Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Катерене на бомбата по високи места - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Катерене на бомбата по високи места
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Horizon
Thu Jul 21 2011, 18:00
Регистриран потребител #4886
Регистриран: Fri May 20 2011, 09:04
съобщения: 18
Изобщо не съм казал да се забранява на ъндеда да скача, естествено. Но просто е нечестно и тъпо да поставяте пред полицаите невъзможна задача. А ако ми казваш, че трябва да е позволено, защото възможностите на расите трябва да се използват за всичко, тогава защо не отмените забраната за катеренето по високи места?
П.С. Всички, които решиха, че трябва да обиждат, понеже темата не им изнася, моля да посетят специалист или просто да не се бъркат. Аман от комплексари!
Най-отгоре
The_Legendary_Unknown
Thu Jul 21 2011, 18:03
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
ZFPuhi написа ...

unman те искат да играят в класик явно, не може да забраниш да се залага бомбата където ти свети червено защото ще направим човешка стълба от 2-3 и пак ще я заложим а това че вие НЕ ЗНАЕТЕ отборна игра какво е (клекни ти аз ще се кача, не аз искам и накрая БУМ) не значи че ще забраняваме на ъндеадът да скача.Ако това стане веднага забранявам Humans Inviability + Blood Mage *skill да краде пари (забравих му името)* на Warden Молето и т.н. не Може да се забраняват неща който са си позволени в нормална игра с такъв мод.

+ unman въздържай се от такива изявления защото следващият път трия поста.
то хубо стълбичка и отборна игра ама както става повечето пъти оставаш сам и бомбата е покетрена там трябва да имаш парички за чорапи че да я стигнеш.Спорет мен бомбатат трябва да се залага само на места кадето можеш да я стигнеш (без допълнителни сили) тоест да можеш да подскочиш на някои друк кашон или ако сете повече от 1 човек да направите стълбичка.

П.П. Моля админите на вар3 да се разберете дали е забранено или не защото съм изяждал 2 или 3 пъти бан от различни админи поради апсолутно същата причина ..................
Най-отгоре
PrEdAt0Ra
Thu Jul 21 2011, 18:03
Сашо
Регистриран потребител #4635
Регистриран: Tue Jan 18 2011, 10:10
Град: Shumen Town Criminal Squad
съобщения: 361
Обсъдихме въпроса с баттле, РАЗРЕШЕНО Е катеренето и залагането на бомб по високите места, ако сървърът беше направен да е забранено нямаше да може да се плантва там. Заключвам !!!

[ Редактирано Thu Jul 21 2011, 18:59 ]
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System