Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Банове, крадене на никове, бан на ник ! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Банове, крадене на никове, бан на ник !
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
BreathTaker
Sat Mar 12 2011, 21:35

Регистриран потребител #1415
Регистриран: Thu Apr 09 2009, 11:22
съобщения: 1529
SPETSNAZ написа ...

аз имам сложен бан а в конзолата ми пише съвсем друг ник с който аз никога не съм играл накакъв си By. аз никога не съм играл с такъв ник. винаги играя със [SpeTsNaZ]

Пиши на skype supportа(cs.ro_ni.net) да видим какъв ти е проблема.
Най-отгоре
Assassia
Fri Aug 05 2011, 16:20
Assassia
Регистриран потребител #5227
Регистриран: Fri Aug 05 2011, 16:13
съобщения: 3

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 32
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin D a N g E r
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Silver Gun
[AMXBANS] Reason : ' Predi sas SPEED sega s WALL '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ link
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 95.42.239.75 '
[AMXBANS] ===============================================
ex_interp forced up to 16 msec
Kicked : You are BANNED. Check

Аз какво съм крива за това, че хората играят с динамично ип с хак... та ме пусна с баннато ип банвайте им никовете
Най-отгоре
PaRaNoIkA
Fri Aug 05 2011, 16:48
Регистриран потребител #4573
Регистриран: Wed Sep 15 2010, 17:52
съобщения: 22
е пробваи пак да влезнеш понеже някои път има бъг и така ти показва,ако не дай последното ти демо ,за да може някои по главен да погледне поста ти и да отговори



е както каза Hurr1canE- е добре за никовете щом ще се спират смс админите , нещо може да се остави само рег на ник и евентуално запазен слот

[ Редактирано Fri Aug 05 2011, 17:24 ]
Най-отгоре
ZFPuhi
Fri Aug 05 2011, 19:29
Banica 4 all ! ! !
Регистриран потребител #3726
Регистриран: Tue Apr 27 2010, 17:25
Град: В Баничарницата
съобщения: 304
Значи казвам лично свое мнение, аз когато баннах Gagged 2-рият път за 3 дена, след ден го засичам в сървъра и играе (т.е. няма бан на никът ако по някакъв друг начин се слага моля някой колега да ме открехне) и му сложих конфиг и повече не го видях. Мисълта ми е че не всеки бан е по Ник, също така лесно става да се види ИП-то на човекът влиза се в бан листата намира се човека и там пише ип-то от което е баннат след което се влиза в Psystats (Само Дето ГО РЕСНАХА... Което е ПРОБЛЕМ) и се гледа от къде са му конекцийте *обикновенно гледам най-многото и то само за War3 и ще се разбере кой му е играл с ника дали той или друг.
Най-отгоре
Уебсайт
Assassia
Fri Aug 05 2011, 21:09
Assassia
Регистриран потребител #5227
Регистриран: Fri Aug 05 2011, 16:13
съобщения: 3
Е то, че аз не съм играла, не съм, ама съм на БТК и ми се наложи да си рестартна модема, защото от време на време се сбъгясва и не ми дава да отварям страници. Явно като съм го рестартирала и ме е пуснало с ИП-то на този дето сте го баннали и аз неможех да вляза без рестарт... Което на мен не ми е никак удобно, защото още 5 компютъра ползват моя модем и немога по всяко време да го рестартирам! Демо нямам, не съм си правила и не вярвам някой, някога да ми е правил (такова съм ламе, че никой няма да се осъмни, че съм хак) ))
Най-отгоре
Spawnish
Fri Aug 05 2011, 22:43
Spawn
Регистриран потребител #4643
Регистриран: Sun Feb 27 2011, 21:44
Град: Димитровград
съобщения: 195
този път както и аз ползвам виваком и му знам за буговете съм съгласен с него и не лъже според мен тряя да му се махне бана
Най-отгоре
Assassia
Sat Aug 06 2011, 08:24
Assassia
Регистриран потребител #5227
Регистриран: Fri Aug 05 2011, 16:13
съобщения: 3
"този път както и аз ползвам виваком и му знам за буговете съм съгласен с него и не лъже според мен тряя да му се махне бана"

Аз си го махнах. Всички знаем, че като се рестартира рутера(модема), ипто на компютъра се сменя. Проблема е, че има хора на които не им е удобно да го рестартират постоянно, заради някакви си лапета дето са се лигавили с хакове. Трябва да се измисли някой по удачен начин за банване. Не съм много наясно с админските работи, може пък да няма такъв начин!
Най-отгоре
NyanNyanCat
Tue Aug 30 2011, 02:20
Регистриран потребител #5327
Регистриран: Thu Aug 25 2011, 18:51
съобщения: 2
Не съм много сигурен дали е правилната тема, преместете ако трябва ама днеска някой влезе със на syNTH ника, Shar доиде и го оправи ама ето снимка на ип то и 1 минутка демо от моя гледна точка толкоз можах да хвана само
Най-отгоре
l0r
Wed Aug 31 2011, 02:29

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Наистина е хак но не съм аз, и няма да си препиша услугите на друг, явно тогава не съм бил вътре, но все пак мерси за ИПто ще бъде наказан.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System