Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Оплакване от Bagwell - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Оплакване от Bagwell
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
yoshikazusensei
Fri Jul 02 2010, 23:07
Гост
Здравейте!
Не знам дали е тук раздела, но имам оплакване от един "Админ"..
Играя си аз вече от 1 месец, почти всеки ме знае, пиша се -n00b!, докато си играя и некъв почна да ме kick, slay, gag за ЦЯЛ ДЕН! Всички му казват в играта, че не съм хак, даже мислех да правя демо, обаче този маняк не ми позволи да влезна, писна ми, една игра не мога да изиграя на спокойствие, то бива, бива, ама... Хем му казах, така - "Добре, спри да ме кикваш, слейваш и т.н. , погледай ме 1-2 игри и се увери сам, или ме остави да направя демо".. Докато му го кажа, и ми лепва гаг-а, за цял ден... Моля, някой от главните Админи да предприемат действия, че от доста хора им писнаха от такива, хора... Чудя се как може да давате права, на такива маняци, честно.... Та, Благодаря, все пак, ако може да направите нещо, по този въпрос...
Най-отгоре
EuphoriA
Fri Jul 02 2010, 23:10
г-ца Асеноwa ^^
Регистриран потребител #1086
Регистриран: Wed Feb 18 2009, 16:41
съобщения: 627
Аз съм много зле .. ;д не видях в кой раздел е темата ..

.. Извинямва се за спама .. :x

[ Редактирано Fri Jul 02 2010, 23:13 ]
Най-отгоре
yoshikazusensei
Fri Jul 02 2010, 23:13
Гост
Ами, както виждаш съм го писал в раздел - Counter Strike 1.6 Ghost, но мисля, че в момента, момченцето спинка.. Той си направи гаврата и излезна..

и, ако може да ми махнете гага, беше излишен...

[ Редактирано Fri Jul 02 2010, 23:17 ]
Най-отгоре
The Effect
Fri Jul 02 2010, 23:17
Гост
1во дай някакво доказателство.
2ро Аз също съм те виждал с хак не само във Ghost..
3то Админа да продължава да те "бие" по самочувстието!
Най-отгоре
yoshikazusensei
Fri Jul 02 2010, 23:25
Гост
Хайдееее, почва се, почва се, прочети ми темата отново, и пак ела приказвай... Аз не мога да направя доказателство, как да го направя, като тоя моментално ми лепна гаг за ЦЯЛ ДЕН, киква ме докато влезна и слейва... ае кажи ми бе човек, вие тук сте се насабрали групичката, и се гаврите с ей такива като нас, дето много сте отоворени пред компютрите, хайде кажи си ника в играта, като си много отворен, само знаеш да се правиш, Аз поне казвам истината, а не тук почва 1,2,3,4,5 и стига до 100, и кво?! Правежи, аре бегай, знаеш ли колко пъти съм се разправял с такива като теб, и винаги съм излизал прав и после, пак, Аз съм виновен.... карате ме да псувам... Хайде кажи кога си ме виждал с хак, и такива глупости, питай всичките дето ме познават в играта, дали съм бил някога с хак, а?! Днес даже имаше Speed, който го гледаше Админ, и нищо не му казаха, но айде от мен да мине, няма да го издавам... И това го пиша с риск, да ме баннат, или нещо такова... щото ми писна от такива като вас...
Най-отгоре
Kristo
Fri Jul 02 2010, 23:27
Гост
ЗНАЧИ НАПРАВИХ СИ РЕГИСТРАЦИЯ В ПРОПАДНАЛИЯ ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ФОРУМ,СЛЕД ПОРЕДНОТО МАЛОУМНО ИЗКАЗВАНЕ ОТ ВАША СТРАНА ГОСПОДИН С ПРЯКОР "The Effect"!

"Начи",толкова много ви сърби хуя без извинение,че имате наглостта да обвинявате въпросния играч!

О,извинете ВИЕ сте сляп!
Най-отгоре
The Effect
Fri Jul 02 2010, 23:31
Гост
Слушай сега дечко: Ника мие The Effect. Снимки се правят с F5(които се запаметяват в cstrike).Другият начин е:пускаш ScrLk и после Print Screen. След това Paint>>Edit>>Paste>>Save as. Не сме се събрали да се гавриме с вас!!! С каквото можем помагаме. Това че преди 1 час си се регистрирал в форума не ти дава право да ни обиждаш така(всички админи,явно за нас се отнася "посланието ти"). Та колкото и да се оправдаваш че не си могъл да направиш доказателство,няма да се повярва само на думите ти.Другия път да знаеш: снимка/демо слагаш я тука и го "оправяме" този админ Темата мисля че е ненужна вече
Най-отгоре
aboutme
Fri Jul 02 2010, 23:39
Гост
давай снимки / демо не вярваме на празни приказки u спрете да спамите и да се обиждате не е тук мястотот заключвам че ми писна да чета само глупости , ако някои главен иска да коментира ще си я unlock !


[ Редактирано Fri Jul 02 2010, 23:41 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System