Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / Защо сървърите са празни? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Защо сървърите са празни?
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
danger-zone
Sat Sep 21 2013, 10:27
Регистриран потребител #7814
Регистриран: Fri Sep 20 2013, 22:15
съобщения: 29
Всеки един от вас може сам да погледне колко много теми относно проблемите на сървърите има, които изобщо са останали без никаква намеса от страна на господата главни.
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sat Sep 21 2013, 11:10
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Проблема е че огодихме на много от вас, искахте баланс плугина ето ви го. Винаги съм бил против него, не може да се кара на сила човек да играе такъв какъвто не му се играе. От всеки сървър имаше по няколко индивида, които искаха определени мапове и да няма вот и да има вот и всякакви щури плугини, проблема е че не ги банахме от форума а ги послушахме и ги добавихме. После последва ако не знаеш един доста масивен спам от руска верига сървъри, който прееба доста CS-ове. Влизаш в рони и директно те редиректва. После крашове, нормално е да избягат хората. Колкото до плугините аз нямам никакъв достъп до такива неща, мойте права и задължения са изцяло към админите, пост и смс. Да има права забележки да махам и да давам права. Всичко друго относно плугини и карти мога да дам само мнение.

Ето ти част от проблемите според мен, има още но реално човека , който има най-голям достъп до машини и така на такък има най малко време. Друг проблем е според мен че повечето хора тук са от Шумен и като си седнат на една маса и всеки си прокарва неговите интереси. Митев трябва да се ограничи според мен до мненията само на Battleman и Soak. Те издигнаха веригата от нищо до това, което беше. А не г-н Митев да му пишат на ЛС какво да прави и какво да не прави и той да пуска други плугини и карти и накрая да стане едно голямо мазало в сървъра от различни интереси.
Най-отгоре
danger-zone
Sat Sep 21 2013, 11:22
Регистриран потребител #7814
Регистриран: Fri Sep 20 2013, 22:15
съобщения: 29
Специално твоята помощ ми е ясна от години. Нека Митев първо изрине боклука от Рони, и тогава да се опита да си вдигне сървърите.
Най-отгоре
Watch me!
Sat Sep 21 2013, 11:22
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
някои неща които мисля че трябва да се оправят

  • Ghost mod!

ЗА ПРЕМАХВАНЕ
de_cbble
de_vertigo
de_train
de_dinaunion
cs_office
de_cpl_strike
cs_assault_hotel
de_nuke_rarea
de_dust2_2013_final
да се разменят de_aztec_tz със de_aztec
  • Dust2 Only

или да се направи dust2-inferno
или да се премахне de_inferno
  • Jump bhop/climb

да се добави spec plugin както във gungame-a и longjumpa като напишеш /spec да минеш spectate като напишеш /back да се върнеш в игра
също така няма да е лошо да се смени kz plugina който е доста стар сега има нови по-подобрени версий
от Climb-a да се премахне fu_extreme а от bhop-a да се премахне bom_clantest
да забравих да кажа че старите мапове ор climb-a ги има във amxmodmenu за vote а във votemap ги няма и обратното ,новите ги има във votemap а ги няма във amxmodmenu
и още мапове:
link
link
link
link
link
link
link
link
link
link
  • Catch mod

играча като е мъртъв да може да вижда вичките играчи които са живи а не само тези от неговия отбор
  • Soccer jam

преди се сещам имаше доста мапове и сървъра беше пълен сега е само 1 мап (не знам причината по която са махнати и дали има такава) но ако може пак да се върнат
П.с.просто предложения от мене изкажете се и вие и чак тогава да се оправят тези работи
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Watch me!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Sep 21 2013, 11:27 ]
Най-отгоре
BULLE7™
Sat Sep 21 2013, 11:47
моите песни тук link
Регистриран потребител #5176
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 19:43
Град: София
съобщения: 40
Добре нека се разберем 10-20 човека и да влезнем да играем както преди? Кажете коя вечер ще е примерно и да започнат да влизат и другите. Нека главните или Митев да преценят, кое е редно и кое не, тъй като аз не съм компетентен относно плъгини и други подобрения или бъгавини на сървъра и да се оправят ако може.
Най-отгоре
Уебсайт
danger-zone
Sat Sep 21 2013, 12:09
Регистриран потребител #7814
Регистриран: Fri Sep 20 2013, 22:15
съобщения: 29
Добре нека се разберем 10-20 човека и да влезнем да играем както преди? Кажете коя вечер ще е примерно и да започнат да влизат и другите.


Шуменци ще трябва да напраят много по тежки софри, от тези, на които се събират за да си върнат пак хората. "Успех в начинанието ви да си вдигнете сървъра"
Най-отгоре
Nismo.dll
Sat Sep 21 2013, 12:44
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
от близо 5 години някаде играх само в рони ... сега като играя за 1ви път в друг сървър разбирам какво лаино е ро-ни от към плугини и темп подобни ... Стрелбата няма нищо общо ... патроните си влизат както трябва ..... няма бъгове да мра с последния патрон дори и човека да гледа в стената ... и сичките други гадости .... говоря за класик сървър ... Триете цялата помия .... слагате класик .. с класически карти.. БЕЗ 213321231 лаинарски плугини без .. АЗ ИСКАМ тоя мап .. АЗ искам ония мап ... без наи малоумното нещо ПТБ .... и не мапа да е 20 мин ... докат направя 20 фрага .. и нов ... а по 40 мин ... ДА няма 23321231312321312 админа ..... и ще се съберем пак хора ... Просто толкова е изкривен сървъра от плугини че... 1 патрон не влиза... гл хф
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Nismo.dll&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Sep 21 2013, 12:47 ]
Най-отгоре
Darkness
Sat Sep 21 2013, 12:57
Регистриран потребител #7682
Регистриран: Tue Aug 13 2013, 15:22
съобщения: 57
Според мен в момента няма хора в сървърите защото той не се рекламира.Сега аз си правя CS сайт в който ще рекламирам веригата за да се напълнят сървърите и да няма само по 5 играча макс в госта когато вляза има само по 1 2 човека и затова си правя сайт и смисъла му основно е подбирането на играчи за веригата! Проблемът не е
в плъгините... Например има една верига "danger-cs" когато правят кандидатури за администратори,дизайнери и т.н. 11 въпрос е Ще рекламирате ли сървъра? . Всеки който се кандидатира там прави и реклама на сървърите.
Много играчи от Catch Mod сървъра влизат там.Даже някой път запитват играчите дали искат да играят с тях HNS при положение ,че и тук има и играчите се съгласяват и играчите в сървъра намаляват! Затова тук трябва също да има реклами на сървърите в facebook или някакъв друг сайт.! &lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Smears&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Sep 21 2013, 13:04 ]
Най-отгоре
Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Sat Sep 21 2013, 16:32
Glory Glory Man United
Регистриран потребител #5304
Регистриран: Mon Aug 22 2011, 16:13
съобщения: 440
Nismo.dll написа ...

от близо 5 години някаде играх само в рони ... сега като играя за 1ви път в друг сървър разбирам какво лаино е ро-ни от към плугини и темп подобни ... Стрелбата няма нищо общо ... патроните си влизат както трябва ..... няма бъгове да мра с последния патрон дори и човека да гледа в стената ... и сичките други гадости .... говоря за класик сървър ... Триете цялата помия .... слагате класик .. с класически карти.. БЕЗ 213321231 лаинарски плугини без .. АЗ ИСКАМ тоя мап .. АЗ искам ония мап ... без наи малоумното нещо ПТБ .... и не мапа да е 20 мин ... докат направя 20 фрага .. и нов ... а по 40 мин ... ДА няма 23321231312321312 админа ..... и ще се съберем пак хора ... Просто толкова е изкривен сървъра от плугини че... 1 патрон не влиза... гл хф

Нисмо го каза...
Най-отгоре
BULLE7™
Sat Sep 21 2013, 16:44
моите песни тук link
Регистриран потребител #5176
Регистриран: Thu Jul 28 2011, 19:43
Град: София
съобщения: 40
Съгласен съм с Нисмо. На Рони никога не му е трябвала реклама. Винаги е бил пълен и няма място и за 1 човек. Аз лично спрях да играя лятото цс и не съм предполагал, че сървъра ще "умре". Винаги когато съм играл е било в Рони. Нека се вземат сериозно тези, които могат да направят нещо по въпроса и да изградят нов и стабилен сървър класик и всички да цъкаме както преди:) Наистина се надявам това да се случи, защото колкото и да е игра все някак компанията и "фъна" с хората липсват, да не говорим, че 80% от редовните се познаваме. Каквото мога да помогна аз съм насреща и се надявам пак да се напълни и да помпаш копчета, за да можеш да влезнеш:) УСПЕХ!
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System