Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / cs 1.6 бардак - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
D:::o:::o:::M
Sun Oct 12 2008, 15:26
Гост
Съжелявам, но не ми работи кирилицата. Преди няколко дни, влезнах аз да видя какво правят хората в Ro-Ni. Първото ми впечатление беше, че сървъра е празен, а второто, че играят само и единствено някакви админи, на които едва ли някой им е проверил ЕГН-то. Лошото е, че моите права бяха отнети по незнам каква причина. Вярно, че не съм влизал от близо година, ама мисля, че поне можеше да бъда предупреден с една съобщение(преглеждах форумите често). И все пак, виждам, че сървърите са се развили, всмисъл има много подобрения и подробности, но админския екип яко SUX! Митев често имаше практика да влиза с някакъв измислен nick и гледаше кой, какво прави, soak вземи и ти направи така.... Ще останеш изненадан.

edited by soak

[ Редактирано Sun Oct 12 2008, 20:41 ]
Най-отгоре
soak
Sun Oct 12 2008, 20:40
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
D:::o:::o:::M написа ...

Съжелявам, но не ми работи кирилицата. Преди няколко дни, влезнах аз да видя какво правят хората в Ro-Ni. Първото ми впечатление беше, че сървъра е празен, а второто, че играят само и единствено някакви админи, на които едва ли някой им е проверил ЕГН-то. Лошото е, че моите права бяха отнети по незнам каква причина. Вярно, че не съм влизал от близо година, ама мисля, че поне можеше да бъда предупреден с една съобщение(преглеждах форумите често). И все пак, виждам, че сървърите са се развили, всмисъл има много подобрения и подробности, но админския екип яко SUX! Митев често имаше практика да влиза с някакъв измислен nick и гледаше кой, какво прави, soak вземи и ти направи така.... Ще останеш изненадан.

edited by soak

И така:
1. Сървъра беше празен поради простата причина, че беше пуснат отново sXe Injected(по незнайно каква причина от страна на Митев). И anticheat-ът kick-ваше.
2. Има само един админ който не е навършил все още 16 години, и тъй като му имам голямо доверие и знам, че няма да направи нищо отрицателно не му отнех правата след влезналото в действие правило за минималните години.
3. Правата ти не са отнети, просто изключени. Поради простата причина, че отсъстваше доволно много време. Ако Ти беше изпратил поне едно съобщение, нямаше да стане така. Ако си готов отново да влизаш в сървъра, правата ти ще бъдат върнати.
4. Не плащате за правата си в сървърите, така че не съм длъжен да давам абсолютно никакви обяснения, нито пък известия за отнемането на правата ви!
5. Забелязъл си нещо нередно в действията на играчите или админите? Еми, направи поне един screenshot или едно demo на играчът/админът!
6. Тази практика, я практикувам така да се каже, от както влезнах в длъжност head admin(главен админ). Ако не си спомняш, така бях отсял почти всички админи в 1.5. Почти не влизам с админските си никове(те са два). Но тъй като напоследък имам малко в повече работа, не мога да влизам толкова често...
7. Позволих си да редактирам мнението ти, гледай да си оправиш кирилицата. Ако незнаеш как, то виж темата с правилата за форума и сайта. Там съм дал линк към Български Фонетичен.


[ Редактирано Sun Oct 12 2008, 20:41 ]
Най-отгоре
Уебсайт
D:::o:::o:::M
Mon Oct 13 2008, 11:40
Гост
не става въпрос да клеветя някой... просто ги виждам. Сегашните админи не играят да следят правилата и т.н. а си играят за собствения кеф. Разни ранкаджии. И вече заплашват с бан защото си ги флашнал или нещо от тоя род. Даже ще му кажа и ника на тоя палячо, който веднъж ме кикна задето го флашнах, влезнах казах му 2-3 работи и получих бан...но това изобщо не ме сплаши, даже ме накара да влезна в светия форум и да пусна 1-2 мнения. Беше нещо от сорта SKIN HEAD Y великия цс играч... и все пак се радвам, че когато влезна все още има играчи, които ме помнят и ме уважават като админ.
По въпроса с кирилицата, просто ми се беше бъгнала. Не ме мисли за някой бавен идиот плс В ро-ни съм един от най-старите админи и да наистина не си плащам за правата, но не си ти човека, който ми ги е дал, че да ми ги спираш капиш )
Най-отгоре
soak
Mon Oct 13 2008, 12:39
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Във 1.6 аз ти дадох правата. Капиш!
Ако няма какво друго да допълниш, то нека заключвам.

[ Редактирано Mon Oct 13 2008, 12:48 ]
Най-отгоре
Уебсайт
foRmaL
Mon Oct 13 2008, 16:20
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
doom с теб не сме били на едно мнение никога ...
искъш да не си влизал от * близо една година * и всичко да си е същото...? през тази една година както ти се исказа са се случили много неща а ти си ги проспал в друг сървър или просто не си играл цс .... и сега влизаш теглиш ни по една майна и ни казваш ..че сме виновни за положението на сървъра
кажи само с две думи не е ли така ? и да заключваме темата ... то тука можем да си говорим цял ден

Интересно... как си един от *най - старите* админи като не влизаш ??

[ Редактирано Mon Oct 13 2008, 18:27 ]
Най-отгоре
D:::o:::o:::M
Mon Oct 13 2008, 19:05
Гост
JS foRmaL написа ...

doom с теб не сме били на едно мнение никога ...
искъш да не си влизал от * близо една година * и всичко да си е същото...? през тази една година както ти се исказа са се случили много неща а ти си ги проспал в друг сървър или просто не си играл цс .... и сега влизаш теглиш ни по една майна и ни казваш ..че сме виновни за положението на сървъра
кажи само с две думи не е ли така ? и да заключваме темата ... то тука можем да си говорим цял ден

Интересно... как си един от *най - старите* админи като не влизаш ??

Виж сега... когато ти се решиш от сървара който ти играеш да отиваш в друг сървар да го оправяш тогава спори с мен. с твоите 200 поста само лижеш гъзове. Да искам всичко да си е както преди, зашото трябва да има някой като мен да спи в сървара. По времето когато аз играх сърварите бяха пълни... отречете го де! А и тогава нямаше система за вотове и подробности както е сега. Когато се почне да се вотва за какъвто и да е сървар той трябва да се пълни а не да замира. Причината поради която спрях да играя е не че съм спал в друг сървар, а че ми се прецака компа и след това не можех да си инсталирам качествен цс. Когато съм прекарвал по 12-15 часа в сърварите ти ФОРМАЛ не си чувал за Ро-Ни и тогава Бог ми е свидетел че се чудеха на коя машина какъв сървар да сложат за да се издържа народа. Обясни ми защо сърварите са празни и не ми се оправдавайте, че сега има анти чийт защото и преди го имаше. Не обвинявам никого но си дайте сметка. Влизаш гледаш топ15 и виждаш само админски никове. Явно за да се играе сървара всички трябва да са @. а си г-н ХЕД@ в 1.6 ти ми даде права под предтекст, че ще ми ги махнеш в 1.5, които Митев ми даде( там бях един от малкото които имахме имун )
Най-отгоре
D:::o:::o:::M
Mon Oct 13 2008, 19:07
Гост
@soak не локвай тука има какво да се каже. Нека и другите ме поохапят малко
Най-отгоре
soak
Mon Oct 13 2008, 19:35
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
1. В 1.5 всички имаха имунитет! Митев ви го даде на всичките, преди това почти никой не е имал. Не съм отнемал права на никого под предлог, че ще му отнема правата в друг сървър!

2. Няма какво да те убеждавам, виж сам графическите статистики от дясно, и най-вече месечната статистика на броя на играчите, и рангът на сървъра преди пускането на античийта да киква играчите с липсваща клиентска част миналия месец и след пускането му. Явно не си наяено, но античийтът беше спрян тази неделя! Ето link А, ако случйно говориш за 1.5 сървъра, то ситуацията беше следната:
Тъй като сайтът товареше машината на 1.5, където се намираха и сървърите. Митев го премести на друг хост, и тъй като най-вероятно знаеш, един домейн не може да се хоства върху два различни IP адреса, Митев регистрира събдомейна cs15.ro-ni.net за 1.5 сървърите. Но поради простата причина, че хората си добавяха сървъра във Favorites само със събдомейна cs.ro-ni.net, а не с IP-то на сървъра си помислиха, че сървъра е спрян и той замря! Ако нещо не ти е ясно, пиши!

3. Кой да влиза освен админите в сървъра? Тези играчи, които толкова желаеха anticheat-а, спряха да играят там.

п.п. Виждам, че имаш нещо против мене, защо просто не го кажеш или не се оплачеш на Митев?
Най-отгоре
Уебсайт
KOTAPAK
Wed Oct 15 2008, 17:00
Регистриран потребител #410
Регистриран: Tue Feb 26 2008, 19:15
съобщения: 784
soak не всички играчи спряха да играят в Ро-Ни след като го сложихте сХе. Аз remax и Аr.ten7 играехме почти всеки ден. Викахме свои авери които да цъкат след работа, но на тях не им хареса сървъра понеже нямаше хора, а причината според да мен няма хора в сървъра е , защото повечето от играчите, който играеха в сървърите си бяха wall-чета (е немога да твърдя за всички ест. има и изключения, но един доста голям процент си бяха хакери които се мислеха за много добри) и им беше трудно да се правят на ПРО-та при наличието на sXe ;]. Надявам се да не съм засегнал някой с моето мнение, ако съм го направил то е било несъзнателно и се извинявам. Лек ден!
Най-отгоре
foRmaL
Wed Oct 15 2008, 17:07
foRmaL
Регистриран потребител #302
Регистриран: Sat Jan 26 2008, 22:44
съобщения: 560
doom голям админ ,голямо нещо ... да си чувал за edit ?
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System