави,но не може да се делят хора и хора,всеки има еднакви права.Ако един заслужава да бъде наказан защото не е уважаван от някой си не значи,че пък за други да се затварят очите.IrritanT,вместо да философтваш се замисли кой въобще би защитил приятелката си и да стига до там че да го наказват заради нея в опита си да я защити а не както НЯКОИ да се хилят като слабомислещ примат


АМИ ОПЛАКВАЙТЕ СЕ ! На вас как трябва да ви се обясни, че няма как всичко да се следи? Ако си мислиш, че някой ще тръгне да преглежда banlist-а да гледа кой какви банове слага, много се лъжеш. Затова ВИЕ(играчите) трябва като видите нещо нередно да ни уведомявате, за да се взема решение на момента, а не да ми пускате тъпи теми за някаква криворазбрана шега и да почвате да ми изреждате какви ли не провинения, които админите извършват, за да ви служат като почва под краката, че да има да пишете нещо. Почвате да ми обяснявате за някакви незнайни провинения случили се незнайно кога без никакви доказателства за това, което твърдите и лепвате едно "не беше моя работа да се ви следя колектива", "не ми се занимаваше да се оплаквам" и всякакви такива измишльотини и очаквате "правдата" да възтържествува. Всеки админ бил приятел с някой... ми много ясно, че ще сме "приятели" като прекарваме часове да вършим едно и също нещо, а то е да правим играта ЗА ВАС по-приятна.
Спирам да пиша тъй като и да продължа единствения начин да ме разбереш какво имам предвид е да се поставиш на мое място т.е. да видиш нещата от гледна точка на админите, което съм забелязвал, че масата играчи не могат да направят дори и да искат.

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Jul 10 2013, 19:19 ]
Най-отгоре
Yani Loves Maksim (h)
Wed Jul 10 2013, 19:21
Регистриран потребител #6808
Регистриран: Sun Sep 23 2012, 17:37
съобщения: 20
Човек земи си дай спирачка и малко спри,какво се дуеш като някой неориентиран мисир.Нито е за теб темата нито нищо.Ако си главен давай мнение и заключвай не да ми се правиш на божа кравичка и да ми пишеш лафчета,който виждам през ден.
Най-отгоре
IrritanT
Wed Jul 10 2013, 19:28
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
O, боже мой!
Аз не ги пиша тия работи от нямане к'во друго да правя. Опитвам се да обясня к'во мисля, колкото се може по-обстойно, не защото обичам да пиша, а защото се надявам, че ще се случи поне едни човек с логично мислене да го прочете и да помисли, не да се съгласи, а да помисли над това, което съм казал и после получавам отговори като твоя и направо се отказвам от живота
Най-отгоре
Battleman
Wed Jul 10 2013, 19:59

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
То човек да не отиде на море значи...

Зико, изказването ти наистина е просташко. Ти може да си мислиш, че това по никакъв начин не е обида, но в случая накърняваш този играч пред целия сървър. Ти може да не виждаш нищо лошо в тази ситуация, но както виждаш, има хора, които наистина могат да приемат такова предложение за истина и по този начин да се създаде неприятно впечатление за даденияиграч. Плюс това, то може да се нарече цинично, което се наказва с гаг. За това, гагът от I see dead people е правилен, но твоят бан не.

Впечатленията, които имам за отношенията между Янислава и Невър говорят и за ответната му реакция към Зико. Не го съдя, че иска да защити приятелката си, но все пак, не е правилно. Гагът му е заслужен. Това, че е направил и темата вместо Янислава не е лошо действие - той е възмутен от държанието на админ към приятелката му.

Вердиктът: Зико, бих желал да спреш с такива шегички към хора, които не познаваш достатъчно добре и които не те знаят какъв си или не приемат начина ти на шегуване за нормален. Не съм виждал такова отношение и към другите ти приятелчета, които излизат извън рамките на остроумението и надявам се и да няма такова, когато няма главен в сървъра. Не толерирам обиди към когото и да е било, без значение дали го познаваш или ходите да ритате заедно. Това ще се счита като предупреждение. Ще се наложи и да ти офъкам няколко флага.

Невър, не си позволявай да обиждаш, гагът ти беше уместен от гледна точка на админа. Поведението ти във форума също е неуместно, така че получаваш предупреждение.

Edited by Battleman



[ Редактирано Wed Jul 10 2013, 20:01 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System