Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] [анкета] 4avdara Cheater ли е според вас??? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] [анкета] 4avdara Cheater ли е според вас???
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
HVURLQM_FASA
Wed Jan 30 2008, 19:42
Гост
Как мислите?Дали 4avdara натиска вълшебното копче от време на време?
Да,определено е с cheat.

Не.той е чисто и просто феномен.

Сигурно не само аз съм забелязал начина по който играе 4avdara и невероятния му "инстинкт".
Най-отгоре
vra4a
Wed Jan 30 2008, 20:17
Гост
Забавна тема си пуснал.. , а играл ли си с king song ? Да видиш той какви инстинкти има

[ Редактирано Wed Jan 30 2008, 20:18 ]
Най-отгоре
HVURLQM_FASA
Wed Jan 30 2008, 20:31
Гост
ДА е.Как забравих да го спомена и него.
Най-отгоре
vra4a
Wed Jan 30 2008, 20:33
Гост
HVURLQM_FASA написа ...
ДА е.Как забравих да го спомена и него.

Хората са добри, а не хакери. Има тотална разлика
Най-отгоре
soak
Wed Jan 30 2008, 20:36
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Хаха, смятай. FASA я кажи на колко години си?!
Най-отгоре
Уебсайт
HVURLQM_FASA
Wed Jan 30 2008, 20:42
Гост
хахаха.Ти гледал ли си ги как то4но играят?Забелязал ли си как 4авдара винаги ска4а когато иззад някои ъгъл го изненада някой.И то винаги ска4а предварително така 4е когато и противника му го види ъой ве4е е във въздуха и набива глава.Никога не го прави когато няма 4овек от другата страна.Странно нали?Това е най малкия пример който мога да дам.И нека се обърна към ГОЛЕМИТЕ.Не отбивайте номера 4е контролирате сървара само като сте сложили sXe.Много добре знаете 4е някои знаят как да го преодоляват и да пуснат Wall.
Най-отгоре
HVURLQM_FASA
Wed Jan 30 2008, 20:48
Гост
на 17 съм и много добре правя разлика между добрия игра4 и Cheater-а.Особено ти SOAK не се меси 'щото не си от най-добрите(слабо казано).Познавам едни от най-добрите игра4и в България и зная много добре те как играят.Повярвай ми King_song iи 4avdara не са от тях и не им е тук мястото.По-скоро Optilan.А вие сте им дали права на вси4кото отгоре.Глупаци!!!
Най-отгоре
vra4a
Wed Jan 30 2008, 20:51
Гост
HVURLQM_FASA написа ...
хахаха.Ти гледал ли си ги как то4но играят?Забелязал ли си как 4авдара винаги ска4а когато иззад някои ъгъл го изненада някой.И то винаги ска4а предварително така 4е когато и противника му го види ъой ве4е е във въздуха и набива глава.Никога не го прави когато няма 4овек от другата страна.Странно нали?Това е най малкия пример който мога да дам.И нека се обърна към ГОЛЕМИТЕ.Не отбивайте номера 4е контролирате сървара само като сте сложили sXe.Много добре знаете 4е някои знаят как да го преодоляват и да пуснат Wall.



Kолкото до това, хакер само в гръб може да убиеш.
Че то когато и мен ме изненада изодзаде, и на мен първата ми работа е да скоча.. хах.. до това как го убива, това си е умение и късмет.


[ Редактирано Wed Jan 30 2008, 20:54 ]
Най-отгоре
soak
Wed Jan 30 2008, 21:08
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
HVURLQM_FASA написа ...
на 17 съм и много добре правя разлика между добрия игра4 и Cheater-а.Особено ти SOAK не се меси 'щото не си от най-добрите(слабо казано).Познавам едни от най-добрите игра4и в България и зная много добре те как играят.Повярвай ми King_song iи 4avdara не са от тях и не им е тук мястото.По-скоро Optilan.А вие сте им дали права на вси4кото отгоре.Глупаци!!!

Ти май си доста прост а?! Момченце не играя за ранк, като вас всичките, не обичам масаците, обичам да играя в team, 
които като има кажа Stick.., Cover me, Follow me да го правят, а не като вас масакарите бой напред. 
А относно слабоста ми, може да се уреди един мач м/у 
нас двамата, да те пукна яко и да замълчиш! 
Толкова много отворковци съм спуквал че си нямаш и представа! 
Ако искаш дори ще играем отначало на 1.5, после на 1.6, а пък после ако искаш и на Source.
Най-отгоре
Уебсайт
4avdara
Wed Jan 30 2008, 22:14
Гост
мале мале вия ме искарах те ме голям Хакер и първото,че не натискам никво копче толкова ли си прост fas аз с такива cheatove не играя просто по слуховете се уринтирам
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System