Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Catch Mod / radio plugin за сървъра - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Catch Mod
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
radio plugin за сървъра
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
AJIeKcaHgpoB
Fri Sep 12 2014, 21:29
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Видях един radio plugin и си казах, това е за кеч мод сървъра. Вместо да си пускаме музика от други места и да я изключваме, винаги като влизаме в класик сървърите, където ни трябва звук и да я пускаме, като се връщаме във фън модовете, мисля, че ще е много удобно да може да си го пускаме от самият сървър.

Също така освен във Catch MoD може да се пусне и във Jump-Bhop, HideNSeek, Jump-Climb, Long Jump, SoccerJam и Surf сървърите. - По ваша преценка.

Това е той: link

Наистина ще се радвам, ако ви допадне предложението ми. Моля които види темата да коментира независимо дали с отрицателен или положителен отговор. Благодаря ви!
Най-отгоре
SlaB
Fri Sep 12 2014, 22:49
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
Ако ще е радио, няма ли да прави допълнителен трафик на играча ? Т.е. да му сече малко повече.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Fri Sep 12 2014, 23:03
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Там където го ползвах, нямаше подобни проблеми и все пак, които не желае няма да си го пуска и готово.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sat Sep 13 2014, 08:42
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Много често чувам репликата: "на мен така ми лагва, защото слушам музика от vbox7 или youtube", та според мен, лага ще е доста по малък от колкото да се слушат от там, а силно ме съмнява да натоварва сървъра, ако е изключено радиото.

А вие постоянно гласувате и пускате някакви излишни глупости, като шапки, Женски скинове - които много хора са против тях, различни плугини за гранати от хс и не знам какво си и всеки гледа своите интереси, дали ще му е необходимо или не.
Най-отгоре
s0f*Faster
Sat Sep 13 2014, 09:57
Гост
Хайде недейте скачайте така , сам си писал всеки да се изкаже после някой като не е на твоето мнение и нападки. Айде трия си мнението и останалите да знаете видя ли негативно изказване лично ще го трия , че да не ви смъмри подателя на темата
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Sep 13 2014, 11:24
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Някъде го бях мернал преди този плъгин, не помня къде, но не съм го използвал, че да кажа дали води до лаг. Колкото до това за FUN сървърите, там не се ползва звука както се ползва в класиците, тъй че ако не създава ядове този плъгин може да е добре. Лично аз като слушам музика се нахъсвам.
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sat Sep 13 2014, 14:57
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
s0f*Faster не става дума, че коментара ти е негативен, казваш, че ще лагва от него, ако си го ползвал и наистина е така, ще се съглася с теб. Аз казвам, че когато аз го ползвах нямах никакъв лаг от него. Ако го сложите и ми падне фпс-то, лагва или някой се оплаче, аз лично ще помоля, да бъде изтрит.
Най-отгоре
s0f*Faster
Sat Sep 13 2014, 16:22
Гост
Влизал съм преди иначе нямаше да коментирам там до колкото помня се включваше още като вляза когато го спирах ставаше малко по добре. За това и нямам добро мнение. За това писах все пак да го пробват верно беше и че машината ми беше по стара от сегашната
Най-отгоре
SlaB
Sun Sep 14 2014, 00:15
Регистриран потребител #3723
Регистриран: Mon Apr 26 2010, 02:29
съобщения: 367
От друга страна ако си пуснеш youtube, освен клипа се зареждат в браузъра и сума ти картинки, което също товари. Дай да го видим това радио, ама аз си падам по ориенталските и шотландските ритми. Дали ще има такава музика ?
Най-отгоре
indeX
Sun Sep 14 2014, 11:46
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
пак оспамихте а още никои главен не е писал :Д
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by s0f*Faster&lt;/p&gt;

[ Редактирано Mon Sep 15 2014, 19:09 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System