Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek / amphetamine некомпетентен админ ... - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Hide`n`Seek
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
amphetamine некомпетентен админ ...
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
PsIx0
Tue Dec 28 2010, 10:31
Гост
както виждате на снимките ... тои не знае какво прави .... снощи към 1-2 сървара беше фулл като никога ... и тоя доиде почна да гагва на порaзия .. да заплашва .. И да псува


сега чакаме прочутата реплика ...






[ Редактирано Tue Dec 28 2010, 15:35 ]
Най-отгоре
Pslx0
Tue Dec 28 2010, 10:46
Регистриран потребител #4621
Регистриран: Sun Dec 26 2010, 20:57
съобщения: 8
аз също съм го виждал да псува и да се даржи некоректно с останалите играчи ... уж админите трябва да сме за пример а тои преминава всички граници !
Най-отгоре
Life is GooD
Tue Dec 28 2010, 11:06
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
аз бях в сървара снощи ... наистина имаше много хора .. и тоя гагна половината ... гагваше всеки които го пита защо е гагнал предния .. slayvashe без причина ... и накрая започна да псува ...
Най-отгоре
Muerto!
Tue Dec 28 2010, 12:18
Гост
Аз предотвратих още един спор с "това нещо". Пишат ми 2-ма човека по скайп "влизай че не спира да ме слайва" "гагва целия сървър". Влизам аз да видя кой е толкова "тежък" и кой да видя амфетко и още някакъв "nobody" или нещо от сорта. Викам що слайвате гагвате... Е той е хак. Викам виж са не е хак и спри да слайваш. Той вика как може да го подкрепяш тоя хакер(говорим за мой приятел който не е хак!). Казах му: даваш демото във форума и ако е хак махат ми правата и ме банват от всякъде, но ако не е теб те банвам отвсякъде. Той вика не не съм навит. И повече нямаше разправии.. След 1 минута почнаха "лошите истории": аз само да те видя тебе някъде..... и лефтнах МАХАЙТЕ МУ ПРАВАТА!!!!
Най-отгоре
PsIx0
Tue Dec 28 2010, 14:51
Гост
...............
Най-отгоре
aboutme
Tue Dec 28 2010, 16:07
Гост
ей психо откога си станал за пример kzh lam , би трябвало да му се махнат правата , но ще видим какво ще кажат главните ...
Най-отгоре
PsIx0
Tue Dec 28 2010, 19:26
Гост
aboutme ... опитвам се
Най-отгоре
Battleman
Tue Dec 28 2010, 19:47

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Правата са му отнети...
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System