Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / ghost-a има нужда от подобрения - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ghost-a има нужда от подобрения
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
badbichez
Sat Sep 07 2013, 20:49
Гост
1-во МОДА се казва GHOST HUNTER (ловец на духове)
и би трябвало да ловеца да търси духовете, а не да чакали когато му е удобно затова са му нужни неограничени патрони
2-ро що се отнася до духа, когато скочиш отвисоко
кръвта му намалява :X що за глупост е това той е мъртъв следователно кръвта не трябва да се губи и ловеца да си го убие както си му е реда това е моята гледна точка.
Съгласен съм с това че имате предимство в някои отношения, но има някои работи които трябва да се пипнат не оставяйте с впечатление че говоря само за SECTOR, повечето големи вече са ги оправили тези неща, които спъват играта в своите сървъри после се чудете защо сървъра ви няма добра посещаемост. Аз ви предлагам помощ и не го права само заради вас а и заради играчите, помислете защо мода ви не е толкова известен.
Относно SHOPMENU-то това е просто една добавка, която ще направи играта по екстремна. И това FREE SHOP
свободен за всеки играч, а не да харчите пари за VIP както е в SECTOR.
И как искате да влизат като на хората им е скучно, защо да изоставате, просто ви предлагам една алтернативна идея, с която съм сигурен, че ще повишите своя рейтинг.
Най-отгоре
Battleman
Tue Sep 10 2013, 13:41

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Нещо май не си наясно. Ако се дадат безкрайни патрони и се намали хелта на гостовете, то те няма да имат никакъв шанс. Целта, както може би на всички модове е тиймплеят. Тук двойките трябва хубаво да помислят какво да си земат от шопменюто в началото на рунда и да се комбинират с други съотборници в търсенето и ликвидирането на призраците.

Посещаемостта не е локален за този сървър проблем, както, може би забелязваш.
Най-отгоре
badbichez
Tue Sep 10 2013, 15:25
Гост
В действителност съм много добре запознат с този MOD, може би по-добре и от теб. Къде си видял GHOST MOD с ограничен брои патрони при полицаите, помисли малко ако влязат повечко хора как смяташ, че ще играят, да си броят патроните :X или какво ? И "Ако се дадат безкрайни патрони и се намали хелта на гостовете, то те няма да имат никакъв шанс" това е пълна глупост. Ако поне малко си играл в други по-големи вериги, би трябвало да знаеш и то много добре, че духовете са с предимство и имат почти еднакви шансове да вземат рунда. Това което ми обясняваш са пълни измишльотини всичко зависи от играчите и тяхната стратегия. Замисли се защо хората не са обърнали внимание на този MOD ? Ако поканя някои играч от по-голяма верига, най-малко, което ще направи е да напише във форума, колко е изоставен този сървър после се чуди защо никои не влиза. ЗА каква отборна игра ми говориш като няма хора :X.
Аз се опитвам да ви помогна ама как да ме разберете, като не сте влизали в SECTOR GHOST MOD за да видите за какво става дума. Може би трябва да доведа няколко човека от там за да видите и техните коментари, които смятам че няма да се различават от моите. &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by badbichez&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Sep 10 2013, 15:26 ]
Най-отгоре
badbichez
Tue Sep 10 2013, 15:41
Гост
Ако смятате че сървъра трябва да остане така както си е, напишете "ЗА" ако ли не "ПРОТИВ"
Най-отгоре
Battleman
Tue Sep 10 2013, 15:56

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Момченце, не продавай краставици на краставичаря, моля те. Добре съм запознат с този мод и много добре знам как се играе. Но явно ти не си запознат с добрия тиймплей. Ако съм с още един човек в отбор с добре сихрнонизирани стрелба/презареждане, ще ме хитнеш на куково лято, даже ако сте 2 пъти повече от нас. Какво говорим за повече двойки. Проблемът в повечето случи е точно от тея изгъзици, правейки играта 3 пъти по-лесна за нуубовете. Защото явно сукалчетата са яко лабави и когато някой от предишните играчи от нашия ГМ посещаваше другите сървъри, го гледат като няк'ъв бог, добре климатизиран към малкото информация (лека стъпка, леко преблесване), с която разполага.

Edited by Battleman



[ Редактирано Tue Sep 10 2013, 15:59 ]
Най-отгоре
badbichez
Tue Sep 10 2013, 16:04
Гост
Да разбирам, че си "ЗА" ГМ да си остане такъв какъвто си е.
Най-отгоре
Battleman
Tue Sep 10 2013, 16:05

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Не точно в този му вид, просто отсраняване на определени бъгове, достигайки до съвършен КЛАСИЧЕСКИ гоуст мод.
Най-отгоре
badbichez
Tue Sep 10 2013, 16:20
Гост
Според теб защо няма посещаемост в сървъра?
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Tue Sep 10 2013, 18:50
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Приятелю,играя Ghost от бая време и да ти кажа честно в тоя сървър отборната игра е най-силното оръжие.От тези предложения,които ги изреди файда няма никаква,защото тиймплея се обезмисля.
Като ти е трудно да играеш тук,не разбирам защо се опитваш да ни промениш мода,а не си играеш у СектурУ?Ние,които искаме да играем също можем да дойдем,но си стоим тук,защото искаме нормална игра.(предполагам разбирате какво искам да кажа под ''нормална игра'')
Най-отгоре
Watch me!
Wed Sep 11 2013, 09:07
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
badbichez написа ...

Според теб защо няма посещаемост в сървъра?


искаш ли аз да ти кажа защо? защото повечето играчи бяха на 16+ ако не и повече и просто изведнъж спряха да игаят цс и си имат личен живот.а за патроните ако сме 8 вс 8 и можеш да играеш тактически а не да ПЕРЕШ НА ЛЯВО И НА ДЯСНО и като убиеш 5 о какво съм про ако можеш да играеш ще си разпределиш патроните във рунда а които неможе или ще вземе паднал wep или ще има пистолет или нищо негов проблем
П.с.1 във другите сървъри са 80% лапета които се мислят за големи прота със тея гъзарийки.
2 абе ти играл ли си преди във нашия гост мод ? знаеш ли че нивото на играчите е много по-високо от другите сървъри и сега когато не играят и се събереме става причтна игра.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System