Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] ДРАГИ МИ БИВШИ КОЛЕГИ И В БЪДЕЩЕ БИВШИ АДМИНИСТРАТОРИ В СЪРВЪРИТЕ НА RO-NI SERVERS - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] ДРАГИ МИ БИВШИ КОЛЕГИ И В БЪДЕЩЕ БИВШИ АДМИНИСТРАТОРИ В СЪРВЪРИТЕ НА RO-NI SERVERS
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
I'm Perfection!
Mon Mar 17 2014, 22:50
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
"Просто на тези деца, на които сте им дали права, защото са ви качили демота на по пет aim-ера от gun-game - примерно, не означава, че имат качествата да бъдат админи - "

Напълно съм съгласен, за това това с демата и мен не ме кефи. А по темата, ако са приятелчета и са "лапета" както ти каза, понеже си им чул гласовете, не очаквай да се самонакажат.
Най-отгоре
I see dead people!
Mon Mar 17 2014, 22:55
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Ами, да. Видях очаквана реакция от Battle, както и от тези, които се самозащитават. Разбирам го, той им е дал правата, той е длъжен да ги подкрепи. Няма значение всеки ще си има едно на ум от сега нататък. c:
Най-отгоре
sAks
Tue Mar 18 2014, 00:04

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Извинявам се, че се намесвам, но мисля причината за това нещо е друга!
Според има проблем с това, че админите се страхуват да не ги накажат ако сгрешат! След като си докладвал за този играч къде ругае, те не гагват на доверие, щот евентуално играча където гагнат ще се оплаче и ще им вземат правата! Това е моето мнение за случилото се!
Главните толкова много са наплашили админите, че те се страхуват да пуснат вотемап?! Далеч съм от мисълта за прекомерна власт и т.н, но тва да те е страх да пуснеш воте, при условие, че всички искат е просто....
Най-отгоре
I see dead people!
Tue Mar 18 2014, 00:18
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Там е разликата, администраторите трябва да се научат да действат със собствен хъс, а не да чакат на другия.

Човек те харесва, когато види, че даваш нещо от себе си. Всеки може да живее по правилата, но когато ги надграждаш, а не нарушаваш, именно тогава на "шефа" му прави добро впечатление и започва да те цени.
Така, че именно админите, не трябва да ги е страх, на тях им е гласувано доверие, че ще се справят и са длъжни да действат, да както каза PomPa-та грешки всеки допуска.

Лично при мен в случая беше нерва, че ме псува някакъв дето, отначалото си помислих, че е момиче.
И Vodata се направи на луд, а знаеше, че онзи е в нарушение, и оттам се започна хулежа по ExcitioN и Watch me!. Просто ако имаше написани 5 реда в конзолата нямаше тук да се обясняваме като ученички за...
Най-отгоре
sAks
Tue Mar 18 2014, 00:40

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
Онзи ден случайно присъствах как някакъв тигър напсувал ExcitioN и той му обяснява спокойно как не е правилно. Съответно играча беше гагнат, щот тоя продължи да ни нарежда всички играчи, а не щот наругал админа. Всеки комплексиран админ щеше да го банне за неограничено време, но човека не го направи! И това нещо е просто.... Е тоя админ заслужа доверие.
Мисълта ми е, че доверие - а не страх! : d&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by sAks&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Mar 18 2014, 00:42 ]
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Tue Mar 18 2014, 00:47
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
Аз лично трудно се обиждам и предпочитам да разбера защо ме псува, след това да се правя на админ и да гагвам.. Вече съм го гагнал не защото ме псува мен, а защото псува другите играчи..
Например близка до тази ситуация, един от играчите се очуди след като ме е напсувал, защо търся обяснения, а не го наказвам...Веднага играча се очовечи, извини се и повече не го видях да псува..

Ако мислите, че това е грешно поведение, мога да го променя, но когато мога, се опитвам да бъда близко до играчите..

-&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by nLh#ExcisioN&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Mar 18 2014, 00:48 ]
Най-отгоре
I see dead people!
Tue Mar 18 2014, 00:48
Марио
Регистриран потребител #6732
Регистриран: Wed Aug 22 2012, 01:54
Град: Бобов дол
съобщения: 137
Доверието се печели, чрез смелост и действия, не чрез страх и отрицателност!

ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА, ЧЕ СЪС sAks ЩЕ НАПИШЕМ КНИГА!



-&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by I see dead people!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Mar 18 2014, 00:59 ]
Най-отгоре
D a N g E r
Tue Mar 18 2014, 10:26
Регистриран потребител #331
Регистриран: Sun Feb 03 2008, 01:21
съобщения: 245
sAks написа ...

Извинявам се, че се намесвам, но мисля причината за това нещо е друга!
Според има проблем с това, че админите се страхуват да не ги накажат ако сгрешат! След като си докладвал за този играч къде ругае, те не гагват на доверие, щот евентуално играча където гагнат ще се оплаче и ще им вземат правата! Това е моето мнение за случилото се!
Главните толкова много са наплашили админите, че те се страхуват да пуснат вотемап?! Далеч съм от мисълта за прекомерна власт и т.н, но тва да те е страх да пуснеш воте, при условие, че всички искат е просто....



Напълно си прав но страхът идва от не опита на админите

ЗАКЛЮЧВАМ!!!
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by D a N g E r&lt;/p&gt;

[ Редактирано Tue Mar 18 2014, 10:33 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System