Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / AMXBans - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форума :)
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: AMXBans
AMXBans
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5
  Тема Стартирана Отговори Преглеждана Последно съобщение
Затворена тема
MantalMan банва с причина :)
M&M
Mon Oct 08 2012, 02:06
2 7699 Disturbed.dll
Mon Oct 08 2012, 07:51
Затворена тема
MentalMan банва без причина
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Gepard
Sat Oct 06 2012, 21:19
12 15320 t0kera*
Sun Oct 07 2012, 14:00
Несправедлив бан,грубо държание на админи...
~~~~~~Faster~~~~~
Fri Sep 28 2012, 16:45
6 9916 InFeCTeD
Fri Sep 28 2012, 20:21
Бан??
ninja
Fri Sep 28 2012, 16:00
3 8131 Jodoso/Кънчев
Fri Sep 28 2012, 17:28
Затворена тема
Попаднал съм на баннато ИП :)
xaxo0o
Wed Sep 19 2012, 22:19
8 10240 Cr3w|Zl0baRa//Ghost
Thu Sep 20 2012, 18:47
хора оправете си сървъра на сокърджам.. ;дд
jordo93
Fri Sep 14 2012, 20:11
2 7265 admin
Sat Sep 15 2012, 20:23
И мене ме баннаха ;д
Отиди на страница: [ 1 2 ]
evil3nemy
Wed Aug 29 2012, 22:24
10 14574 admin
Fri Aug 31 2012, 00:34
Затворена тема
банн
VIPsecurity
Sun Aug 19 2012, 20:54
5 9151 IrritanT
Wed Aug 22 2012, 23:49
Не съм доволен от gOg
feelinginside
Sat Aug 18 2012, 16:19
4 8263 feelinginside
Sat Aug 18 2012, 16:39
Затворена тема
Banned / Проблем с CS
LuckerParty
Wed Jul 25 2012, 02:21
5 9396 AnalogEggBox*
Thu Jul 26 2012, 00:40
Проблем с влизането в сървъра.
darkslayer96
Wed Jul 18 2012, 18:19
7 10558 sandi982
Tue Jul 24 2012, 12:01
Затворена тема
Оплакване от админ kikoo
Mita4eto
Sat Jul 07 2012, 13:57
1 6704 l0r
Sat Jul 07 2012, 14:19
Затворена тема
Незаслужен Бан
Отиди на страница: [ 1 2 ]
samsumsirecords
Fri Jun 29 2012, 14:52
12 15824 IrritanT
Sat Jun 30 2012, 09:57
Затворена тема
Банн от Nismo.dll
Awake And Alive
Fri Jun 29 2012, 15:28
7 10354 Disturbed.dll
Fri Jun 29 2012, 16:17
Затворена тема
Относно бана на Warning
Ignatov
Wed Jun 20 2012, 21:56
5 9129 BreathTaker
Wed Jun 20 2012, 22:57
Затворена тема
Продължение на Бан от Ignatov
Отиди на страница: [ 1 2 ]
z_i_k_o
Mon Jun 18 2012, 18:48
16 17322 BreathTaker
Wed Jun 20 2012, 20:00
Затворена тема
Бан от Ignatov
Отиди на страница: [ 1 2 ]
z_i_k_o
Sun Jun 17 2012, 20:39
13 16412 Battleman
Mon Jun 18 2012, 09:36
бан
XxVeLkAtAxX
Mon Jun 04 2012, 09:59
3 7786 XxVeLkAtAxX
Mon Jun 04 2012, 22:04
несправедлив бан
empty
Sat May 26 2012, 23:57
6 9621 ~~~~~~Faster~~~~~
Sun May 27 2012, 15:52
Затворена тема
Оплакване от админ "Фанатика" несправедлив бан в ХНС
Отиди на страница: [ 1 2 ]
Watch me!
Tue May 22 2012, 20:09
19 17578 NightRipper
Fri May 25 2012, 17:21
Относно Observinga
Отиди на страница: [ 1 2 3 ]
sAks
Sat Apr 07 2012, 12:11
20 20580 OHa3u TaM
Fri Apr 27 2012, 19:40
Аутобан в Jump-bhop
Dr.3viL
Mon Apr 09 2012, 18:59
5 8526 Disturbed.dll
Wed Apr 11 2012, 17:27
Затворена тема
Несправедлив бан !
1sT-shot | NicK NooB
Fri Mar 23 2012, 14:27
8 10075 Life is GooD
Fri Mar 23 2012, 16:46
Затворена тема
Оплакване от админ Sti4eto
Addicted t0 heLL
Wed Jan 11 2012, 15:35
9 10292 Disturbed.dll
Mon Mar 05 2012, 10:04
[преместен] тук е демото там не знам защо не се добави :@
~~~~~~Faster~~~~~
Sat Mar 03 2012, 11:18
Никой 6001 -
Отиди на страница  1 2 [3] 4 5

Иди на форум:     Най-горе

Този форум се редактира от: admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora 1 потребител преглежда форума в момента (0 потребители, 1 гост)
Нови отговори Нов отговор Няма нови отговори няма нови отговори Затворена Важна тема Важна Известие Известие
Нови съобщения от Популярните теми Нов отговор [популярен] Няма нови съобщения от Популярните теми няма нови отговори [популярен] Затворена Важна тема Важна/Затворена Затворена тема Затворена тема
Вие не можете да стартирате нови теми - Вие не можете да пускате мнения - Вие не можете да редактирате старите си мнения

Публикации от този форум: rss 0.92 Публикации от този форум: rss 2.0 Публикации от този форум: RDF
Powered by e107 Forum System