Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / Предложение за създаване на Екип банове - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Предложение за създаване на Екип банове
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Sivcho
Fri Apr 11 2014, 20:20
Гост
Предлагам да се пуснат кандидатури за създаване на Екип банове и да им се даде пропуск на тези хора които определите към бан листа от сайта за да могат да коригират банове . Хубаво е да им се сложи и значка за да се знае кои са тези хора вкарани в този екип . Второ освен да коригират банове , да поставят банове на играчи докладване в темата "Играчи в нарушение" тези хора да проверяват и банове които са поставени и без да има оплакване за тях всички сме хора и не сме безгрешни . Идеята ми е на произволен принцип член на екип банове на избира от кой админ да иска демо и за кой играч . Пример:
Моля Sivcho да даде демо за този бан (линк към бана на определния играч)
По този начин ще разберете и колко от админите влизат редовно в сайта , дали админите си пазят демотата и до каква степен реагират правилно .
Като главни може да изберете наказания за това , че не се влиза в сайта или не се пазят демота като първото предупреждение ви предлагам да си остане защото всеки допуска грешки както казах
Най-отгоре
Gh0s7*
Fri Apr 11 2014, 20:26
Регистриран потребител #6983
Регистриран: Tue Jan 22 2013, 17:12
Град: Село
съобщения: 54
Ми то си има редовни няколко човека който си следят темите и си банват
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Fri Apr 11 2014, 23:12
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
Аз, пуфката и Watcha можем да слагаме банове, но нямаме правата да коригираме... Което според мен е правилно, защото така само главните могат да коригират и те взимат решенията..
Другото ти предложение за демотата съм с 2-те ръце За...Нека да се проверява всеки админ, на произволен принцип, както каза и активноста му в сайта и дали прави демота..

-&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by nLh#ExcisioN&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Apr 11 2014, 23:14 ]
Най-отгоре
M&M
Sat Apr 12 2014, 13:23
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
1.С тея наказания малко ми идва гестаповски поне на мене аз лично демотата ги пазя 2-3 седмици ...
2.Както аз си сменям ника и влизам и им гледам сейра как ме псуват и тн. и кат сменя ника ме тачат.Така и Главните знаят ко става в сървърите !
3,Да може би има нужда от още някой които да може да корегира банове.
Най-отгоре
Vodata
Sat Apr 12 2014, 21:54
Manchester United
Регистриран потребител #6337
Регистриран: Thu Mar 29 2012, 06:50
Град: Слънчев Бряг
съобщения: 128
Надявам се лятото ГЛАВНИТЕ да имат повечко време за веригата и мисля, че всичко това ще дойде от самосебе си.&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Vodata&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Apr 12 2014, 21:58 ]
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System