Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Таркан - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Таркан
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
negur4eto
Fri Apr 02 2010, 13:52
Гост
Моля ви да ги погледнете това демо и да прецените дали е хак този таркан защото всички се оплакваха от него а като го гледам не ми мяза на хакер и ви моля за помощ link ето го демото вие преценете

[ Редактирано Fri Apr 02 2010, 13:53 ]
Най-отгоре
Ice
Fri Apr 02 2010, 14:05
The Devil's Competition
Регистриран потребител #1747
Регистриран: Wed Jun 24 2009, 16:05
Град: Sofia
съобщения: 61

Несъществуващ файл / папка
Оправи линка.
Най-отгоре
negur4eto
Fri Apr 02 2010, 14:10
Гост
Ем нз на мен ми го отваря
Най-отгоре
EuphoriA
Fri Apr 02 2010, 14:11
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627

СТРАНИЦА ЗА ДОСТЪП


Несъществуващ файл / папка



Качи демото някъде другаде ..
Най-отгоре
Lucker
Fri Apr 02 2010, 14:12
CBR
Регистриран потребител #2468
Регистриран: Sat Oct 24 2009, 11:17
Град: BapHa
съобщения: 108
качи го в link
Най-отгоре
negur4eto
Fri Apr 02 2010, 14:17
Гост
link пробвайте са ако не стане някои да си даде скайп да му го пратя
Най-отгоре
Ice
Fri Apr 02 2010, 14:25
The Devil's Competition
Регистриран потребител #1747
Регистриран: Wed Jun 24 2009, 16:05
Град: Sofia
съобщения: 61
link Демото..
Най-отгоре
GalaktuS.dll
Fri Apr 02 2010, 14:41
GalaktuS
Регистриран потребител #1665
Регистриран: Tue Jun 09 2009, 20:06
съобщения: 82
Ми на мен не ми изглежда хакер ... от това демо
Най-отгоре
No connection
Fri Apr 02 2010, 19:20
Гост
АРЕ БАННЕТЕ ГО ТОЯ ВЕЕЕЕ :@:@
Най-отгоре
TAPKAH
Sat Apr 03 2010, 05:50
Гост
Та... здравейте и от мене . Играя във вашите сървъри от 3 дена и забелязах , че има доста оплаквания по мой адрес , затова че съм използвал "забранени средства" ( хак ) , но ще ви уверя , че не съм хакер , никога не съм бил и никога няма да бъда ...
Аргументите ми са : Тази тъй наречената игра CS я играя още от години наред ( още като имаше Half-Life ) , а някои си "дечурлиги" или завиждат , че съм по-добър от тях или гледат да си изкарат комплекси ... Та и колкото демота да ми направите , сами ще се уверите , че съм чист ( тези , които играят CS от доста време се надявам да си изгледат демотата както трябва и да се уверят ) ... Най ме е ят , че някакви си таман прохождащи в CS-a момченца си позволяват да псуват и обиждат по мой адрес без причинно без дори да съм ги засегнал с нещо ... даже някои си позволяват и "расистки изпълнения" , но какво да се прави , това си е наш'та България за съжаление ... мнозинството им куца ценностната система и възпитание...Изгледах и демото , което ми е направил negurcheto ... просто нямам думи ако ме накажете несправедливо ( така ще покажете колко разбирате от CS )

П.С. Играя предимно в сървърите на NetWorx-BG-Русе и случайно , който играе там може да потвърди какъв играч съм аз ... Там играя с различни имена : Crazy|Durginho , Mr. SLadKodUMko u Roberto Carlos da Silva Rocha ... Не съм дошъл във вашите сървъри за да развалям играта на хората , псувам или обиждам , нямам и намерение ... а и е под нивото ми на култура за да ги правя "по-горе посочение неша" .... от време на време си цъкам като имам свободно време и т'ва е ... В повече подробности няма смисъл да навлизам ... ако иска някой нещо да ме пита ( чрез Л.С. )
Благодаря за вниманието !

Edit by : TAPKAH

[ Редактирано Sat Apr 03 2010, 06:06 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System