Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / сложете blind в тоя сервер - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
сложете blind в тоя сервер
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
PsIx0
Mon Oct 25 2010, 21:48
Гост
в смисал по голямата част от хакеристите няма да ги има
Най-отгоре
kotvata
Mon Oct 25 2010, 22:01
Гост
напълно възможно
Най-отгоре
das
Mon Oct 25 2010, 23:00
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
kotvata написа ...

едвали ще се изчисти но нама да има такива с статс 30 от 0
давам "das" за пример а ще са мн зле



благодаря за примера ...

по скоро ще е по добре да влизат кадърни админи , не някакви смс-чета които се "паникьосват" като влезне хакер , за по горе за кадърните , да не е някой като *Fury* ако не му греша ника

[ Редактирано Mon Oct 25 2010, 23:24 ]
Най-отгоре
Ivcho91
Mon Oct 25 2010, 23:06
Ivcho91
Регистриран потребител #4049
Регистриран: Mon Jun 28 2010, 23:55
Град: Някъде w ИтаlY
съобщения: 106
Battleman написа ...

Блайнд плъгина не е за да се попре1и някойда играе с Уал. Ти можеш да играеш с Уал и с него, стига да е изключен No-flash хака (Флашът не те хваща). Така че Blind плъгина е за да се хващат играчи с No-flash, не за Уал, макар че Но-флаш върви заедно с Уал де, ама по досетливите изключват No-flash.

Разбира се,обаче ако се съмняваш в някой че е хак,слагаш му блинда и ако килва е хак,ако не килва не е..Затова е най-добре да се сложи,само че и СМС АДМИНИТЕ да имат право да го слагат
Най-отгоре
Battleman
Tue Oct 26 2010, 12:36

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Вижте сега, ако не можеш да хванеш някого от "недосетливите", то разбирам какви са ви уменията. "Недосетливите" са толкова явни, че няма на къде вече. За "напредналите" няма да коментирам, сами разбирате колко време трябва да се гледат...
Най-отгоре
I'm Perfection!
Tue Oct 26 2010, 13:16
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Аз имам СМС права там aма влизам рядко вече.

[ Редактирано Tue Oct 26 2010, 13:51 ]
Най-отгоре
NightRipper
Tue Oct 26 2010, 14:24
Yes, you are banned!
Регистриран потребител #4438
Регистриран: Fri Aug 27 2010, 16:43
съобщения: 411
kotvata написа ...

ок ще ги киквам ама нали на секи трябва да правя демо , че ако се оплачее и аз несам направил демо кво става ша ми земат правата а ако наприметно аз правя на ден по 6-7 демота на такива играчи харда ми нее 700GB по добрее щее ако сложат блинд направо преди да го блиндна само му бускам демо блиндвам го и ако е хацк го качвам в саита и туркам демото .Щеее супер ако сложат блин тъкмо няма да седа пред компа 20 мин да го гледам хак ли или не а с блинда кво немал ида е подобре блинд и ак опродължава кик и така нема да чекам аз сумасия време

Виж сега значи кикваш ги и ако после влязат отново СЪС ХАК тогава им направи демо и го качи във форума.

Аз като съм играл в други сървъри и е имало хакери правя демото и след като е готово за 2 минути е в сайта заедно със ИП даже си оставям цс-а минимизиран,защото става изключително бързо.А за харда - моя е 40ГБ и след като кача даденото демо в сайта аз го трия и нямам проблеми с харда.

Надявам се да съм помогнал
Най-отгоре
Уебсайт
Banned!
Tue Oct 26 2010, 14:38
Гост
DeathLess написа ...

kotvata написа ...

ок ще ги киквам ама нали на секи трябва да правя демо , че ако се оплачее и аз несам направил демо кво става ша ми земат правата а ако наприметно аз правя на ден по 6-7 демота на такива играчи харда ми нее 700GB по добрее щее ако сложат блинд направо преди да го блиндна само му бускам демо блиндвам го и ако е хацк го качвам в саита и туркам демото .Щеее супер ако сложат блин тъкмо няма да седа пред компа 20 мин да го гледам хак ли или не а с блинда кво немал ида е подобре блинд и ако продължава кик и така нема да чекам аз сумасия време

Виж сега значи кикваш ги и ако после влязат отново СЪС ХАК тогава им направи демо и го качи във форума.

Аз като съм играл в други сървъри и е имало хакери правя демото и след като е готово за 2 минути е в сайта заедно със ИП даже си оставям цс-а минимизиран,защото става изключително бързо.А за харда - моя е 40ГБ и след като кача даденото демо в сайта аз го трия и нямам проблеми с харда.

Надявам се да съм помогнал



К'ви са тия филми дето ги вкарвате?! Действа се по следния начин:
1. Ако играча те съмнява отиваш спектейт и го гледаш.
2. НЯМА НУЖДА ДА СЕ ПРАВИ НИКАКВО ДЕМО ОТ СТРАНА НА АДМИНА, НАЛИ ЗА ТОВА Е СЛОЖЕН ПЛЪГИНА ЗА АВТОМАТИЧНО ЗАПИСВАНЕ НА ДЕМО?
3. Ако имате съмнения след гледането, но все още не сте напълно сигурни има функция spechide, пускате си я и така няма да му показв, че го гледате следователно ще си играе с хака.
4. Слагате бана, обясних, като на ....

Какви са тия глупости блиндове и проче, Батълмен ви обясни 3 пъти, как стоят нещата, но не вие си занете вашето, поне като ще ги ръсите такива бисери, понаучете за какво става въпрос преди да напишете темата! Надявам се съм бил полезен.


[ Редактирано Tue Oct 26 2010, 14:40 ]
Най-отгоре
das
Tue Oct 26 2010, 18:36
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
Banned! написа ...

DeathLess написа ...

kotvata написа ...

ок ще ги киквам ама нали на секи трябва да правя демо , че ако се оплачее и аз несам направил демо кво става ша ми земат правата а ако наприметно аз правя на ден по 6-7 демота на такива играчи харда ми нее 700GB по добрее щее ако сложат блинд направо преди да го блиндна само му бускам демо блиндвам го и ако е хацк го качвам в саита и туркам демото .Щеее супер ако сложат блин тъкмо няма да седа пред компа 20 мин да го гледам хак ли или не а с блинда кво немал ида е подобре блинд и ако продължава кик и така нема да чекам аз сумасия време

Виж сега значи кикваш ги и ако после влязат отново СЪС ХАК тогава им направи демо и го качи във форума.

Аз като съм играл в други сървъри и е имало хакери правя демото и след като е готово за 2 минути е в сайта заедно със ИП даже си оставям цс-а минимизиран,защото става изключително бързо.А за харда - моя е 40ГБ и след като кача даденото демо в сайта аз го трия и нямам проблеми с харда.

Надявам се да съм помогнал



К'ви са тия филми дето ги вкарвате?! Действа се по следния начин:
1. Ако играча те съмнява отиваш спектейт и го гледаш.
2. НЯМА НУЖДА ДА СЕ ПРАВИ НИКАКВО ДЕМО ОТ СТРАНА НА АДМИНА, НАЛИ ЗА ТОВА Е СЛОЖЕН ПЛЪГИНА ЗА АВТОМАТИЧНО ЗАПИСВАНЕ НА ДЕМО?
3. Ако имате съмнения след гледането, но все още не сте напълно сигурни има функция spechide, пускате си я и така няма да му показв, че го гледате следователно ще си играе с хака.
4. Слагате бана, обясних, като на ....

Какви са тия глупости блиндове и проче, Батълмен ви обясни 3 пъти, как стоят нещата, но не вие си занете вашето, поне като ще ги ръсите такива бисери, понаучете за какво става въпрос преди да напишете темата! Надявам се съм бил полезен.



Banned за автоматично записване се знае ... нали си го изписва във сървъра , вярно има такива които и не гледат ...
Да но котвата е смс ? как да банне ? трябва да врътне демо и да го качи, не директно да го кикне и играча да влезне пак и да се ресне демото което се записва автоматично
Говори ви за blind-a нарочно , тъй като във този мод може да цепнеш на късмет някой или пък да си със wall-a и да се правиш на ударен че не го виждаш да му лепне blind и да види какво ще прави .
п.п. вярно че пък някой път blind-a се бъгва , т.е. не го хваща играча
п.п.2 В този мод , АДМИН не съм виждал от месеци ...

zyl4o , 1/1000 , махни две нулички


[ Редактирано Tue Oct 26 2010, 18:49 ]
Най-отгоре
zyl4o
Tue Oct 26 2010, 18:45
Zyl4o
Регистриран потребител #3770
Регистриран: Sat May 08 2010, 11:31
съобщения: 4
Абе вие тапи ли сте или на такива са правите е. Вище добре кво си е играл Battleman да напише 100 пати. Блинда не фаща wall хака. Ако оцелиш някои шанса е 1/1000. За каф чеп ви е тоя plugin
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System