Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / оплакване от админ Muerto ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
оплакване от админ Muerto !
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
idbanned
Tue Aug 24 2010, 12:10
Гост
off ти знаеш една дума "комплексар" и във всяко твое второ изречение я използвай вземи си обогати речника с други думи , щом смята за правилно да банва перковците от сайта и сървъра да ме банва и да се реши проблема
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 24 2010, 12:14
Гост
Е добре какво друго да ти кажа като си такъв? И в всяко твое постче го правиш...Яд те е че си такъв ли? Съвсем нормално ти говоря ти пак се правиш на тежък.. И Battleman ти говори нормално и обяснява и всичко ти се репчиш... Казах ти нещо на ЛС и стана
Най-отгоре
idbanned
Tue Aug 24 2010, 12:18
Гост
А ти какво си ? да не си по различе и ти си гаден комплексар вижте ме кой съм като имам права ай нерви са за някаква смешна игра nо comment !


[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 12:18 ]
Най-отгоре
Banned!
Tue Aug 24 2010, 12:18
Гост
Battleman написа ...

Само не разбрах какво има общо Заклан1а с Ро-Ни. Сайта и форума вървят заедно ръка за ръка със Сървърите. За бот и ботак не се гагва, правилно, но след като ти пише ЛС, където никъде не те обижда, а ти в отговор тропаш, то той е постъпил правилно. Аз такива перковци просто банвам от сайта и сървърите. Не знам защо и правите теми за Гагове, като такива неща може да се обсъдят в Сървъра.

ПП: А относно онова за KzHack-а, моля някой компетентен на тема ХнС се изкаже.


Така Баттъл е съвсем прав, както и муерто аз щях да направя същото дори щях да го банна.

П.П Баттъл понякога това дето го пише като натискаш копчетата за JUMP и др се бъгва и не показва, но Муерто познава хакерите и съм сиг, че ако е имало хак той е щял да го накаже!
П.П2 idbanned време е да ти се дърпа шалтера доказа, че не струваш и 2 стинки, урева форума за 1 ден оплака се от 2 админа и се направи за резил перд всеки в форума. Аз лично нямам какво повече да кажа тук. Смятам, че темата е за буклука, а и ти да излетиш с нея хич няма да е зле. АЙДЕ И СЪС ЗДРАВЕ!

ЕДИТ: Муерто готин аватар


[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 12:19 ]
Най-отгоре
idbanned
Tue Aug 24 2010, 12:20
Гост
Banned! написа ...

Battleman написа ...

Само не разбрах какво има общо Заклан1а с Ро-Ни. Сайта и форума вървят заедно ръка за ръка със Сървърите. За бот и ботак не се гагва, правилно, но след като ти пише ЛС, където никъде не те обижда, а ти в отговор тропаш, то той е постъпил правилно. Аз такива перковци просто банвам от сайта и сървърите. Не знам защо и правите теми за Гагове, като такива неща може да се обсъдят в Сървъра.

ПП: А относно онова за KzHack-а, моля някой компетентен на тема ХнС се изкаже.


Така Баттъл е съвсем прав, както и муерто аз щях да направя същото дори щях да го банна.

П.П Баттъл понякога това дето го пише като натискаш копчетата за JUMP и др се бъгва и не показва, но Муерто познава хакерите и съм сиг, че ако е имало хак той е щял да го накаже!
П.П2 idbanned време е да ти се дърпа шалтера доказа, че не струваш и 2 стинки, урева форума за 1 ден оплака се от 2 админа и се направи за резил перд всеки в форума. Аз лично нямам какво повече да кажа тук. Смятам, че темата е за буклука, а и ти да излетиш с нея хич няма да е зле. АЙДЕ И СЪС ЗДРАВЕ!

ЕДИТ: Муерто готин аватар



ще се оплаквам като правите мизерии , а баннед искат ли да изтегля кракнат цс и да вляза в сървъра и да ти покажа че не изписва "JUMP" като се скача със space а ?? И да видиш че не се bug-ва Шалтера скоро време ще ти го дръпнат на теб че много бакии правиш и Breath ти го каза



[ Редактирано Tue Aug 24 2010, 12:21 ]
Най-отгоре
Battleman
Tue Aug 24 2010, 12:21

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Хубаво разбирач, да ти дам права за седмица и всеки човек когото баннеш да му правиш демо, а след това да ми ги предадеш. От там ще дам на един ХнС админ, който много добре му разбира ot KzHack-ове да прецени?
Най-отгоре
idbanned
Tue Aug 24 2010, 12:22
Гост
дай да се пробваме пък ако ли не ми тегли бана и ще си ходя в ман1а ....
Най-отгоре
Battleman
Tue Aug 24 2010, 12:23

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Пиши ЛС с ник и парола.
Най-отгоре
Muerto!
Tue Aug 24 2010, 12:24
Гост
Гледай го пак се бърка в чуждите паници... Абе какво те интересува Breath и Banned! бе нали мен се опитваш да солиш. Ти какво детенце си.... подличко нагличко...
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System