Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / За форума / [анкета] Предложение към админите! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: За форума
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Предложение към админите!
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
HeoPueHTuPaHa
Wed Jan 28 2015, 10:27
Регистриран потребител #9075
Регистриран: Sun Jan 11 2015, 17:56
Град: София
съобщения: 44
Подкрепяте ли предложението?
ДА!

НЕ!

Тъй като, все по - често започнаха някакви оплаквания от некоректни админи и неправомерни бан-ове, предлагам да се направи следното нещо:
1. Да се направи тема, в която всеки админ задължително да качва демо на баннатия от него играч
2. Всички останали админи да преглеждат демото и да дадат мнение дали бан-ът е правомерен или не!
3. Ако бан-ът е неправомерен да бъде премахнат и съответно админа смъмрен!
4. При определен брой неправомерни банове правата на съответния админ да бъдат отнети!
Тази система действа в редица други вериги!
Най-отгоре
CHe!
Wed Jan 28 2015, 10:36
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
А дали ще имаме време да гледаме по 10 демота на ден ...
Най-отгоре
HeoPueHTuPaHa
Wed Jan 28 2015, 10:39
Регистриран потребител #9075
Регистриран: Sun Jan 11 2015, 17:56
Град: София
съобщения: 44
link като гледам листата са средно по 3-4 дема на ден, не смятам, че би трябвало да представлява проблем да се изгледат!
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Wed Jan 28 2015, 10:43
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Ами идейката е възможна обаче на мене ми е общо взето все тая. То повечето в момента са с Aim, Jedai, тук-там някой Wall, за Аim и Jedai няма какво демо да качвам щот то остава и да не ги разпознаваме и тях. И както CHe! каза, надали ще имат времето хората, особено като някои демота (възможно за Wall да кажем, или просто качено демо от самия мап и си го хванал в крачка хакера) са по 20-30 минути.
Аз не мога да кажа, че е лошо предложение, обаче няма кой да се занимава, пък и на мен лично ми се струва голяма играчка и че по тоя начин много внимание им обръщаме на тия хареки, чак да ги лепим по форума. Те никакво внимание не заслужават.
Най-отгоре
HeoPueHTuPaHa
Wed Jan 28 2015, 10:49
Регистриран потребител #9075
Регистриран: Sun Jan 11 2015, 17:56
Град: София
съобщения: 44
Ами в други вериги са намерили начин и се прави! Даже има хора, които само с това се занимават и искат дема на произволни админи и системата им действа безпогрешно! Така се разбира дали наистина дадената верига има читави админи
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Wed Jan 28 2015, 11:05
Гост
HeoPueHTuPaHa написа ...

Ами в други вериги са намерили начин и се прави! Даже има хора, които само с това се занимават и искат дема на произволни админи и системата им действа безпогрешно! Така се разбира дали наистина дадената верига има читави админи

Аз съм за и съм го видял това нещо другия вариант е да се измисли значка за хората които имат достъп да слагат , махат или променят бановете от форума и да им се даде правото да изискват от админи на произволен принцип демата от бановете които са наложени при това положение работата се улеснява доста защото един човек ще иска на някой демото и само той ще се занимае да го прегледа и да каже дали е верен или не друг негов колега ще поиска друго демо и така става една минимална проверка колко от бановете са правилни и кои не но това зависи само и единствено от главните да го направят и както казах чрез форума да добавят тема , че ни дават право да изискваме демата от колегите защото ся ако искам на някой демото може и да чуя отговора "Къв си ти че да ми го искаш?" и ще е правилен отговор
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Wed Jan 28 2015, 11:40
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Интересно ми е кой ще ти го каже това?
Аз демота на Aim-ери не пазя. Аз като цяло рядко пазя демота, защото то си личи на демото на хакерчето всичко. За Wall единственото изключение да запазя демо ама то и аз не съм ги засичал в скоро време.
Сега вие тука се опитвате да ни вържете всяко демо да пазим.
Окей, има две гледни точки - тези дето като ги баннат без причина се оплакват и тези дето не се и занимават. То тея дето не се и занимават надали пак са щяли да влязат ако питаш мен.
И в предишния пост казах, че не е лоша идея ама не му е времето сега. Ако се огледаш колко админи сме, а колко от тях посещават форума.
Най-отгоре
HeoPueHTuPaHa
Wed Jan 28 2015, 11:52
Регистриран потребител #9075
Регистриран: Sun Jan 11 2015, 17:56
Град: София
съобщения: 44
Това, което съм написала е предложение и няма задължителен характер! А доколкото съм запозната с правилата - посещението на сайта е задължително за админите и демата трябва да се пазят 2 седмици!
Най-отгоре
CBaJleH
Wed Jan 28 2015, 12:05
Гост
Мисля че цялата тая патардия е ненужна. В крайна сметка баннатия играч си има демо и може да го качи когато си иска, а това че се правят на "дръж ми шапката" си е друг въпрос... Не че съм против, но както каза CHe! 10 демота минимум на ден... само можете да довършите изречението
Най-отгоре
Imperatora
Wed Jan 28 2015, 12:13

Регистриран потребител #9021
Регистриран: Sun Nov 30 2014, 15:10
съобщения: 71
HeoPueHTuPaHa написа ...

link като гледам листата са средно по 3-4 дема на ден, не смятам, че би трябвало да представлява проблем да се изгледат!

Има ли желание - има и начин. За 3-4 дема на ден всеки админ би могъл да отдели време!&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Imperatora&lt;/p&gt;

[ Редактирано Wed Jan 28 2015, 12:15 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System