Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Paintball / бъг на мап - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Paintball
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
бъг на мап
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Leon-X
Thu Aug 04 2011, 19:59
Регистриран потребител #5010
Регистриран: Sat Jun 18 2011, 16:07
съобщения: 5
На pb_arenabrazil също има един бъг за терористите. Когато започва рундът един от играчите е заклещен до лявата част на прикритието в левия ъгъл. Много ме дразни това, защото когато започне играта винаги натискам десен бутон, за да се придвижа по-бързо до стълбата, но като видя, че играчът ми не мърда и се вбесявам. Мисля, че това може да се оправи лесно, само с преместването на respawn точката малко по-назад от укреплението. Благодаря предварително.
Най-отгоре
evil3nemy
Thu Aug 04 2011, 22:05
| Old WaRrIoRS | - Ev!L En3mY
Регистриран потребител #4915
Регистриран: Sat May 28 2011, 14:12
Град: Монтана
съобщения: 115
| Old WaRrIoRS | - Leon-X написа ...

На pb_arenabrazil също има един бъг за терористите. Когато започва рундът един от играчите е заклещен до лявата част на прикритието в левия ъгъл. Много ме дразни това, защото когато започне играта винаги натискам десен бутон, за да се придвижа по-бързо до стълбата, но като видя, че играчът ми не мърда и се вбесявам. Мисля, че това може да се оправи лесно, само с преместването на respawn точката малко по-назад от укреплението. Благодаря предварително.



И аз съм го виждал този проблем,но не казах защото не ми се струва много важен .
Най-отгоре
Leon-X
Thu Aug 04 2011, 23:30
Регистриран потребител #5010
Регистриран: Sat Jun 18 2011, 16:07
съобщения: 5
evil3nemy написа ...

И аз съм го виждал този проблем,но не казах защото не ми се струва много важен .


Всеки бъг е важен, защото всичко трябва да е иделано в сървъра, ако администраторите искат да го поддържат на високо ниво.
Най-отгоре
evil3nemy
Fri Aug 05 2011, 10:49
| Old WaRrIoRS | - Ev!L En3mY
Регистриран потребител #4915
Регистриран: Sat May 28 2011, 14:12
Град: Монтана
съобщения: 115
Има проблем и със супер лаунчера.Като някой реши да го използва и бъде убит през това време,то супер лаунчера става като флашка и заслепява хората които са наблизо.
Най-отгоре
IrritanT
Fri Aug 05 2011, 12:51
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Това за супер лаучера, според мен, не е никакъв проблем. Най-големия проблем на сървъра е Crash-a. Моля, главните да опитат да го оправят(ако досега не са опитвали), защото това вреди изключително много на сървъра! Ще дам този пример: Вотемап-а беше махнат и сега, когато сървъра бъгяса, маповете почват отначало и много рядко се изиграват всички карти. Минават първите 3-4 мапа, бъгясва, и всичко отначало, и така няколко пъти. Понякога дори бъгва още на втория мап. Вярно е, че не всеки път е от самия сървър, а от играчите, които не знаят за това и при погрешно мятане на граната, лаучър или супер лаучър, в края на рунда, те крашват сървъра.
Това е най-важното за сървъра, другото е второстепенно. Надявам се да може да се оправи.

Но според мен тази тема се изчерпа и трябва да се заключи. По-добре, вече за всичко да пишем в тази - link

[ Редактирано Fri Aug 05 2011, 13:03 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System