Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] Предлагам .. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  1 2 [3] 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
nz[E]
Fri Sep 12 2008, 11:43
Гост
Предлагам да се върнем в старото положение да си кампим в базата но да се рестрикне тежката/според мен е справедливо/ да се махне парашута защото с него вече не е сърф сички разчитат на него и това е който е съглАсен нека каже койте и той да каже
Най-отгоре
z1p0
Fri Sep 12 2008, 16:23
Гост
Аз подкрепям мнението на nz[E] харесваше ми да може да се убиваме в базите а и сега админите имат мн работа почти само трябват да слаъ защтото никои ни ни слуша а и парашута сички разчитат на него !
Най-отгоре
HALFMAN
Fri Sep 12 2008, 16:31
Гост
z1p0 написа ...

Аз подкрепям мнението на nz[E] харесваше ми да може да се убиваме в базите а и сега админите имат мн работа почти само трябват да слаъ защтото никои ни ни слуша а и парашута сички разчитат на него !

и аз подкрепям нз и зипо



[ Редактирано Fri Sep 12 2008, 16:33 ]
Най-отгоре
foRmaL
Fri Sep 12 2008, 16:42
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
z1p0 написа ...

Аз подкрепям мнението на nz[E] харесваше ми да може да се убиваме в базите а и сега админите имат мн работа почти само трябват да слаъ защтото никои ни ни слуша а и парашута сички разчитат на него !


Да !

Всеки използва respown за фрагове .. !

а парашута с него може да се качиш на всякаде , дори и да неможеш да сърфиш .. !!!

от базите или от клетка се мятат в gun room или от кулата в buy [ mario ] room говоря за surf_ski_2 ...

същото се отнася и за surf_4-ever няма да давам примери









...................
Най-отгоре
soak
Fri Sep 12 2008, 17:11
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Емии, да махнем respawn да видим какво ще стане?
Най-отгоре
Уебсайт
Hea[)maN
Fri Sep 12 2008, 17:13
Гост
не не не го махаите че тогава сервера пак ще е много як ама с respawn е много по добре
Най-отгоре
nz[E]
Fri Sep 12 2008, 17:30
Гост
твърде много време е без респаун също така ако се падне surf_crazy_v2 ...
Всеки използва respown за фрагове .. ! - да , но почти секи мап си има оръжие отначало пистолет или пиле
а + предлохиш да се рестрикне тежката и така ще намалее респаун килла смис с другите са по 30 куршума докато онзи презарджа или бягаш или го убиваш

а парашута с него може да се качиш на всякаде , дори и да неможеш да сърфиш .. !!! - е целта е да се научиш да сърфиш без помощни средства
Най-отгоре
z1p0
Sat Sep 13 2008, 18:16
Гост
Незнам за вас но на мен ми харесваше да можем да правим фрагове в базите и без парашу а само искам да няма килл в марио и всички buy roomo-ве говоря само за buy room-овете а и може и в другите но килл незнам дано да ви харесва предложението ми :)
Най-отгоре
nz[E]
Sat Sep 13 2008, 19:50
Гост
да се бием в базите без тежка и тва е
също така да се баннва за по 5 мин за псуване защото колкото да ги киквам и слаувам не представат
някой хакери даже почнаха да играят нормално но каруцарите са си каруцари и малко да се постегнат
П.С - подкрепям зипо за бъйроома и никъде другаде

[ Редактирано Sat Sep 13 2008, 19:50 ]
Най-отгоре
foRmaL
Sat Sep 13 2008, 20:08
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
[quote]]
да се баннва за по 5 мин за псуване защото колкото да ги киквам и слаувам не представат [/quote]


amx_gag nick

[ Редактирано Sat Sep 13 2008, 20:08 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3] 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System