Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter Strike 1.6 Ghost / Препоръчително е да се добави в сървъра!!! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter Strike 1.6 Ghost
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Препоръчително е да се добави в сървъра!!!
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
TheSentineL
Thu May 19 2011, 22:55
TheSentineL
Регистриран потребител #4836
Регистриран: Mon May 09 2011, 00:12
съобщения: 38
В -= Ro-Ni CS 1.6 Ghost MoD =- има 636 бана до момента с най-различни реасони --- повечето за заради хакери . Днес видях теми за това че имало спийд хак и "изгонил" целия сървър. За това предлагам да се добави системата за хакове която беше добавена в ГГ-то на скоро. от тогава хаковете са намалели и не всеки ден се банва за хак.
Най-отгоре
gOg
Fri May 20 2011, 00:07
Гост
Ти не осещаш ли че си правиш АНТИ-реклама с тоя спам на излишни теми!Ако искаш да привлечеш внимание не е това начина!!!Тази тема е напълно безмислено,понеже това можеше да го напишеш в 1000 други НАПРАВЕНИ теми!!!!
Най-отгоре
admin
Fri May 20 2011, 02:35

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
и двамата сте прави , записал съм си . ще погледна утре за кво иде реч !!!
Най-отгоре
trevata
Wed Jun 01 2011, 10:57
Регистриран потребител #4905
Регистриран: Thu May 26 2011, 10:42
Град: Пловдив
съобщения: 49
Абе не знам колко са ефективни тези бан системи,но лично аз съм виждал,на няколко пъти да банва невинни играчи,за по ден,2 и т.н.Това е кофти.Според мен трябва да се махнат тея системи,то ако админите не се справят,не разчитайте на тези системи.Все пак това е мое мнение,лично мое.
Най-отгоре
XxVeLkAtAxX
Wed Jun 01 2011, 11:58
XxVeLkAtAxX
Регистриран потребител #4914
Регистриран: Sat May 28 2011, 13:56
Град: Пазарджик
съобщения: 41
Аз искам тука да допълна, че специално в Гоуст мода не е задължително да си хак, за да виждаш призраците. Има лица, които ползват така наречените модели - скинове на героите. Анти-бан системата не може да го засече и съответно той вижда призраците. Това с модела не го казвам специално, за да махнете системите - напротив. Просто ако има човек, който да вижда призраците благодарение на модела, и някои админи си помислят, че е хак, не е решението да се махнат системите, защото не засичат хакери. Има и такъв вариант с модела

[ Редактирано Wed Jun 01 2011, 11:59 ]
Най-отгоре
IrritanT
Wed Jun 01 2011, 12:44
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
trevata написа ...

Абе не знам колко са ефективни тези бан системи,но лично аз съм виждал,на няколко пъти да банва невинни играчи,за по ден,2 и т.н.Това е кофти.Според мен трябва да се махнат тея системи,то ако админите не се справят,не разчитайте на тези системи.Все пак това е мое мнение,лично мое.

1. Не може админите да са 24/7 в сървъра.
2. Според мен с-мата си е доста ефективна, въпреки че не засича всички хакове пак банва доста голяма част от тях.
3. Тия приказки за "невинните играчи" банати от системата не ги разбирам. Защо мен никога не ме е засичала? Все нещо са направили за да бъдат наказани.
Най-отгоре
das
Wed Jun 01 2011, 22:09
Регистриран потребител #3829
Регистриран: Thu May 20 2010, 00:24
съобщения: 67
XxVeLkAtAxX написа ...

Аз искам тука да допълна, че специално в Гоуст мода не е задължително да си хак, за да виждаш призраците. Има лица, които ползват така наречените модели - скинове на героите. Анти-бан системата не може да го засече и съответно той вижда призраците. Това с модела не го казвам специално, за да махнете системите - напротив. Просто ако има човек, който да вижда призраците благодарение на модела, и някои админи си помислят, че е хак, не е решението да се махнат системите, защото не засичат хакери. Има и такъв вариант с модела


Човека който ме обвинява за "хак" , и ми го казва директно ... Като влезне наистина хакер , вземи му задай въпрос какъв хак си пуснал ? Не пиши такива неща , просто като те съмнява , прави демо и го дай на админ ...
За тези модели и други глупости които пишеш , ми стана ясно за "кой" става на въпрос и защо ги пишеш ...

[ Редактирано Wed Jun 01 2011, 22:09 ]
Най-отгоре
exzorsista
Wed Jun 01 2011, 22:20
Регистриран потребител #4373
Регистриран: Mon Aug 16 2010, 01:39
съобщения: 33
спорет мен е напълно безмислено се пак това е работа на админите да си я вършат добре и няма да има хакери .......

[ Редактирано Wed Jun 01 2011, 22:22 ]
Най-отгоре
XxVeLkAtAxX
Thu Jun 02 2011, 16:02
XxVeLkAtAxX
Регистриран потребител #4914
Регистриран: Sat May 28 2011, 13:56
Град: Пазарджик
съобщения: 41
Човека който ме обвинява за "хак" , и ми го казва директно ... Като влезне наистина хакер , вземи му задай въпрос какъв хак си пуснал ? Не пиши такива неща , просто като те съмнява , прави демо и го дай на админ ...
За тези модели и други глупости които пишеш , ми стана ясно за "кой" става на въпрос и защо ги пишеш ...

И сега какво искаш да ми вдигнеш скандал, че съм ти казал че си хак дори и да не разбираш от шега ли ? Аз лично не знам да има случай да питаш някой "какъв хак си?" или "хак ли си?" и той да ти каже истината. Естествено, че ще те излъже... Извинявай, ако толкова много се засегна, повече няма нищо на теб да ти казвам като не разбираш от шега. Просто има много хора, които те определят какъв си. Не намеквам нищо, просто казвам. Относно моделите това да не е изключено като вариант? В предишния ми текст думите ми ги разбирай както искаш и си мисли каквото искаш за кой ги говоря, аз си знам, че просто си казвам мнението по темата, а ти мисли каквото желаеш

[ Редактирано Thu Jun 02 2011, 16:04 ]
Най-отгоре
 

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System