Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Молба - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
GalaktuS.dll
Wed Mar 31 2010, 21:26
GalaktuS
Регистриран потребител #1665
Регистриран: Tue Jun 09 2009, 20:06
съобщения: 82
Пиша тази тема поради объркването което настъпва относно качването на мапа и бъгването на някой места.Митев казва,че катеренето по мапа трябва да бъде разрешено до там където контурите не започват да се виждат и следователно да прозират.Темата на лъкер има снимки на който не прозира ,но казва че там е забрано . Тема седи като важна затова си позволявам да се консултирам в нея,но поради причината ,че има малки противоречия моля някой от главните админи да погледнат темата и да напишат на снимките къде е разрешено и къде следователно не е ,защото наистина настава едно колебание което може да бъде избегнато.Има места който самата защита която сложихте разрешава ,но се наказват с бан.Затова наистина моля напишете срещу снимката Позволено или Забранено.
Най-отгоре
sad
Wed Mar 31 2010, 21:35
Регистриран потребител #1221
Регистриран: Mon Mar 09 2009, 18:20
съобщения: 58
Тази тема е мноооого полезна и наистина трябва да се разбере ТОЧНО до къде може и къде не.В скайп получавам снимки,но не винаги взимам инициатива точно поради тази причина,че незнам къде е забранено.
Най-отгоре
t0kera*
Wed Mar 31 2010, 22:07
Регистриран потребител #1336
Регистриран: Sat Mar 28 2009, 14:43
съобщения: 727
Ето местата които са забранени link
Най-отгоре
BreathTaker
Wed Mar 31 2010, 22:09

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
За кой ли път казвам, че някой от главните администратори трябва да каже веднъж завинаги каде е забранено, каде не... Аз предлагам както казва GalaktuS, да бъдезабранено само извън текстурите, но то така или иначе има такъв плъгин да блокира тези места.. Така, че местата които могат да се достигнат с undead-а мисля, че не трябва да бъдат забранени. Все пак нали трябва да има някаква полза от тези раси?

[ Редактирано Wed Mar 31 2010, 22:09 ]
Най-отгоре
GalaktuS.dll
Wed Mar 31 2010, 22:11
GalaktuS
Регистриран потребител #1665
Регистриран: Tue Jun 09 2009, 20:06
съобщения: 82
Точно де ,но това влиза в противоречие с това което е писал Митев .Местата 100% ли са забранени от него !?
Най-отгоре
Lucker
Wed Mar 31 2010, 23:02
CBR
Регистриран потребител #2468
Регистриран: Sat Oct 24 2009, 11:17
Град: BapHa
съобщения: 108
-гала.. какво не се разбира в темата ( link ) показани са редове и места.. когато играеш класик едвали някой се катери там..ся някой ще кажи еми кат се кача на Пешо и от Пешо като скоча на Мишо и отивам там.. бабината ти транкина.. играеш нормална игра.. копуваш паткало и отиваш да се гармиш.. не да клечиш в някой ъгъл и да избиеш целия отбор и "йее аз съм Pro"... добре нека бъдат разрешени тези места.. но на азтековете има 2 реда и да е разрешен само 1вия на втория е забранено иди докажи , че се е качил на 2рия ред като ти каже "аз бях на 1вия ред.. не на 2рия" този надпис
"катеренето по мапа се наказва с бан за 1 месец" за кои места ще важи ? в темата ми и ма само 1 място на което може да се отиде с телепорт..( на инферно горе на небето ), а места през които можеш да гледаш има на де_дъст_2002 и на итъли2.. и надписа ще се промени "телепортването на небето на инферно и катеренето на де_дъст_2002 се на казва с бан за 1 месец" мисля ,че никой не се е оплакал , че неще тези места да са забранени... и както казах по-горе.. ти ще играеш или ще се катериш.. ако изкаш да се катериш -> connect jump.ro-ni.net:27018 и си ти , war3 = classik но с едната разлика , че има раси.. това ,че картата има учартание и не е направена за war3 незначи ,че трябва да се катирш.. по-старите играчи на CS когато са играли 1.5 (когато е нямало 1.6) едвали са се контили по маповете.. или LAN на 1.6 са писали sv_graviti 400-500 (незнам колко е на ундеад-а) и са ходили да се катерят по oчартанията..
-каде може.. ем някой да се фане и да пусне record-a и да обикаля 21++ мапа да мине през всяко ъгълче и да ги качи в ютуб или вбокс да даде линк и да видите каде може.. като играете класик питате ли каде може да ходите..

[ Редактирано Thu Apr 01 2010, 00:31 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System