Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / [WeaPons] kN1f3 с хак :) - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[WeaPons] kN1f3 с хак :)
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
k3ngur0
Thu Jul 08 2010, 22:43
Гост
Добър вечер. Искам да се оплача от играча от 1 ден [WeaPons] kN1f3 защото играе с хак, и псува. Имам демо, че е с хак и как псува, аз съм админ и играя вече месец и половина, но само кик не влиае. Ние сме BFF, но да кажат че не си спазвам задълженията и да ми махнат правата, НЕ МЕРСИ.
Снимка:
link
Демо:
kn1f3.zip
Ето и ИП:
77.85.5.48


[ Редактирано Thu Jul 08 2010, 22:49 ]
Най-отгоре
lpower_x
Thu Jul 08 2010, 22:51
Гост
Извинявам се...Пухи...Даде молба във форума без никаква причина. Бях 0 от 5 и той .. НЕ ЗНАМ КАК , НО ТОЙ РЕШИ ЧЕ СЪМ ХАК Има някакво демо , което всеки може да направи . И ВИЖТЕ НА ДЕМОТО КАК СЕ ВИЖДА Playera , защото мърда , а не е невидим.... Пухи моля те , не прави излишни интриги в ЦС РОНИ. Благодаря ви
Най-отгоре
k3ngur0
Thu Jul 08 2010, 22:54
Гост
Не ми се прави на смешен на демото се вижда че си с хака. И не ми спори, и не се подмазвай на Рони, защото няма да ти обърнат внимание

[ Редактирано Thu Jul 08 2010, 22:56 ]
Най-отгоре
lpower_x1
Thu Jul 08 2010, 23:03
Гост
Не се мазня ! Просто се отнасям с уважение .. и те губят рейтинг с такива като теб . Защото ти си знаеш , че ползваш хак . Предлагам Главния да даде вот , дали си хак . Ок?
Най-отгоре
k3ngur0
Thu Jul 08 2010, 23:16
Гост
ХАХАХАХАХА дани кога стана толкова колтурен? Нека да дам аз воте дали съм хакер, защото главните няма се расправят с такива като теб
Ето даже дадох и ето какъв е резултата, а като дадох за теб резултата беше положителен


[ Редактирано Thu Jul 08 2010, 23:19 ]
Най-отгоре
lpower_x
Fri Jul 09 2010, 12:11
Гост
ти зле ли си ? Дал си единствено вот за НЕ ... Няма Да Минеш така... Ок?
Най-отгоре
aboutme
Fri Jul 09 2010, 13:21
Гост
Като дадете демо със снимка тогава в противен случай-невинен , колкот и да не ви се иска.
Най-отгоре
das
Fri Jul 09 2010, 15:25
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
k3ngur0 написа ...

ХАХАХАХАХА дани кога стана толкова колтурен? Нека да дам аз воте дали съм хакер, защото главните няма се расправят с такива като теб
Ето даже дадох и ето какъв е резултата, а като дадох за теб резултата беше положителен




човек , тея вотове мислиш ли че някой ги гледа ... ако пуснеш за мен вот , резултата ще бъде ДА , но не съм ... а тук в твоя вот гледам на снимката даже и мазнене има xD
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System