Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / ghost-a има нужда от подобрения - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
ghost-a има нужда от подобрения
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
badbichez
Wed Sep 11 2013, 10:05
Гост
А какво мислиш относно това, когато терориста скочи от високо и кръвта му намалява, което не би трябвало да се случва имайки в предвид че той е дух.
Най-отгоре
_M_A_R_I_N_S_K_I_
Wed Sep 11 2013, 15:29
Регистриран потребител #7784
Регистриран: Wed Sep 11 2013, 13:48
съобщения: 4
Battleman написа ...

Нещо май не си наясно. Ако се дадат безкрайни патрони и се намали хелта на гостовете, то те няма да имат никакъв шанс. Целта, както може би на всички модове е тиймплеят. Тук двойките трябва хубаво да помислят какво да си земат от шопменюто в началото на рунда и да се комбинират с други съотборници в търсенето и ликвидирането на призраците.

Посещаемостта не е локален за този сървър проблем, както, може би забелязваш.



ХАХАХАХАХАХАААА ,абе човеек,ако CT-титее нямат безкрайни патрони ,то представяш ли сии,аз влизам в сървърът тии, със още 15 фр. и почваме игра, аз имам около 120 патрона и за да килна дух ,ще са ми нужни поне 60 ,за да килна пък сичките ,ако съвсем случаино ми избият отбора,смятаи колко трябва да спестявам и да ги целя точно в главите за да умрът по лесно.А камоли да ги търся със стрелба (като застрелям случаино дух се чува ехо което ти подсказва че си го нацелил).Оставете си ХП то на духовете, като за начало,а земете да си оправите проблема с патроните,не стигат бе човек,сякаш утре тръгваш на лов за дивеч,е ти колко патрона би си зел,2 или 102 ,като зн че си мноо не точен в стрелбата.Сякаш като ходиш да стреляш ще те питат колко патрона си си зел,и ти казвш:ами около 50.А този които те пита , е като вас АДМИНИТЕ,забранява ти да носиш повече от 5 патрона,е ти няма ли да се опълчиш.Се едно ти да ми кажеш с колко патрона да ходя на воина,е аз ако изкам ша си зема 10 000,амаа като сте ше ми казвате с колко да ходя.

И др. , тъпо става когато дух падне и му намалява ХП-то, както и ако духът тръгне да върви се чуват стъпките му, xaxaxa ТЪЪЪПООООО, нека се чуват, ама само като скача и пада.

И земииии да си смениш картитее, с някои където се залага Ц4, че със тея заложници ни втръсна, а ако толкова искаш да си ги оставиш тея карти,земи по добре да овеличиш скороста на духовете,чее едвам се стига CT ,като бяга с заложници.
Изобщо даже не знам за ко са ви назна4или вас АДМИНИТЕ, ако аз бях главен на GHOST сървара, щеше да е FULL ,амаа FULL ти казвам .

И ако много,амаа много искаш да ти е класик сървъра,що не стана главен на класик,ами избра GHOST MODA,кадето бареем нямаш никакви познания за този вит мод .Мии нека,нека да си остане класически сървъра,ама и ша си остане и класически празен бр бр моито момче бр

А и не знам как я мислиш тая работа със кординацията с др съотборници,които са ботове,с изклиучения,и да им викнеш ела тук помогни,тои хуква да се изпикае някаде,да се изсере в някои ъгъл като чакалии и някрая ме килват, а тоя бот само дето бави игратаа

И аз съм ПРОТИВ остсаването на сървъра в това състояние&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by _M_A_R_I_N_S_K_I_&lt;/p&gt;&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by _M_A_R_I_N_S_K_I_&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Sep 11 2013, 20:41 ]
Най-отгоре
Watch me!
Wed Sep 11 2013, 20:18
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Пак казвам не сте играли във пълен сървър тука за да видите каква е играта
А като си сам нали ще вземеш на друг човек оръжието
Патроните не са безкрайни именно заради това че като ходи се чуват стъпките
А има и друг вариант като искате безкраини смс админ да.се направи за админи и тва е а да не е ботска играта
Най-отгоре
_M_A_R_I_N_S_K_I_
Wed Sep 11 2013, 21:16
Регистриран потребител #7784
Регистриран: Wed Sep 11 2013, 13:48
съобщения: 4
Watch me! написа ...

Пак казвам не сте играли във пълен сървър тука за да видите каква е играта
А като си сам нали ще вземеш на друг човек оръжието
Патроните не са безкрайни именно заради това че като ходи се чуват стъпките
А има и друг вариант като искате безкраини смс админ да.се направи за админи и тва е а да не е ботска играта


Але еии ти пък от каде знаеш в кви сървари съм играл,бас давам че съм мноо по добър от тебе на Ghost, намя да ме учиш как да играя и ако искате духовете да са равносилни с CT-тите, то направете така че когато дух тръгне да вържи да не се чуват стъпки (ти чувал ли си дух да те гони,ами не мноо ясно щот е дух, простоо физически е невъзможно) и за да не накланяме везната само в едната посока,дайте безкраини патрон,щот аз как да претърсвам за дух със случаина стрелба като няма патрони, и аз от каде да знам каде са килнали съотборниците ми, ако сме се разделилии,ти искаш и да следя и радара май .
Я си гледай играта,знам че искаш да си остане така амаа като сте Б*ТОВЕ, не знаете каква трябва да е играта.

1-во :Духовете имат мноо амааа мноо ХП (нужни са ми 3 пълнителя за да го килна и то като го цепя в главата му дебела)
2-ро :Пак казвам,не трябва да се чуват стъпките на духа когато върви (това да не ти е СТ, да ми бяга и да тежи 120 кг. и да се чува тропотът му.Само за улеснение нека се чуват само когато тои подскочи и падне)
3-то :Дигнете малко бързината на духовете,мноо са бавни, и кажете ми как да настигна СТ когато ми бяга със заложници.
4-то :Може да сложите повечко мапове със бомби,защото когато влязат ботове в сървъра,почват само да чакалиът в някой ъгъл,сякаш серът с запек и не мърдат да ходят да зимат заложниците.

ПОМИСЛЕТЕ, СРАВНЕТЕ СИ СЪРВЪРА СЪС ДР. СЪРВЪРИ НА ГОЛЕМИ ВЕРИГИ ПРИТЕЖАВАЩИ GHOST MOD
СЯ АКО ИСКАТЕ ДОБРО КАЧЕСТВО, УЧЕТЕ СЕ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ И КАТО ИСКАТЕ ТОЙ ДА Е ПО-РАЗЛИЧЕН,ЩЕ ЗАГУБИТЕ LIKE.
Най-отгоре
Battleman
Wed Sep 11 2013, 22:12

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Thu Sep 12 2013, 06:50
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Момко на мен са ми нужни 90 патрона за да избия фул тийм на призраците.Това,че на теб са ти нужни 60,за да убиеш 1 говори лошо теб.
Най-отгоре
_M_A_R_I_N_S_K_I_
Thu Sep 12 2013, 09:47
Регистриран потребител #7784
Регистриран: Wed Sep 11 2013, 13:48
съобщения: 4
Иее хахаа далееее :Д
Най-отгоре
badbichez
Thu Sep 12 2013, 11:10
Гост
Вижте какво ще ви кажа, мисълта че пускате ботове в някои от сървърите си, говори много лошо за вашата работа МНОГО. Показва, че не знаете как да популяризирате своите сървъри, как да привлечете повече играчи. И показва, че ще си останат все така празни, докато не се направи нещо. Ако беше играл в някоя по-голяма верига щеше отлично да знаеш, че това което ми казваш са пълни глупости. Защото през цялото денонощие там е препълнено ( трябва да си заплатиш ВИП услуга за да имаш резервация ) и ако според вас пълен сървър означава 7-8 човека то тогава вие сте още в каменната ера буквално. Това не е GHOST а направо си е CLASSIC, единственото нещо, което го различава от него е че терористите са невидими и се разхождат с нож :Х всичко останало е еднакво. Не ми е ясно как са ви поставили на тези постове, веднага като ви сложат за админи и се мислите за КОЙ СЪМ АЗ, а всъщност ви мързи да се стегнете и да си оправите сървърите :Х не знам как работите тука обаче системата ви е скапана за разлика от тези на другите вериги, защото там хората си разбират от работата и на всичкото отгоре им се и заплаща, за това което вършат, а то не е малко, имайки в предвид облика на сайта и най вече на сървърите.
Не виждам по какъв друг начин смятате да привлечете играчите към вас.
Жалко че имате потенциала да се развиете и то доста добре само трябва да го поискате и да се стегнете за работа.
Понеже съм нов в тази верига ме смятате за аутсайдер и не обръщате внимание на това което казвам и не искате да видите голата истина. Да нов съм в тази верига но съм играл и в други доста по-развити във всяко отношение.
Защо не послушате играч който иска да ви помогне ?
Най-отгоре
Battleman
Thu Sep 12 2013, 11:56

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Прав си, ние не рекламираме сървърите, както го правят те - със слоухакинг, биндове и влизане в други сървъри, рекламирайки, че ще даваме админ права на всеки влезнал. Това са удари под кръста за всяка една верига и не мислим да падаме на това ниво.

Ти си тук от има няма една седмица и хич не си наясно какви са проблемите на сървърите и защо са празни. Реално ти си мислиш едно, но дефакто то е съвсем друго. Не искам да изпадам в подробности, но като цяло ще ти кажа, че грешиш ТОТАЛНО. Не мисля, че трвябва да угаждам на нек'ви дечица нуубчета, които с 90 патрона 3 гоуста не могат да убият...

Както и да е, вчера оправихме бхоп-а и проблема с клякането. Ае GL & HF.

Edited by Battleman



[ Редактирано Thu Sep 12 2013, 11:58 ]
Най-отгоре
badbichez
Thu Sep 12 2013, 14:14
Гост
1 въпрос къде го видя това "ще даваме админ права на всеки влезнал" ?
SECTOR, MAN1A, iPlay ?
тава го има само при хората които поддържат 1-2 сървъра и им трябват хора които да ги популяризират
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by badbichez&lt;/p&gt;

[ Редактирано Thu Sep 12 2013, 14:20 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System