Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Проблеми със гаговете.. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Проблеми със гаговете..
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
gOg
Sun Apr 17 2011, 23:59
Гост
agrszgwagwa написа ...

Гага не се бъгва, това са глупави управдания.

Айде беееее........!!!Сигурен ли си??????Аре моля ви се изказвайте се подготвени.....!!!
Най-отгоре
DSGL
Mon Apr 18 2011, 00:45
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Ок, поставяме въпроса през призмата на играчите, става напечено става игра, някой ви убива, изнервя, или куп други дразнещи неща. Вие реагирате ефектирани и обиждате...Следователно слагаме гаг, минава малко време провинявате се 2ри път, хоп пак, накрая вече админа започва на всяка ваша обида да слага гаг за по-дълго време...Накрая идвате и се оплаквате защо за една малка дума получавате такъв дълъг гаг, има хора които се набиват на очи и винаги когато сгрешат се наказват за по-дълго, така че това е обяснението от страната на админите, затова съответно получавате дългите гагове...

Сега ще обясня защо не се прави тема за гаг. Когато се направи тема срещу някой админ, следователно е обвинен в нарушение на правата, по тази логика трябва да се отнемат права, но гаг-а е малко провинение, смисъл не се равнява на бан, така че едва ли права ще бъдат отнети освен ако не е постоянен и несправедлив. Така приемаме че правите тема за някой админ, влизаме и четем че има тема срещу него, на всички нас не ние е приятно да топят наш колега за нещо толкова малко, затова почваме да ви гоним...След това следват само проблеми за вас...Защото ако си срещу всички нямаш шанс, ясно ви е че мнозинството винаги печели, друго много важно е че наистина някой админ ако поставя гагове на лична основа е наказуемо, но предполагам че много хора от колегите слязоха на земята и разбраха че по всяко време могат да останат без права. Казвам ви го в "прав текст", ако наистина много от вас не искат да изхвърчат от този сървър нека да спрат такива теми, освен ако въпросният админ наiстина гагва на лична основа, останалото е просто човешка грешка, не забравяйте ние не сме "CS-Ro-Ni-Detector". Ние сме хора като вас и правим грешки, спестете още една грешка като следващия път пропуснете да направите безсмислена тема.
Най-отгоре
[ATA]DobeCa
Mon Apr 18 2011, 02:58
Регистриран потребител #4678
Регистриран: Mon Apr 11 2011, 17:12
съобщения: 23
Еми гог , аз съм си баш на стола , на никакъв косъм несъм, няма нужда от заплахи :Д безсмислено е , апък и поне пиши по темата , аз това правя.Както каза и DSGL , че тия дето гагват и заплашват с бан и в последствие банват, и т.н. на лична основа не са прави...и незнам по какъв друг начин освен с тема във форума , може да се направи нещо по въпроса
Най-отгоре
- fu*k yourself[*]
Mon Apr 18 2011, 10:35
Регистриран потребител #3588
Регистриран: Sun Apr 04 2010, 13:11
съобщения: 19
gOg написа ...

- fu*k yourself[* написа ...
]
Хора, разбрах от друга тема, че за гаг не се прави тема, но някой админи направо се уливат с гаговете, и повечето са СМС-ъри.. За думата "бот" аз бях гагнат за 1 ден, няма да кажа кой беше админа.. Един друг админ го направи на 20 и кусур минути, но той пак го смени на 1 ден.. Един път бях гагнат за думата "глупак" за 24 мисля минути.. Е хора верно, че понякога много псувам и си заслужавам гаговете за по 1 ден, но някой направо прекаляват.. Един ми пише: "Ей тъпак, спри да чакалиш" и бе гагнат за 1 ден.. Те някой ден, ще ме гагнат и ако си кажа името.. Надявам се да се направи нещо по въпроса.


Значи сам си каза че псуваш много и заслужаваш гаг за 1 ден!!!Незнам що си мислите че вие сте много хубави???Ти може днес 10000 пъти да влезнеш и да изпсуваш,кво всеки път ли трябва да ти слага гаг за 7мин???Ми естествено че като е системно получаваш за 1ден!Добец ти не виждам изобщо кво коментираш като самия ти си на косъм!
Темата ти е излишна в случая понеже сам си признаваш че си псуваш!


Не съм казал, че за всяка псувня трябва да имам гаг за 7 минути.. Вече не псувам, използвам само думите тъпак, глупак и такива, но може ли за думата "бот" за 1 ден да ме гагнат или както споменах онзи за "тъпак" също за един ден.. И този coca1ne мисля, че е, ме гагна за 1 ден, защото съм използвал онова за докладване за хакери (say_team @ и нещо от сорта дето е) а аз въобще не го бях ползвал.. Един път, пак този админ, ме гагна, защото на един му казах нещо не толкова обидно, след като ме напсува на майка, а той изобщо не получи гаг.. Явно, ще се наложи вече при всяко писане да имам гагове.
Най-отгоре
CHe!
Mon Apr 18 2011, 11:39
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Всичките играчи сте невинни, а админите винаги сме виновни. Не стига че помагаме на майките и бащите ви, опитвайки се да ви възпитаме, ами и се оплаквате! Някой да слага ключа и да се свършва ...
Най-отгоре
DSGL
Mon Apr 18 2011, 16:49
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Мисля че се изчерпахме правят се теми за гаг, само на лична основа и то при положение че е редовно! Всички други теми ще бъдат заключвани, лек ден.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System