Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Хора с едно ИП в различни отбори. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Хора с едно ИП в различни отбори.
Отиди на страница  [1] 2 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
AJIeKcaHgpoB
Wed Nov 04 2015, 22:24
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Така, ситуацията е следната, бяхме около 10-13 човека, не помня в кой сървър - класик или д2.. Влизат 3ма с едно и също ИП - очевидно няма как да влезнат и 3мата в един отбор... всеки влиза където го пусне. Сега каква е работата на админите според вас?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.9 Забранено е всякакво общуванe(подсказване) по skype и всякакви други чат програми по време на игра - равносилно на Wallhack... Въобще всякакъв вид подсказване!
1.10 Забранява се на двама играчи от едно IP, единият да ползва другия за качване на ранг (Rank Boosting)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да отбележа, не са нарушили нито едно от тези правила. Бяха доста слабички със статуси от сорта на 5:5 3:5, без подозрения за уау.
Веднага обаче получих сигнал, че имало хора с еднакви ИП-та да взема мерки.

И какво точно ви пречат въпросните хора? Ако почна аз да определям кой в кой отбор да играе, убия трима-четирима по един път за да им сменя отбора, дали ще останат в игра? Трябва ли да си губим малкото хора, за ненужни изпълнения?

Аз не взех никакви мерки, нека главните се изкажат дали това е правилно или не и ако трябва да напишат правило, че е забранено хора с едно и също ИП да влизат в различни отбори........ и то да е видимо и в сървъра, не само тук.


vancheto
03 Nov : 21:33
Айде малко да се стягате и да си вършите работата като хората. Като не им се занимава на някои, да си оставят правата, че дразнят като не ги ползват когато трябва.

От нея получих сигнала, на който не отреагирах.
Най-отгоре
~~~~~Faster~~~~~
Wed Nov 04 2015, 22:44
.
Регистриран потребител #9189
Регистриран: Tue Jul 07 2015, 16:51
съобщения: 94
Щом сте били 10 -13 човека е можело да бъдат преместени в един отбор , НО при положение , че не е установено нарушаване на правилата не виждам лошо , че са оставени да си играят така както са пожелали .
Ние сме админи за да правим приятна играта на играчите ,а не да им разваляме кефа . Ако причина за това е просто еднаквите ип адреси и никакви други нарушения смятам , че не е грешно , че не си действал !
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Wed Nov 04 2015, 22:57
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Не сме роботи като персоната на Слабия тук, за да санкционираме хората. То по тая логика да сте ми теглили бана преди много време, просто защото с брат ми сме в един апартамент. Чудесна логика, а?

Ванче, ако правят нещо нередно ще се усети в играта. Да кажем че я играем достатъчно време и знаем кога нещо не е наред, поне за себе си мога да твърдя така.
Най-отгоре
vancheto
Thu Nov 05 2015, 07:34
2pacGirl
Регистриран потребител #4909
Регистриран: Thu May 26 2011, 23:24
Град: Пазарджик
съобщения: 108
Помпа, единия, който беше сам в отбора не беше със стат "5:5 3:5".
Александров, един от двама ви направи ли си си труда да го погледне?
Най-отгоре
Уебсайт
CBaJleH
Thu Nov 05 2015, 08:11
Гост
vancheto написа ...

Помпа, единия, който беше сам в отбора не беше със стат "5:5 3:5".
Александров, един от двама ви направи ли си си труда да го погледне?


Съгласен съм с Ванчето! На скоро имаше подобен случай, като те питах ще ги пренаредиш ли в един отбор ти ме пита "Пречат ли ти?". При положение, че ми излизаше на стрелба бих казал, че малко ми пречи...
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Thu Nov 05 2015, 18:23
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Ванче, ако има нещо конкретно давай демото, ип-тата им и да ги банват за по 1 ден, както са правилата, аз не видях проблем, на всеки се случва да изпусне нещо.

Свален излизат ти на стрелба или защото си тропал или защото са чакали някой да мине от там, бяхме доста хора и от всякъде минавахме. Щом ти е направило впечатление нещо нередно - действаш. На мен не ми пречеха въпросните хора.

Чакам и най вече някой главен да се изкаже. (баттъла то друг остана ли?)
Най-отгоре
vancheto
Thu Nov 05 2015, 19:40
2pacGirl
Регистриран потребител #4909
Регистриран: Thu May 26 2011, 23:24
Град: Пазарджик
съобщения: 108
Александров, ако исках нещо да се случи щях да имам демо, снимки и т.н. Идеята ми не е да се отнемат права или някой от вас да е наказан. За това не споменах никовете ви и случката. Просто това не е единичен случай на двама и повече с едно ип в различни отбори.
Аз не съм го гледала играча, но мислех, че поне един от вас ще го направи. Зададе ми въпрос дали има нещо нередно, аз не отговорих. Така си и останаха да играят.
Най-отгоре
Уебсайт
AJIeKcaHgpoB
Thu Nov 05 2015, 20:18
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
vancheto написа ...

Александров, ако исках нещо да се случи щях да имам демо, снимки и т.н. Идеята ми не е да се отнемат права или някой от вас да е наказан. За това не споменах никовете ви и случката. Просто това не е единичен случай на двама и повече с едно ип в различни отбори.
Аз не съм го гледала играча, но мислех, че поне един от вас ще го направи. Зададе ми въпрос дали има нещо нередно, аз не отговорих. Така си и останаха да играят.



Знам, че не е единствения случай на двама и повече с едно ип, но няма такова правило, да не може да са от един отбор........ Дори да имаше такова правило и те да го знаеха, НЯМА как да влезнат в един отбор, защото сървъра не го позволява... Това за хората с едно ИП са глупостите на СЛАБ който само такива демота можеше да качва..

И ако всичко е наред, защо беше тази изцепка в чата, че не си вършим работата?!?
Най-отгоре
vancheto
Thu Nov 05 2015, 20:38
2pacGirl
Регистриран потребител #4909
Регистриран: Thu May 26 2011, 23:24
Град: Пазарджик
съобщения: 108
Защото снощи влизах пак и двама нагло си играеха от едно ип. Познай кой знаеше къде сме..
Най-отгоре
Уебсайт
m1sh0n1
Thu Nov 05 2015, 21:02
m1sh0n1
Регистриран потребител #4773
Регистриран: Sat Apr 23 2011, 09:21
съобщения: 36
2.2 Ако двама или повече играча играят от едно и също IP (в зала или зад рутер), те задължително трябва да играят в един отбор. Ако се забележат подобни играчи в срещуположни отбори, те ще бъдат наказани по т. 1.9 от правилата за игра в сървърите.




Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System