Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans / [анкета] Предлагам за наказание JmuLesTe - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Предлагам за наказание JmuLesTe
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
s0f*Bate SA
Sun Feb 22 2015, 12:48
Гост
Съгласни ли сте с предложението ? ? ?
да

не

Предлагам да му се сложи premament ban
Мислих да предложа и двамата с редбул но като го няма JmuLesTe предполагам , че поведението на редбул ще се промени корено .
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by s0f*Bate SA,/p&gt;

[ Редактирано Sun Feb 22 2015, 12:49 ]
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sun Feb 22 2015, 14:32
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Отрицателните вотове, ще бъдат два - на самите тях двамта, въпросния джмулесте и редбулл. Няма човек, в тази верига, който да е играл с тях и да си помисли дори, че са читави.

Да ви припомня, как започна всичко, махнахте бан на редбулл с право на 2ри шанс, той обеща да не се повтаря.
След това станаха приятелчета с въпросния джмулесте и започнаха да хранят всички в сървъра, то не бяха псувни, кълнене.
Докато не дойде златния момент, редбула да си пусне отново хака, този път прати смс за ун бан и с много жалвания и извинения + смс за унбан му се отвори възможност за 3ти шанс. На мен лично ми се извини не един път, с надеждата аз да му махна бана. Същия ден в който му махнаха бана, влезнах в игра и отново ме погнаха и двамата, всичко това съм доказал с демота.
Джмулето направи тема против мен, в която изрече само лъжи, без никакви доказателство, като една от тях беше, че той никога не обижал играчите, бил се променил вече и не знам си какво.
Е да! Промениха се и 2мата, след като видяха, че съм админ, взеха да се държат прилично към мен, но m1sh0n1 отново доказа, че те са си абсолютно същите, просто вече знаят, кой е админ, от кой да се пазят и да внимават какво говорят. Трябва ли всички редовни играчи да станем админи и да се оправяме сами, като можем веднъж за винаги да решим този въпрос?

Джмулесте го гагвах, махаше си гаг и ми пишеше отново провокатитивно, баннах го и отново влезе и отново го баннах. И в крайна сметка и двамта си играят редовно в сървърите и никой не взима никакво решение по въпроса.

Моля, всеки който е играл с тях, да се изкаже във въпросната тема и да се отървем от тях! Каквото и да ми казвате, не може, редбулл да е получил право на 3 шанса, да се промени, да се държи причлино и той да ги е пропилял и да му дадете още един, просто е недопустимо! Джмулето гарантираше, че не бил обиждал, не знам си какво, бил невинен за всичко и всъщото време с още демота и още, доказахме, че всичко това е една голяма лъжа!

Те са просто едни хитретци, който ни взимат за балъци и си правят каквото искат. Когато знаят, че тяхното няма да стане, са тихи и кротки, когато няма админ в сървъра, работата си остава същата!

m1sh0n1 всеки път ми пишеш на теам чата, не им обръщай внимание, остави ги тия деца, но явно и на него му писна, те видяха, че той не прави нищо и му се качиха да главата.

Виждата и самата им игра каква е.. Винаги скачат 2мата, източват те и ти скачат с ножове и ако мине номера, ако не си хакер... Обвиняват всички, че са хакери, обиждат ни, че сме слаби и за това играем с хакове, ние доказваме тук, че не сме хакери и те отново твърдят обратното, просто си мисля, че няма какво повече да кажа, сега ще наспамят и тази тема, с поредните глупости, без да имат никакво доказателство за думите си, но смятам, че загубиха доверие във всички нас.


ПС: Да ви кажа само, човек, когато веднъж е използва хак в живота си, ще го пусне отново, но съм напълно сългасен, че всеки има право на 2ри шанс!!! Но те ги пропиляха.
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Feb 22 2015, 14:58
Гост
5 гласа ЗА... Главните явно не обръщат внимание на играч, който не веднъж пусна хак и на играч, който просто е решил, че света му е крив и търси виновни админите... нямам какво повече да кажа освен, че заслужават бан не само от сървърите, но и от сайта(мисля че всички помним нахалството на единия играч)
Най-отгоре
m1sh0n1
Sun Feb 22 2015, 15:06
m1sh0n1
Регистриран потребител #4773
Регистриран: Sat Apr 23 2011, 09:21
съобщения: 36
Един път , втори път ги изтраях повече не мога! За всичко си има граница а те я преминаха не веднъж. Докато има админ е добре но след като излезе настъпва анархия. Мисля , че дойде момента в който трябва да си понесат наказанието не трябва подобен тип играчи да се толерират. Който каквото си е надробил , това ще сърба!
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sun Feb 22 2015, 15:18
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Частта с поведението им докато има админ на линия от поста на Александров мога да потвърдя. Докато не знаеха, че съм админ си бях хакер за тях, после като разбраха се държаха сравнително добре. Аз се чудя как Императора ги търпи тия да му се качват на главата и да използват факта, че си е добричък.
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Sun Feb 22 2015, 16:20
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
Анкета за слагане на постоянен бан на играч
Това е толкова тролско, че и мен да предложите за бан, пак бих гласувал за
Най-отгоре
4eburat0r
Sun Feb 22 2015, 16:25
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Едно за и от мен.
Преди няколко вечери имах "удоволствието" да играя с тях 1 vs. 2. Ред явно беше гагнат, понеже дума не обели, но въпросният Жулещият , не спря с простотията, псувни и провокации.
То не бяха ранкове, не бяха псувни, не бяха изтъквания. Мен ми е все тая дали аз ще играя с него, но наистина разваля кефа от играта като цяло.
Апропо, на първия мап и двамата ме съмняваха за wall (не съм ги спеквал, понеже нямаше как - само 3-мата бяхме), но ме знаеха къде съм дори след respawn зад зграда (преди да се подам). След като им направих забележка и почна да се лее гнилоча.
&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by 4eburat0r&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sun Feb 22 2015, 16:26 ]
Най-отгоре
Imperatora
Sun Feb 22 2015, 20:16

Регистриран потребител #9021
Регистриран: Sun Nov 30 2014, 15:10
съобщения: 71
Аз лично нямам проблеми с тях, ако някой от двамата започне да се заяжда или да обижда само веднъж предупреждавам и спират веднага. Иначе много хора са ми казвали, че се заяждат, провокират и псуват.
Най-отгоре
Draganov
Sun Feb 22 2015, 20:27
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
И аз не съм имал проблем с тях, даже когато вляза ми докладват за хакове. От както JmuLesTe видя, че съм администратор пред мен не се е заяждал и не е псувал, не знам когато изляза какво става.&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by Draganov&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sun Feb 22 2015, 20:27 ]
Най-отгоре
Battleman
Sun Feb 22 2015, 21:01

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Ми банвайте ги, но не за перманент. 1 месец е достатъчен.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System