Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Catch Mod / Catch mod Мапове - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Catch Mod
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Catch mod Мапове
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Watch me!
Sun Aug 04 2013, 22:50
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
всъщност да се върнеме на темата за бъговете маповете могат да се ремонтират.разбрах защо нямат време защото нямат хостове или бомбсите... а на between i between2 също но там трява и някои главен да смени някои от spownpoints на терористите
Най-отгоре
Dangerous
Mon Aug 05 2013, 10:48
Регистриран потребител #7583
Регистриран: Wed Jul 03 2013, 14:42
съобщения: 12
Ще е добра идея!

Edited by Battleman



[ Редактирано Tue Aug 06 2013, 19:00 ]
Най-отгоре
Watch me!
Tue Aug 06 2013, 16:30
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
  • 1-во за махане

1.catch_underground
2.catch_village

  • 2-ро за ремонтиране(от главните)

1.catch_victory (трява да се сложи хост за да има краи рунда)
2.catch_between (трява да се сложи пак хост и да се сменят spawn points на терористите за да не бъгват)
3.catch_between2 (същото както при другия between)
4.catch_data (пак 1 хост за краи на рунда)
5.catch_assault (трява да се види самия бъг на място)

  • 3-то мапове за добавяне

1.catch_dust
2.catch_inferno
3.catch_sealisland
4.catch_flatiron
5.catch_holdtry (много хубав мап за кач НО иска хост ако правите другите мапове оправете и този )
6. link
(7)добавете и de_dustalux! но само за админите да го пускат за да го пробваме и да видиме дали става за добавяне

  • 4-то други екстри

1.RTV също със recentmaps (последните 6 мапа да не може да се играят) и да е на 5 мин от пускането на мапа
2.командата /hats също нчма да е лошо да се добави
3.както казах фенера да се спре това е фън мод и не е необходим на никои освен на играчи които искат да дразнят другите и да ги хващат и да стават караници
4./top 15 и /rank нчма да навреди на никои които иска да го гледа които не иска да не го гледа !
Мисля че това е всичко за сега и няма нужда от друго засега
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Watch me!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Aug 06 2013, 22:18 ]
Най-отгоре
CBaJleH
Fri Aug 09 2013, 00:20
Гост
Watch me! написа ...

  • 1-во за махане

1.catch_underground
2.catch_village

  • 2-ро за ремонтиране(от главните)

1.catch_victory (трява да се сложи хост за да има краи рунда)
2.catch_between (трява да се сложи пак хост и да се сменят spawn points на терористите за да не бъгват)
3.catch_between2 (същото както при другия between)
4.catch_data (пак 1 хост за краи на рунда)
5.catch_assault (трява да се види самия бъг на място)

  • 3-то мапове за добавяне

1.catch_dust
2.catch_inferno
3.catch_sealisland
4.catch_flatiron
5.catch_holdtry (много хубав мап за кач НО иска хост ако правите другите мапове оправете и този )
6. link
(7)добавете и de_dustalux! но само за админите да го пускат за да го пробваме и да видиме дали става за добавяне

  • 4-то други екстри

1.RTV също със recentmaps (последните 6 мапа да не може да се играят) и да е на 5 мин от пускането на мапа
2.командата /hats също нчма да е лошо да се добави
3.както казах фенера да се спре това е фън мод и не е необходим на никои освен на играчи които искат да дразнят другите и да ги хващат и да стават караници
4./top 15 и /rank нчма да навреди на никои които иска да го гледа които не иска да не го гледа !
Мисля че това е всичко за сега и няма нужда от друго засега
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Watch me!&lt;/p&gt;



5. Тъпа идея. Смисъла е да се махнат, и играта да си бъде като в един нормален catch сървър. Имам предвид динамичната игра, а не да залагаме на ламерски навици на ламерите които ще им влязат в подковите и няма да се спрът... НИКОГА!!! СПРЕТЕ да труфите сървъра, а си изчистете помията която направихте! А си мислих че ти следиш мисълта на играчите с опит. Явно ще си остана само с мисленето. На мен лично ми се отигра в тоя сървър. Чувам само псувни, гледам само ламери и играя тъпи мапове. Като си бях сам в сървъра ми беше по - добре... !!!

П.С. Дойде за 1 месец и направи сървъра по- зле и от да стойш сам в сървъра ако ме разбираш...&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by CBaJleH&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Aug 09 2013, 00:24 ]
Най-отгоре
Watch me!
Fri Aug 09 2013, 08:05
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
просто като гледам сичките искат тея бъгави мапове или да де се махат или да се оправят а гледам че има играчи в сървъра по 6-7 часа все пак им омръзва като се вотват 1 и същи мапове.
1.до псувните има гагове вече се изплашиха горе доло и мълчът щото като има 4 гага 5 е по-дълъг и ги е страх
2.до бъговете на ассаулт като съм вътре горе доло спряха 1-2 от наглост да го направят и после заминават
П.с. все пак темата е за да се реши дали ще ги добавиме или няма.Аз предлагам нещата вие казвате своето менение!!!

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Watch me!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Aug 09 2013, 08:21 ]
Най-отгоре
CBaJleH
Fri Aug 09 2013, 11:35
Гост
Тея 2 неща всеки админ го е правил в catcha! А аз спирам да пиша, спирам да играя!
Най-отгоре
Watch me!
Mon Aug 12 2013, 13:29
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Eто ги готовите мапове ремонтирани от dKRoNb за нашия Catch Mod

1 link
2 link
3 link
4 link
5 link style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Watch me!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon Aug 12 2013, 13:34 ]
Най-отгоре
Darkness
Wed Aug 14 2013, 18:26
Регистриран потребител #7682
Регистриран: Tue Aug 13 2013, 15:22
съобщения: 57
Все още не сложени подобрените мапове.
Само catch_steet e подобрен, но пак е с бъга.Все още не разбирам смисъла на поправянето на мапа
П.с. Трябва някой главен да се захване!
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Fri Aug 30 2013, 00:00
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Smears това е вечния проблем за тази верига, трябва някой да се захване.

Watch me! малко се престарава, за да се изпъкне пред Администраторите,
но толкова вреди на сървъра като предлага карти, който никой никога няма да се захване да поправя..

Просто трябва да се изтрият 10 карти и стига с това, дайте нови мапове всички цъкаме ЦС години наред, но винаги даваме вот за 2,3,5 карти, не повече..!
Най-отгоре
CBaJleH
Fri Aug 30 2013, 00:51
Гост
AJIeKcaHgpoB написа ...

Smears това е вечния проблем за тази верига, трябва някой да се захване.

Watch me! малко се престарава, за да се изпъкне пред Администраторите,
но толкова вреди на сървъра като предлага карти, който никой никога няма да се захване да поправя..

Просто трябва да се изтрият 10 карти и стига с това, дайте нови мапове всички цъкаме ЦС години наред, но винаги даваме вот за 2,3,5 карти, не повече..!


Проблема е точно това което каза! Трябва някой да се захване, до колкото помня ти и Gre3n се занимавахте със сървъра от главните. Аз не помня някой главен да е влизал някога в този сървър, единствено токера съм виждал от по-вишите от вас! Трябва само за 5 мин да влязат и да видят, че и там има проблеми... А те се захващат с гаг за един ден и бан за 1 месец... Пиша за 2ри път лс да напраят раздел в форуна за catch! Като трябва аз ще напиша 2,3 теми за мода.
Но ако си говориме направо бих казал, че ги интересуват сървърите в които те играят!
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System