Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] До всички администратори - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] До всички администратори
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
s0f*Bate SA
Mon Jan 19 2015, 22:39
Гост
До всички колеги тъй като един играч ни върти на пръст със цялото си нахалство и преминава покрай бановете на системата и на нас самите като си реска рутера моля всеки колега който види този играч "5i5i4a" да му слага бан с reason "неизтекли банове" защото не е един или два а са доста и за нито един от тях няма показано демо да се види , че има сгрешен бан това означава , че е виновен и не мисли да играе по правилата па дано някой ден успеем да му изпобанем иптата в чупения рутер
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Tue Jan 20 2015, 00:31
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Я го видим, я го слейвам докат сам си не излезе, за таквиз индивиди, мерки други няма.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Tue Jan 20 2015, 00:37
Гост
И аз не знам какво да го правим няма отърване от него мислих че Mercedes е по нахален ама тоя си е краля на нахалството
Най-отгоре
Watch me!
Tue Jan 20 2015, 00:39
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
Момчето ме попита защо го банват почнах да му обяснявам че има активни банове той ме попита какво е това и как може да докаже че не е хак. До колкото разбирам преди е играл с хак ама вече не играе... а и каза, че играе само в сървърите на РОНИ и за това иска да разбере как да се оправи да не го банват. Нека който го засече в сървър да го запознае с работите аз ако го видя пак ще му кажа.
П.с. Преди мисля че наистина играеше с хак ама вече мисля че не влиза с хакове.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Tue Jan 20 2015, 00:51
Гост
Тогава може би трябва да затрия тема и да направя нова утре дали да му опростим бановете и да го уставим докато пак се провини ?
Въпроса не е ироничен питам да знам утре дали да правя нова тема с анкета
Най-отгоре
indeX
Tue Jan 20 2015, 02:06
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
Сивак с тоя съм играл в дъста... Може да е всичко друго но не и хак.. Тои даже не знае както е активен бан. Поне аз не съм го виждал с хакове да играе за вас нз.
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Tue Jan 20 2015, 07:58
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Индекс ти си играеше в Ghost-a докато аз играех с него в Уар-а навремето. Скил левела му е много под статса му. Аз съм го гледал и ми е мязал на WallHack още тогава, обаче тук-там някоя достоверна ситуация.
Той е прекалено слаб, че да играе без Wall. Наблюдавай го един ден докато си с друг ник как играе. А и ASP Kelesh-a нещо вчера му скачаше мерника ама го видях за един рунд докато бях мъртъв ама излезе, та и аз навън.

Е примерно моя начин на игра си е доста съмнителен, ако сте се заглеждали като съм набарал моментума. Обаче при този индивид такива неща като моментум няма. А ако не знаете какво е моментума, ако ви се е случвало като биете 1-2 рунда и заради това ви се вдигне самочувствието, концентрирате се повече върху играта, взимате примерно следващите 3, 4, или повече рунда.
При този няма такова нещо, той или знае къде е противника, или го боли главата. Аз съм го виждал какви ги върши, показва се от ъгъла клекнал вместо с Shift. Той е просто малко над самото дъно. С Wall-a взел че вдигнал статса обаче то си му личи какъв ботяга е.
Най-отгоре
CBaJleH
Tue Jan 20 2015, 09:26
Гост
Ако влиза в класиците или кач мода, ще го взема под внимание. А пък колкото да оневиним играча съм против!
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Tue Jan 20 2015, 10:03
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Нагъл е само защото не сменя ника и играе винаги с този.. Но такива като него бол..... особено в кач мода, след бан влиза с друго ип и друг ник и грам не му пука, че нарушава правилата!

Аз едва ли ще го засека, админ съм само в един сървър, но все пак, ще го имам в предвид!
Най-отгоре
t0kera*
Tue Jan 20 2015, 12:17
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Искам някой да ми пише като влезе в игра,аз ще го излекувам.Ако го видите пак да играе,пишете ЛС в групата на ро-ни във фейсбук,че не се знае дали ще съм тук.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System