Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / Търся си правата - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Търся си правата
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Battleman
Tue Aug 31 2010, 17:39

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Симеончо да бъде банкофигнат за 4 дена.
Най-отгоре
SimeonRuschev
Thu Sep 09 2010, 19:57
Регистриран потребител #4066
Регистриран: Thu Jul 01 2010, 18:21
съобщения: 10
правили сте тройки и тук ще го кажа симо сиг не си вижда пишлето , а разправя за тройки а ти невроZен пак gag-ваш беZ причина и не които требва , а които нетрябва пълен клоун !
link

[ Редактирано Fri Aug 20 2010, 08:17PM ]


тицц ли какъв си не ме грее пич а тфа че сам казал че сме праили тройка с главния и станахме админи .... ха! и тфа е нещо сериозно ли и защо подяволите тряя някой да обръща внимание на такива глупости не че е нормално да говори човек така че е спал с главния хахахаха. Но кфо толква сам казал избило ме е на лигавене казал сам го няма да мия крака и да пия водата сега. Както повечето правят и само да добавя че сте ми смешни 50% от регистрираните в сайта деца като почвате да се набивате на очи в сайта за да ви забележат админите да мислите по 10 минути един пост как би изглеждал по достоверен и да си мислите че като някой бил на кеф от тях и се засмял ще ви вдигне правата или ще ви даде права.... Аз единствено се оплаках от едно смсче и то с право и предложих нещо в форума това беше и тфа че соак ме е направил админ е не щото сам се четкал ами щото не гагвам киквам и банвам без причина а тфа че не са ми мн правата и че немога да сменям мап да ми се смеете в чата и да ми се празните пред погледа хич не ми дреме няя лижа гъзове като вас направо сте ми смешни маняци некфи а и тицц аре човек не казваи дали си виждам или невиждам хуя че така само ми става смешно.Аз не се обиждам чесно казано не ми дреме кфо бил казал някой си през кура ми и отзаде.... аре вече ми писна се разправям с такива като вас и в играта и в сайта аре тоя каде е безгрешен първи да хвърли камака и да ми махне правата както и на неврозен него пак момчето няя кфо да му кажете супер стриктен е. аре няма кфо да пиша повече да се тровя тука мазнете се и се уплакваите от хората за своя изгота пак живи и здрави да сме
Най-отгоре
HeBPo3eH!
Thu Sep 09 2010, 21:21
Гост
+1 Русчев си го каза аз за сега съм без коментар

п.п. Абе на вас Админ да ви направи забелешка и да ви гаг-не идвате да ревете във форума .. Какво е това чудо?? Вече главните да си решават ние няма да им се месим и както казах напълно съм съгласен със Симеон..
п.п.2 Както се казва : Човек каквото прави , за себе си го прави .. Айде със здраве пък каквото ще става да става

[ Редактирано Thu Sep 09 2010, 21:27 ]
Най-отгоре
Stre3t`cLuB |*{S}tEfO
Thu Sep 09 2010, 23:58
Stefo
Регистриран потребител #1926
Регистриран: Sun Jul 26 2009, 16:14
Град: BurGas
съобщения: 164
SimeonRuschev написа ...

правили сте тройки и тук ще го кажа симо сиг не си вижда пишлето , а разправя за тройки а ти невроZен пак gag-ваш беZ причина и не които требва , а които нетрябва пълен клоун !
link

[ Редактирано Fri Aug 20 2010, 08:17PM ]


тицц ли какъв си не ме грее пич а тфа че сам казал че сме праили тройка с главния и станахме админи .... ха! и тфа е нещо сериозно ли и защо подяволите тряя някой да обръща внимание на такива глупости не че е нормално да говори човек така че е спал с главния хахахаха. Но кфо толква сам казал избило ме е на лигавене казал сам го няма да мия крака и да пия водата сега. Както повечето правят и само да добавя че сте ми смешни 50% от регистрираните в сайта деца като почвате да се набивате на очи в сайта за да ви забележат админите да мислите по 10 минути един пост как би изглеждал по достоверен и да си мислите че като някой бил на кеф от тях и се засмял ще ви вдигне правата или ще ви даде права.... Аз единствено се оплаках от едно смсче и то с право и предложих нещо в форума това беше и тфа че соак ме е направил админ е не щото сам се четкал ами щото не гагвам киквам и банвам без причина а тфа че не са ми мн правата и че немога да сменям мап да ми се смеете в чата и да ми се празните пред погледа хич не ми дреме няя лижа гъзове като вас направо сте ми смешни маняци некфи а и тицц аре човек не казваи дали си виждам или невиждам хуя че така само ми става смешно.Аз не се обиждам чесно казано не ми дреме кфо бил казал някой си през кура ми и отзаде.... аре вече ми писна се разправям с такива като вас и в играта и в сайта аре тоя каде е безгрешен първи да хвърли камака и да ми махне правата както и на неврозен него пак момчето няя кфо да му кажете супер стриктен е. аре няма кфо да пиша повече да се тровя тука мазнете се и се уплакваите от хората за своя изгота пак живи и здрави да сме



Като не ти харесва сървъра, админите, играчите и техните години хич няма да ревем за вас.. Знаеш ли колко ни трябват такива кота вас бебешоци които вчера се научили да сричат и не са прочели правилата
Пратили по 1 смс и вече се имат за велики ..


HeBPo3eH! написа ...

+1 Русчев си го каза аз за сега съм без коментар

п.п. Абе на вас Админ да ви направи забелешка и да ви гаг-не идвате да ревете във форума .. Какво е това чудо?? Вече главните да си решават ние няма да им се месим и както казах напълно съм съгласен със Симеон..
п.п.2 Както се казва : Човек каквото прави , за себе си го прави .. Айде със здраве пък каквото ще става да става


За това хората са направили форума
ЗА проплеми, недоразумения ..

[ Редактирано Fri Sep 10 2010, 00:07 ]
Най-отгоре
SimeonRuschev
Sun Sep 12 2010, 11:25
Регистриран потребител #4066
Регистриран: Thu Jul 01 2010, 18:21
съобщения: 10
ела ме изпитай да видим кой срича и не ми говори формите за кфо били от 12 години играя цс още като беше 1.4 градски сервери на доставчици така че не ми говори кое не ми харесва и кое ми харесва аз сам казал квото мисля а такива безмислени коментари направо за кошчето !
Най-отгоре
Stre3t`cLuB |*{S}tEfO
Sun Sep 12 2010, 17:47
Stefo
Регистриран потребител #1926
Регистриран: Sun Jul 26 2009, 16:14
Град: BurGas
съобщения: 164
Ти можеш да си четеш което е хубаво, но и аз от 7-8 години играя цс ... и не свагаите ключ щот пак ще се отарвът ...
Нека наи- накрая някои да реши ..
Най-отгоре
JohnnyBravoo
Thu Sep 16 2010, 14:37
Гост
Stre3t`cLuB |*{S}tEfO написа ...

Ти можеш да си четеш което е хубаво, но и аз от 7-8 години играя цс ... и не свагаите ключ щот пак ще се отарвът ...
Нека наи- накрая някои да реши ..


тебе от къде да изкопаха ве разбирач ?
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System