Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Warcraft 3 FT / Бан от админ AnalogEggbox* - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike Warcraft 3 FT
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Бан от админ AnalogEggbox*
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
ArChAnGeL
Tue Aug 09 2011, 23:55
ArChAnGeLL
Регистриран потребител #95
Регистриран: Sat Dec 22 2007, 16:20
съобщения: 226
ами ресваш си модема явно
Най-отгоре
The_Legendary_Unknown
Wed Aug 10 2011, 01:03
Регистриран потребител #4993
Регистриран: Wed Jun 15 2011, 17:06
съобщения: 72
гледах демото и за мен е хак но даже и да не е си заслужава поне месец бан за нахалството да ресва модема и пак да влиза .....
Най-отгоре
Turbofashion
Wed Aug 10 2011, 09:51
Регистриран потребител #5229
Регистриран: Sat Aug 06 2011, 14:19
съобщения: 11
По вашата логика трябва да седя 1 месец бан само докато повече админи изгледат демото и кажат дали съм хак или не. Та какво остава за после.....
Най-отгоре
Bored~!
Wed Aug 10 2011, 12:15
Регистриран потребител #4663
Регистриран: Fri Apr 08 2011, 18:06
Град: Kuystendil
съобщения: 11
Според мене тва е доста голема наглост да не даваш демо и след тва да си ресваш модема и пак да влизаш нали си пуснал тема ,а колкото до тва дет се оплакваш че пак те е баннал, е нормално до тук никои от главните не е казал да се маха банна... (дори за тази наглост ако аз сам админа и постоянно влизаш докат си баннат направо бих ти олепил един конфиг бан,но тва е само моето мнение ... )

[ Редактирано Wed Aug 10 2011, 19:04 ]
Най-отгоре
AnalogEggBox*
Wed Aug 10 2011, 16:13
shitloads of gnarlical awesomeness
Регистриран потребител #2375
Регистриран: Mon Sep 28 2009, 19:55
съобщения: 97
Конфиг e следващата стъпка.
Въпреки наглотията проявявам известно търпение.
Най-отгоре
Turbofashion
Thu Aug 11 2011, 12:01
Регистриран потребител #5229
Регистриран: Sat Aug 06 2011, 14:19
съобщения: 11
Благодаря за търпението ти. Но докато темата е отворена, мога да нахалствам докато някои от главните не отсъди нещо /да се махне бана или да остане/. Ако толкова ви пречи темата ми, я заключете и в коша. В момента домашния ми нет е спрян до 19-ти, но после идвам с пълна сила. П.с. Колкото до мойто нахалство, то си има причина и разбирателство. Колкото до твойто демо според мен е късо и не доказва нищо. Колкото до мойто демо, заради мойто нелепост съм го презаписал и затова немога да предостава демото от бана, но имам много други демота от ларкрафт сървъра. Ако смятате за редно ще ги кача всичките и по тях да преценявате допълнително.
Ако днес изявите желание да видите другите демота, моля кажете за да мога утре да ги сваля на флашка и да ги кача от офиса.
Най-отгоре
I'm Perfection!
Thu Aug 11 2011, 12:23
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Turbofashion написа ...

Благодаря за търпението ти. Но докато темата е отворена, мога да нахалствам докато някои от главните не отсъди нещо /да се махне бана или да остане/. Ако толкова ви пречи темата ми, я заключете и в коша. В момента домашния ми нет е спрян до 19-ти, но после идвам с пълна сила. П.с. Колкото до мойто нахалство, то си има причина и разбирателство. Колкото до твойто демо според мен е късо и не доказва нищо. Колкото до мойто демо, заради мойто нелепост съм го презаписал и затова немога да предостава демото от бана, но имам много други демота от ларкрафт сървъра. Ако смятате за редно ще ги кача всичките и по тях да преценявате допълнително.
Ако днес изявите желание да видите другите демота, моля кажете за да мога утре да ги сваля на флашка и да ги кача от офиса.

Ти на тези другите демота,може да не си хак.Но ние откъде да бъдем сигурни,че точно на това което си презаписал,не си решил да пуснеш хака.Така,че без демото от самия бан,нищо неможеш да докажеш! Дано си ме разбрал,какво искам да ти кажа..
Най-отгоре
Turbofashion
Thu Aug 11 2011, 14:53
Регистриран потребител #5229
Регистриран: Sat Aug 06 2011, 14:19
съобщения: 11
Пич къде се бъркаш, само седиш и спамиш и осираш темите, нито съм те виждал в лар крафта, нито ти знаеш кои съм аз и как играя. Един коментар нямаш свързан с това дали си гледал демото дали съм и хак и прочие. Пишеш общи неща и това е, неща който са ясни на всички, затова обръщението ми е към главните или някои по вишестоящи админи, а не към някои-никои.
Най-отгоре
I'm Perfection!
Thu Aug 11 2011, 15:06
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Turbofashion написа ...

Пич къде се бъркаш, само седиш и спамиш и осираш темите, нито съм те виждал в лар крафта, нито ти знаеш кои съм аз и как играя. Един коментар нямаш свързан с това дали си гледал демото дали съм и хак и прочие. Пишеш общи неща и това е, неща който са ясни на всички, затова обръщението ми е към главните или някои по вишестоящи админи, а не към някои-никои.

Исках да ти кажа,че няма смисъл да даваш други демота,но то и малко акъл се иска.
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System