Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Савпадане на ип - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Савпадане на ип
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
FCSV
Sun Apr 18 2010, 17:52
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
Преди няколко дена бях писал за този бъг но тогава бях гагнат а днеска съм банът ето го банът link съвпадат ип-тата махнете ми банъът
Най-отгоре
Уебсайт
[X]kreedzeR
Sun Apr 18 2010, 18:00
Гост
до сега не съм чувал ип-та да съвпадат, но както и да е...
Най-отгоре
bh0Pa* ;]
Sun Apr 18 2010, 18:54
Гост
Съвпадат и при мен са съвпадали .
Най-отгоре
God'sGonnaCutYouDown
Sun Apr 18 2010, 21:12
Гост
При хората със НЕ РЕАЛНИ ИП-та това е всекидневие.... ИП-та могат да съвпадат... веднаж си реснах модема (аз сам на БТК с нереално ип) и влязох в сървърите и бях перн бан без никога да съм банват или да съм играл с хак ( ник ми е: inL, ако се съмянвате) така че на пича не му махаите бана !!! Ако не лъже, значи е с нереално ИП .. и лесно ще си смени ип-то .. Ако пък е с реално, значи лъже и е играл с хак ...
Най-отгоре
Disturbed.dll
Sun Apr 18 2010, 21:27
Disturbed.dll
Регистриран потребител #475
Регистриран: Tue Apr 01 2008, 15:48
Град: София
съобщения: 717
Ресни модема !
Най-отгоре
BreathTaker
Sun Apr 18 2010, 21:32

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
Да FCSV, земи го ресни, че ако му махнем банна на хакерчето ще земе да цъфне пак. Ако не стане тогава пак кажи.
Най-отгоре
KunuR Fesnq
Sun Apr 18 2010, 21:35
Гост
God'sGonnaCutYouDown написа ...

При хората със НЕ РЕАЛНИ ИП-та това е всекидневие.... ИП-та могат да съвпадат... веднаж си реснах модема (аз сам на БТК с нереално ип) и влязох в сървърите и бях перн бан без никога да съм банват или да съм играл с хак ( ник ми е: inL, ако се съмянвате) така че на пича не му махаите бана !!! Ако не лъже, значи е с нереално ИП .. и лесно ще си смени ип-то .. Ако пък е с реално, значи лъже и е играл с хак ...


:Д брат всички ip-та са реални няма нереални просто на тези ip-та които си мислиш че са нереални ( като тезu на бтк нямат отворени портове u постояно се сменят ...) не са с активирати(отворени) портове и затова немогат да share информация и да хост

[ Редактирано Sun Apr 18 2010, 21:36 ]
Най-отгоре
FCSV
Sun Apr 18 2010, 23:21
fcsv
Регистриран потребител #1867
Регистриран: Tue Jul 14 2009, 09:28
Град: някаде из българия
съобщения: 501
Само да ви кажа на интербилд съм ! и мн хора от итернет владиславово са с мойто ип
Най-отгоре
Уебсайт
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System