Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / Малка закачка - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Малка закачка
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Kongren
Fri Jul 25 2014, 18:52
Регистриран потребител #8867
Регистриран: Fri Jul 25 2014, 18:23
съобщения: 1
Мисля, че не съм баннат, но щом ми е направена снимка през AMXBans от администратор, мисля че е редно да я кача. Само малко въртене на мишката, заедно със създаване на чувството, че използвам wall хак изглежда, че е достатъчно за да се усъмни администратора. Кой знае какво ли му е минавало през ума на противника ми.

Screenshot: link
Demo: link
Най-отгоре
Sivcho
Fri Jul 25 2014, 19:37
Гост
Въртенето на мишката го видях аз не съм те банал за това , ама защо чак сега си пускаш снимката и демото при положение , че снимка не съм правил или ако е правена е от амх менюто автоматично освен да е защото съм пробвал и ми е давало грешка естествено на други играчи както казах на теб не съм правил и как си във игра след като банът ти е сложен във 18h:12m а на снимката пише 18 и 20 и не съм те виждал там горе на това място като ти сложих бана беше зад кашона не знам демото какво е , но за това са главните аз ще си кача и моето демо + демото автоматичното демо защото когато най много се усъмних че си хак още не бях започнал да записвам своето демо за щастие има автоматично ама наистина ми е странно защо чак след час и косур даваш демото си и има разлика във времето когато съм ти сложил бана и това на снимката + това ъгъла от който е направена и това че аз не съм правил снимката ето ги и демата : link
И както е казано невинен си до показване на противното!
Най-отгоре
puFi_mIx
Fri Jul 25 2014, 20:07
Веселин
Регистриран потребител #4263
Регистриран: Fri Jul 30 2010, 18:27
Град: София
съобщения: 688
По-скоро звук, и доза късмет + логическа мисъл.
Само неговото демо прегледах, дават Революция Z
Най-отгоре
Sivcho
Fri Jul 25 2014, 20:07
Гост
Значи грешката е моя все пак на това място съм те банал скрееншота явно се прави автоматично на две места ме усъмняваш , но въпреки това ще говоря с главен да ти премахне бана , но знай , че винаги може да ти се върне ако използваш някакво помощтно средство за този път се извинявам за неудобството !
БАНЪТ Е ПРЕМАХНАТ ПРИЯТНА ИГРА В СЪРВЪРИТЕ НИ!&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Sivcho&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Jul 25 2014, 20:19 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System