Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Помощ / Прочети преди да пишеш! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Помощ
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Прочети преди да пишеш!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
sAw
Fri Oct 08 2010, 22:55
Регистриран потребител #3555
Регистриран: Tue Mar 30 2010, 09:18
съобщения: 11
Имам ли шанс да ми бадат варнати правата!!!
Най-отгоре
Muerto!
Fri Oct 08 2010, 23:18
Гост
Незнам за правата ама може да ти се шляпне един бан. Щом са ти ги махнали значи има за какво. Какво питаш?? Според мен няма да имаш права (отново) а просто главния ще заключи темата
Най-отгоре
DSGL
Fri Oct 08 2010, 23:48
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
хахах ;ддд Муерто бързаш...Saw имаше недоразумение заради които правата му бяха отнети И лично обещах спецялно за него да говоря да му ги върнат,но той бърза.Тей че Митев,Соак,Батъл...Върнете правата на Saw,найстина останаха малко кадърни админи в класика...На всичко отгоре днеска си напраех експеримент да вляза с друг ник...Никой не си мръдна пръста при положение че имашее 1000 ругатни,само chocho взе инициатива...За което го поздравявам...А другите имам чуството че тея права са за красота...Полвината не ги заслужавате...Или се вземайте в ръце или по-добре си ги върнете...Значи аз мога да влизам си губя играта всеки път,а вие не можете така ли?Ще направя демо да видите разликата когато аз съм вътре и когато повечето от колегите са там...ПОВТАРЯМ ПРАВАТА ВИ НЕ СА ЗА КРАСОТА!!ГАГВАЙТЕ...Вътре е някав свинарник...Обиди псувни не става игра заяждане...Ня се карам на всеки по-отделно...Така че saw ще тряя на сървара беше кадърен админ...Слава богу че има още от старите админи поне знаят да си вършат работата.
Най-отгоре
doob
Fri Oct 08 2010, 23:54
Регистриран потребител #2173
Регистриран: Sun Aug 30 2009, 16:00
съобщения: 466
M незнам , но и чочо съм го виждал да не реагира на псувни.. чак като му напиша десет съобщение с капс на админ чата вика "кфо?" ;х ..
Най-отгоре
MMG
Sat Oct 09 2010, 00:01
Striker
Регистриран потребител #4291
Регистриран: Tue Aug 03 2010, 21:22
Град:
съобщения: 102
Xaxaxaxaxaxaxa. Сървъра е разпад аз като гледам .. То смс админите си псуват и не обръщат внимание на другите които псуват или пък другата крайност... Админи които чак се надпреварват да гагнат псувач или спамер и са злобни, гагват за 1 ден :X .. Но ще ви дам пример ... Този bond, james bond си псува в класика и псува всички които го убият и говори против сървъра... Ама и аз не ви разбирам админи повечето хора в сървъра си цъкат след тежкия ден да прострелят да си го изкарат и като ги убие гадния кашон и им изпушва... кво гагвате.. А тея обеснения че имало малки деца.. Ами чесно казано и малките деца псуват не е рано и те да научат за реалността. КВО КРИЕТЕ ТЕЗИ ДУМИ ТОВА Е НАЧИНА ЧОВЕК ДА СИ ИЗКАРА НЕРВИТЕ xD.. Относно това за sAw гледал съм го справедлив и добър админ защо сте му взели правата?!
Най-отгоре
Уебсайт
Muerto!
Sat Oct 09 2010, 00:47
Гост
DSGL ! написа ...

хахах ;ддд Муерто бързаш...Saw имаше недоразумение заради които правата му бяха отнети И лично обещах спецялно за него да говоря да му ги върнат,но той бърза.Тей че Митев,Соак,Батъл...Върнете правата на Saw,найстина останаха малко кадърни админи в класика...На всичко отгоре днеска си напраех експеримент да вляза с друг ник...Никой не си мръдна пръста при положение че имашее 1000 ругатни,само chocho взе инициатива...За което го поздравявам...А другите имам чуството че тея права са за красота...Полвината не ги заслужавате...Или се вземайте в ръце или по-добре си ги върнете...Значи аз мога да влизам си губя играта всеки път,а вие не можете така ли?Ще направя демо да видите разликата когато аз съм вътре и когато повечето от колегите са там...ПОВТАРЯМ ПРАВАТА ВИ НЕ СА ЗА КРАСОТА!!ГАГВАЙТЕ...Вътре е някав свинарник...Обиди псувни не става игра заяждане...Ня се карам на всеки по-отделно...Така че saw ще тряя на сървара беше кадърен админ...Слава богу че има още от старите админи поне знаят да си вършат работата.

Прав си! Избързах и за това съжалявам. Щом момчето е кадърно съм + за това да му се върнат правата!
Най-отгоре
gOg
Sat Oct 09 2010, 01:27
Гост
Оффф я всички които не знаят за кво става дума да замълчат.....!!!!!sAw направи консултация с брат си...!!!!Така ще е по лесно брадчед....!!!
Най-отгоре
ArChAnGeL
Sat Oct 09 2010, 07:28
ArChAnGeLL
Регистриран потребител #95
Регистриран: Sat Dec 22 2007, 16:20
съобщения: 226
този експеримент и аз съм го правел дори и с админскя ник съм си играл и никой не отрегира при псувня.
а това кадето гОг го написа за консултацията не е лоша идея
Най-отгоре
Battleman
Sat Oct 09 2010, 11:10

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
sAw, ти никога не си имал права. Брат ти имаше по IP, но ти не. От теб файда абсолютно никаква. Права няма да имаш. Относно гагове и т.н., Скоро май пак ще ме карат да махам права за лошо администриране. 4-5 ще излетят всички ще се стресне после.
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System