Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / [анкета] PaintBall Ro-Ni във YouTube и Vbox - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] PaintBall Ro-Ni във YouTube и Vbox
Отиди на страница  1 [2] 3 4
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
kRiVaLdInIo
Sat Sep 18 2010, 20:52
Гост
Тази идея ми допада Ние в | Old WaRrIoRs | - ще правим клип
Най-отгоре
The Red Angel
Mon Sep 20 2010, 11:36
Гост
ако имате някакви въпроси кое как да направите ми пишете :]
Най-отгоре
DSGL
Mon Sep 20 2010, 17:43
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Аре аз съм ЗА!Обаче не правете безсмилени клипове от сорта на "фрагове" и тем подобни глупости.Вплетете малко история...В нета е пълно с такива клипове...Писна ми да гледам как някой прави Хед....Тей че вплете история,който разбира от 3D анимация да помогне,аз просто нямам много време в момента но по-нататък ще ударя едно рамо.Идеи искам да чувам аре давайте
Най-отгоре
NoObY* ;]
Tue Sep 21 2010, 17:26
Регистриран потребител #3685
Регистриран: Mon Apr 19 2010, 19:27
съобщения: 140
Моята идея е да има 2 вида клипове. Едните да са по идея на DSGL ! и да са като филмчета със сюжет и замисъл, които може да включват забавни моменти и т.н. По тях трябва да работят заедно няколко клана.
А другите да са с първоначалната идея на PB*_* и клиповете да показват уменията на играчите съответно уменията на клановете. И така да се получи ефекта на състезание.

Мисля общия клип на 2та клана SeLecTeD + и | Old WaRrIoRs | да е главно за реклама на Ro-Ni и на самия мод Пеинтбол.
ПРИМЕР. В началото малка част с фрагове от различни членове на 2та клана (без да се показва кой го прави или от кой клан е) и най-различни надписи между киловете като например Smart, Brave, Fast, Crazy, и др. след което втората част да се развие на някои малак мап на, който плеарите излизат от campsite ( базите на теро и контрите ) и веднага да се виждат с другите плеари. И да се развие следната сцена значи първо да се види базата на едните - там всички са се наредили в кръг и замислят своя план-след което камерата да се премести до другата база, кадето другия отбор прават същото. След което кадри как плеарите излизат и започват да се стрелят след което надпис на които пише: Be part of the Team след което този надпис да се скрие и да се появи друг гласящ: Ro-Ni Servers след което още един надпис: Visit Our Sait: cs.ro-ni.net и накрая: Play and WIN or die trying
Това е само предложение, идеята може още да се допълва. Дайте и други идеи как да стане още по интересен клипа

Най-отгоре
NightRipper
Mon Sep 27 2010, 11:22
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
Така като лидер на клан Addicted + ще кажа,че идеята ми харесва и гласувам за ДА,но понеже нямам време да се занимавам с това казвам,че ние няма да правим демота.Пък и тези които бяха в клана вече не влизат в сървъра и ми казват - "Не влизам защото започна даскало и нямам време" и останахме малко хора в клана затова пак казвам - гласувам с ДА,защото идеята ми харесва,но няма да правиме демота.

[ Редактирано Mon Sep 27 2010, 11:22 ]
Най-отгоре
Уебсайт
BreathTaker
Tue Sep 28 2010, 20:44

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
The Red Angel, айде пак, но на кирилица!
Най-отгоре
The Red Angel
Tue Sep 28 2010, 21:55
Гост
1во съжелявам просто като дам алт + Таб и то ми е сменило езика на който пиша.Иначе много ми харесва идеята на нооби страхотна е.И искам да кажа едно голямо евала на Спииди щото въпреки че няма да правят с неговият клан клип.Не си от хората който си казват: "нямам клан" или "не мога прекалено е сложно " и подминават темата без да гласуват а ти правиш точно обратното.Въпреки всичко ти гласуваш за и коментираш убеден съм че би дал някакви идеи как си представяш някой клип.Вобще който има някакви идеи как да изглежда клипа който ще правим съвместно с ОЛД-а.Всяка идея която дадете е голям + за нас защото дори и тези идеи които пурвоначално изглеждат глупави могат да доведат до някой промени и да направят идеята супер.
-За хубавите идеи се иска време да ги направиш такива
-За страхотните итеи се иска 1 секунда да се сетиш
Най-отгоре
cparty
Tue Sep 28 2010, 22:48
...
Регистриран потребител #3558
Регистриран: Tue Mar 30 2010, 19:43
съобщения: 60
само изкам да кажа нещо няма да участвам в правенето на клипа защото не ме бива в пеинбол но изкам да се постараете за качеството на видеото хубаво качество се прави с fraps и sony vegas казах ви това понеже ако клипчето е лошо няма смисал да се качва понеже ще направи лошо впечетление за съръра
Най-отгоре
The Red Angel
Wed Sep 29 2010, 09:46
Гост
Хубава забележка!Аз предпочитам цяло демо да ми пратят вместо малък отрязък направен с фрапс.Защото по принцип фрапс прави огромни клипчета по размер и въпреки това със средно качество.Но все пак ние искаме най-доброто за клипчето така че единствената резолюция на която ще се прави ще е ПОНЕ 1080 768 HD но аз мога да го дигна до 1800 1200 (подобна резолюция не я знам точно цифрите) и това да е на HD.Но наистина беше хубаво да го споменеш защото не само това клипче но и всичките клипчета на клановете е желателно поне да е на 1080 768 HD клипчетата им.Хубаво е че си се сетил за това и благодаря че ме подсети да разясня какво трябва да е качеството на клипчето.Надявам се да ни помогнеш с някоя идея как ти виждаш клипа за реклама.И не само ти всеки който се сети някаква идея относно клипа който ще служи за реклама всички ще се радваме да я сподели с нас защото всяка нова идея ще помогне на развитието ни.Пък и това че ние и ОЛД-а ще го правим не значи че другите от клановете не трябва да дават идеи.Напротив даже си мисля за следното накрая на филмчето да излезе нещо от сорта на. Специални благодарности на еди кой си и т.н. За даването и развиването на идеи.Така че наистина замислете се как виждате вие клипа който ще служи за реклама на сървара и на целият MOD . И още нещо няма идея която да не можем да реализираме. Т.е. ако си кажете: Неее това е прекалено сложно ... БЪРКАТЕ защото ние сме 15-16 4овека и ще намерим начин да направим и най-трудните ефекти. Пък и ние изтискваме максималното от най-добрите безплатни програмки :Д а що се отнася до Адобе афтер ефект бъдете сигорни че ефектите ще са на ниво.Ако трябва дори само за един различен ефект да инсталираме друга програма бъдете сигорни че ще го направим. А и всички ще го направим това клипче с много хъс защото малко или много Сърварите на Ро-Ни са част от нас.Всички сме прекарали не само 1 или 2 безсънни нощи.Аз лично знам за половината хора че са посветили много време в тези сървари защото те са най-добрите пък и за нас ще е удоволствие един ден да си кажем че сме помогнали на специално ПБ сървара и на МОД-а да бъдат популяризирани.

[ Редактирано Wed Sep 29 2010, 10:03 ]
Най-отгоре
M&M
Fri Oct 01 2010, 02:20
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
Вси4ко ок ама са дето исакте супер високо качество незнам си кво да се скрива името на играчите специално обезсмиля сичко и е допълнително играчка наи вече тва означава че на всяка снимка която е направило след като напишеш в конзола starmovie 30 fps иа з на сяка снимка да зацапвам името нема да стане !!!A относно качеството за HDтрябва да го напрайм сапунка като серял едно 30 секундно клипче ми го прави 40-50 мб и не е HD със сонивегас 6 а и нямя плъгини за нея който има да даде или да кажйе от каде да си дръпна че аз търсих и ненамерих а относно програмата адобе Аффтер Ефектс съмс сус малко по стара версия но тя ми е сложна немога да зацепа как с еслага ефекта докато на сони вегас ненан ЯГОДи .Ред през деня удари едно рамо по скайп да се чуем да ми разясниш някой работи за афтер ефект програмата са разучажам една програма Uleed 3D studo .
В момента разучавам програми давам един линк клипчео е 20 сек качих го е така да вида кво ще кайат някой хора да дадат идеи за по добар варянт на правне на клипче и тн .давам линка
link

[ Редактирано Fri Oct 01 2010, 02:22 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3 4  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System