Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / Проблемче с 2 админчета които просто прекаляват.... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблемче с 2 админчета които просто прекаляват....
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
jopponentuspropro
Mon Nov 23 2009, 11:35
Гост
Такаааааа искам да се оплача от 2 админчета които прекаляват в сервърите на хнс поне за там знам защото играя само хнс креедз и лдж а в креедза и лдж сервърите едва ли има смс админи... такам значи тези момчета се слапват на LJ 4 правят джъмп бъгове под картите със слап държът се постоянно във въздуха със слап и нали понеже и аз съм адския "смс админ" с огромните права реших да се направя на властен и да им кажа да престанат иначе ще пусна тема във форума и ще изядът бана (нормално да се направя на властен все пак 2.40 са мн пари трябва да има респект след като съм ги дал xD бъзикам се ) еми кво да ви кажа след като им направих забелешка и ги заплаших с бан ме кикват... дам тъжно но факт иии с идеалната причина поздрави (смисъл тои пускаше и вотове и незнае как да ги пуска но предполагам че се поздрави за вас тези който ще четете форума) не че правя интригата или нещо но най малкото което правят е намалят репутацията на сервъра другото което правят е дразнят играчите с вотове и само победи заради слаповете и 3тото но не и последно кицкват и с този спам в чата който се набива на очи , който е доло в ляво доста дразнят и прогонват играчи дано да раздадете малко правосъдие и да им покажете "кой е админ и кой не." а да забравих да отбележа кой са хубавците господин SHAPE (великото про) и господин run for life godlike







[ Редактирано Mon Nov 23 2009, 11:39 ]
Най-отгоре
jopponentuspropro
Mon Nov 23 2009, 11:39
Гост
Съжалявам ако има правописни грешки просто бързам за даскало <3
Най-отгоре
Nismo.dll
Mon Nov 23 2009, 11:41
nismo
Регистриран потребител #1173
Регистриран: Wed Mar 04 2009, 10:48
съобщения: 396
нп просто не пи6и пост след пост а използваи редактираи ! А 6то до админите предполагам 6те бъдат адекватно наказани...
Най-отгоре
jopponentuspropro
Mon Nov 23 2009, 11:44
Гост
Оооо да страхотно познайте влизам след 30-50минути в сервъра след като ме кикнаха за последно и какво да видят очите ми те продължават да се слапват и ест ме кик без да съм казал нищичко този пут страхотни са обичам смс админите в рони как да не искам да ретрайвам през 10 сек

Най-отгоре
LoLa ;]
Mon Nov 23 2009, 11:47
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Егати админите тия си псуват праят квото искат на админите не им пука ужас
Най-отгоре
TwinBlink^_-
Mon Nov 23 2009, 11:47
Гост
Мда, на тези съм им правил много забележки, точно по това, което каза и ти. Слап/слай/кик и т.н.. Един път влязах с друг ник да ги видя смс-четата как се справят, а то какво? Всички слап, вотове и гагове безпричинно.. Трябва да бъдат наказани по някакъв начин точно тези админи!
Най-отгоре
FCSV
Mon Nov 23 2009, 11:55
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
според мене тряя му се махнат правата тои прекалява.
Най-отгоре
Уебсайт
doob
Mon Nov 23 2009, 13:18
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
Моля по-бързо да им се махнат правата че не може да се играе ..

[ Редактирано Mon Nov 23 2009, 13:19 ]
Най-отгоре
Disturbed.dll
Mon Nov 23 2009, 14:31
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Лично мнение....и двамата без права...изпозлват правата с цел, собствена изгода, бъгват, кикват
Най-отгоре
FCSV
Mon Nov 23 2009, 14:45
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
и за тях тряя да има строги правила на нас дето несме смс админ ни махат правата за такис неща а на тях :Х
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System